Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: Zmiany w grze - 21.05.2019 - Dyskusja

  1. #21
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez hzonszcz Zobacz posta
    A ty czego nie rozumiesz?
    Wg opinii graczy są ważniejsze rzeczy do zrobienia i grzecznie pytają dlaczego nie zostaną zaimplementowane w nadchodzącym updacie.
    Ale lepiej udawać, że to zaśmiecanie tematu.
    Zmiany i poprawki w grze są wprowadzane według z góry ustalonego harmonogramu. Jeżeli czegoś nie ma to znaczy, że zmiana/poprawka nie została jeszcze opracowana.

    Cytat Zamieszczone przez jarekpolak1 Zobacz posta
    Witam,ja natomiast prawie w ogóle nie robie "zadań tygodniowych" a nie mam możliwości usunięcia ich z księgi zadań bardzo proszę o stworzenie takiej możliwości , gdyż bardzo mnie to irytuje jak wiszą mi przez cały tydzień w księdze zadań .pozdrawiam.
    Tutaj znajduje się ankieta na ten temat. Zachęcam do oddania głosu i pozostawienia komentarza.

    Cytat Zamieszczone przez WaszkoG Zobacz posta
    poprawcie silnik aby gra sie szybciej (lub wogole) ladowala a nie jakas tam kosmetyka
    Technicy w dalszym ciągu pracują nad usprawnieniem czasu ładowania gry. Proszę stosować się do zaleceń Supportu lub tych, do których odnośnik jest na stronie głównej.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    Modko nie twoja kompetencją jest ustalanei kto zaśmieca ! bo jesteś zwykłym pilnowaczem czatu .
    Oprócz "pilnowacza czatu" jestem "pilnowaczem forum". Zatem prosiłam o powstrzymanie się od off-topu.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  2. #22
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez a1934876817568 Zobacz posta
    Tylko czemu ulepszony akurat snycerz? A co z gisernią?
    Temu, ze podstawowym kryterium wybierania budynkow do dodania ich ulepszonych wersji jest losowanie, a nie cokolwiek uzasadnione ich przydatnoscia.

    Stad np masz ulepszonego rybaka.

    Lepiej skupić sie moim zdaniem nad konkretnym naprawieniem problemów już szeroko znanych i komentowanych niż generować nowe nikomu nie potrzebne budynki.
    Roznica miedzy jednym a drugim jest taka, ze do pierwszego trzebaby poprawic b*rdel w kodzie co pewnie wiaze sie z wybebeszeniem polowy gry (patrzac na to jakie rodzaje problemow maja), a drugie, jesli jakims cudem maja jakos przyzwoicie zrobiona konfiguracje powinno im zajac 10 minut, bo kazdy budynek dziala mechanicznie dokladnie tak samo, wiec sporo funkcjonalnosci mozna zwyczajnie kopiowac.

    Stad zalozylbym sie o kase, ze do czasu naprawienia powaznych bledow (jesli to kiedykolwiek nastapi, w co watpie) zobaczycie jeszcze sporo nowych budynkow ktore beda tak nowe, ze dokladnie takie same jak te co juz sa.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 14.05.2019 o 13:21
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Zmiany i poprawki w grze są wprowadzane według z góry ustalonego harmonogramu. Jeżeli czegoś nie ma to znaczy, że zmiana/poprawka nie została jeszcze opracowana.



    Tutaj znajduje się ankieta na ten temat. Zachęcam do oddania głosu i pozostawienia komentarza.



    Technicy w dalszym ciągu pracują nad usprawnieniem czasu ładowania gry. Proszę stosować się do zaleceń Supportu lub tych, do których odnośnik jest na stronie głównej.



    Oprócz "pilnowacza czatu" jestem "pilnowaczem forum". Zatem prosiłam o powstrzymanie się od off-topu.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    to nie off top najważniejszej rzecZY nie potrafia naprawić !

  4. #24
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten syncerz to parodia budynku, niby ulepszony a czas produkcji z 12min -> 9min
    Gdzie inne ulepszone są co najmniej z redukcją 2x, poza tym jeden stary budynek spełnia zapotrzebowanie na czcionki, bo one idą tylko na 1 rzecz, no i ewentualnie na tygodniówki

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Ten syncerz to parodia budynku, niby ulepszony a czas produkcji z 12min -> 9min
    Gdzie inne ulepszone są co najmniej z redukcją 2x, poza tym jeden stary budynek spełnia zapotrzebowanie na czcionki, bo one idą tylko na 1 rzecz, no i ewentualnie na tygodniówki
    wg bb ulepsza haha

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    wg bb ulepsza haha
    masz kupić NIE myśleć, bierz z nich przykład - też wprowadzają ''ulepszenia'' nie myśląc

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    masz kupić NIE myśleć, bierz z nich przykład - też wprowadzają ''ulepszenia'' nie myśląc
    haha ciekawe co zrobi bb jak flash się skończy inne gry juz przeszły na html tylko oni nie pewnie zamkną jak anno online

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    92
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ponawiam moje pytanie dot. dostępności przygód z cotygodniowych zadań u kupca za fragmenty mapy. Wejdzie zapowiadana zmiana 21.05.2019r. czy nie wejdzie?

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    A co Wy na to ażeby zrobić jakiś schowek na geologów,z których już nie korzystamy a tylko niepotrzebnie zajmują miejsce wśród specjalistów ?

  10. #30
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Raffaelloo Zobacz posta
    A co Wy na to ażeby zrobić jakiś schowek na geologów,z których już nie korzystamy a tylko niepotrzebnie zajmują miejsce wśród specjalistów ?
    Nie tego dotyczy ten wątek.

    Jednak z uwagi na Twoje zainteresowanie tematem przywróciłam odpowiednią ankietę z archiwum.
    Poprzednio nie udało się przekonać do pomysłu wystarczającej liczby użytkowników, dlatego zachęcam do oddania głosu i pozostawienia komentarza.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.