Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Aktualizacja dla Społeczności - 15.05.2019 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Aktualizacja dla Społeczności - 15.05.2019 - Dyskusja

    Witam!

    Zachęcam do podzielenia się opiniami na temat najnowszej Aktualizacji dla Społeczności.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Wszystko ładnie, pięknie tylko jedno pytanie: KIEDY, KIEDY KIEDY? Informacja "Podczas jednej z nadchodzących konserwacji" jest mało konkretna, określcie jakieś deadline. Bo tak to będziecie pracować do samego końca (naszego albo gry )

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2018
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak naprawcie obserwatorium zaczynając od kwatermistrza

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar oskarCK1
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    fajny post nie mowiacy nic nowego i nie okreslajacy nic konkretnego BRAVO

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    A to, że przez brak możliwości zalogowania nie można było zamienić pisanek i przepadły, to już nie jest problem wart uwagi

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Problem długiego logowania polega na tym, że bez względu na to czy loguję się z chrome czy z kombo paka TSO, to i tak ściąga ok. 300MB danych! czy to nie przesada? to w ogóle nie chce się cacheować, zaproponowane procedury w ogóle nie działają. Ale jak mają działać skoro przerzucacie wszystko przez Akamail (taki dostawca) co widać w monitorze sieci, i za każdym razem serwuje pliki z innego hosta? weźcie coś z tym zróbcie. przypomnę, że stacjonarny the settlers 2 ma znacznie większy stopień złożoności, a cała gra zajmuje znacznie mniej niż ta cała transmisja którą robicie.
    efekt jest taki, że z komórki przez LTE gra się zaciąga najszybciej przy dobrych wiatrach w ok. 15min, a często jest to powyżej 30min. na internecie kablowym nie jest to tak dokuczliwe. no ale bez przesady.

    próbowałem zrobić jakiegoś lokalnego transparent proxy, ale mi się nie udało. zaproponujcie coś, po to jesteście.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    zero konkretow i tyle , przy kolejnym evencie najpierw go dobrze przetestujcie zanim cokolwiek wprowadzicie do gry zeby uniknac kolejnych konserw konserwy..

  8. #8
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    Rutynowe pytanie - Czy skoro mam 5 zdublowanych planów z kampanii "Górski klan", to istnieje szansa, że zostaną one zmienione na te, których nie mam? Czy mam je po prostu wyrzucić ?

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pytanie odn Osiagniec wielkanocnych:
    czy skrypt, ktory je zaliczy, podniesie rowniez poziom magazynu?

  10. #10
    Osadnik Awatar jermoc5091
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Wciąż to samo czyli nic konkretnego

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.