Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Aktualizacja dla Społeczności - 15.05.2019 - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z telefonu (T-mobile) loguje sie ok 150-180sekund, bez przesady z tymi 15minutami....

  2. #12
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Pytanie odn Osiagniec wielkanocnych:
    czy skrypt, ktory je zaliczy, podniesie rowniez poziom magazynu?
    Mając zaliczone osiągnięcia powinniście móc podnieść poziom magazynu samodzielnie, tak jak w przypadku magazynu z 2016 roku.

    Cytat Zamieszczone przez THEBADDEST Zobacz posta
    Rutynowe pytanie - Czy skoro mam 5 zdublowanych planów z kampanii "Górski klan", to istnieje szansa, że zostaną one zmienione na te, których nie mam? Czy mam je po prostu wyrzucić ?
    Trzymaj je w gwieździe do czasu wprowadzenia skryptu.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Kolejne kroki:
    Podczas jednej z nadchodzących konserwacji, wykonamy specjalny skrypt, który oznaczy zadania związane z Wielkanocnymi Osiągnieciami 2019 jako zakończone (Zaliczone). Dzięki temu zostaną przyznane Punkty Osiągnięć, jednak powiązane z nimi nagrody (np. Premia „Lubczyk”) nie zostaną przyznane.
    Czy ukończenie łańcucha zadań poza Lubczykiem za osiągnięcie dawało też jakieś pisanki?
    nie pamięta, ale jeśli tak, czy było nie byłoby wspaniałym gestem ze strony BB gdyby dodatkowo gracze otrzymali cenne złote monety zamiast straconych pisanek, oczywiscie w przeliczniku 1 za 1 byście nie byli stratni ??
    można by za te np. 100 monet kupić sobie na handlu ciekawe ozdoby, surowce lub jakiś niedrogi budynek i wszyscy będą zadowoleni
    da się to zrobić, kochane BB?

  4. #14
    Osadnik Awatar AndyMcQuinn
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez znik3040 Zobacz posta
    Problem długiego logowania polega na tym, że bez względu na to czy loguję się z chrome czy z kombo paka TSO, to i tak ściąga ok. 300MB danych!(...)
    Również nie mam pojęcia, skąd tyle danych. Grafiki przecież nie powalają rozdzielczością, a to procentowo największa ilość danych do załadowania przy takiej grze.

    Cytat Zamieszczone przez znik3040 Zobacz posta
    (...)efekt jest taki, że z komórki przez LTE gra się zaciąga najszybciej przy dobrych wiatrach w ok. 15min, a często jest to powyżej 30min. na internecie kablowym nie jest to tak dokuczliwe. no ale bez przesady.(...)
    Bez przesady, 300 MB danych przy 24 Mbit/s to niecałe 2 minuty ładowania, a przy 10 Mbit/s (przeciętna szybkość łącza) wychodzi około 4 minuty.

    Poza tym, wymuszając znaczące zwiększenie cache'u przeglądarki, jak BB sugeruje w poście o "usprawnianiu" ładowania, rzeczywiście wyraźnie polepsza się czas ładowania. Ja zwiększyłem cache do około 800 MB i gra ładuje mi się obecnie poniżej pół minuty, gdy wcześniej było to właśnie 2-5 minut. Jest to jednak okupione znacznie większą zajętością pamięci podczas gry w TSO i nie każdy może sobie na to pozwolić.

    Natomiast co do tego ładowania danych z różnych serwerów, to zgodzę się, ze jest to bardzo dziwna praktyka. Czyżby BB nie stać było na utrzymywanie swoich stałych serwerów, żeby dane ładowały się z jednego miejsca?

  5. #15
    Początkujący Osadnik Awatar dzikibyczek
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Jak poznaję kogoś nowego to zawsze się mnie pyta gdzie pracuję co robię wtedy odpowiadam że na razie nic nie robię i szukam pracy. Obserwuję reakcję. Jeżeli widzę że już mnie skreślili nie zawieram bliższych znajomości z tą osobą nawet jak się potem dowie że jestem bogaty i mam super robotę.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Trzymaj je w gwieździe do czasu wprowadzenia skryptu.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

    A co jak ich już nie mam? Przyznaję, że nawet nie sprawdzałem czy miałem duplikaty a zorientowałem się dopiero na pod koniec, kiedy robiłem ostatnich 5 rund.

    Łańcuchy zostaną uzupełnione?

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    fajnie ze zostanie w koncu naprawione wpadanie planow w kampani gorski klan
    tylko co bedzie z tymi ktore juz sa i sa nadwyzka
    mam nadzieje ze zas mienapisali na wyrost tak jak na poczte mi odpowiedzieli ze odpowiedzieli na wyrost

  8. #18
    GammaOmega
    Przynajmniej nareszcie zauważyli, jakie są błędy i stwierdzili, że w końcu się nimi zajmą.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.09.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    z tym logowaniem to chyba jakies jaja, na poczatku ewentu jak korzystalem tylko z chrome to sredni czas logowania okolo 1h, a zdarzalo sie , ze nawet i 3h, dopiero po 3 dniach dowiedzialem sie ze to nie wina internetu a przegladarki, dodam ze na wifi przepustowosc 30mbits, inne strony otwieraja sie dosc szybko, sprawdzalem na speedtest, dziwne ze przy wlaczeniu kilku stron przepustowosc byla stala 30 mbits, a jak tylko wlaczylem settlers to od razu spadala do 3-5 mbits, i slychac od razu ze procesor mega zwalnia, teraz po ewencie tez nie jest mega lajtowo, powiedzmy do 4 minut sie laduje zalezy od pory, i to nie zalezy od komputera, probowalem na 3 roznych, najstarszy ma 5 lat,

    zrobcie w koncu cos z tym bo gwarantuje ze polowie ludziom odechciewa sie grac, mie rowniez,
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.05.2019 o 20:40 Powód: połączenie postów

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.12.2016
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pani Penelopa na Pani miejscu juz chyba by zrezygnował z pracy w TSO afirmując to badziewie nie majac na nic wpływu :P

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.