Zobacz wyniki ankiety: Czy chcieli byście specjalny introligator?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    18 69.23%
  • Nie

    5 19.23%
  • Obojętne

    3 11.54%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: ✔ Nowy introligator.

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    ✔ Nowy introligator.

    Cześć,
    Nie wiem jak wam graczom, ale mi się marzy na ewent dyniowy taki budynek (specjalny introligator) Czyli robił by to samo co zwykły introligator, ale można by było w specjalnym sobie ustawić kolejność ksiąg jaka ma się wykonywać itp, czyli powiedzmy taka kolejność manuskrypty, tomy, księgi po zakończeniu takiej kolejności produkcyjnej wskoczyła by np jedna księga czy jeden tom, w zależności od tego jaką nastawiamy produkcję, sporo kleju wpada więc miały by one ujście czy to w sprzedaży czy to w taki budynku własnie.
    Ostatnio edytowane przez Tarczyńca ; 26.04.2019 o 16:26

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie sądzę by to przeszło, bo w specjalnym możesz to zrobić, ale nie jestem przeciw.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Złota Góra
    wystarczyło by gdyby do zwykłego introligatora dodać kolejkę produkcji premie były by sensowniejsze

  4. #4
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    pisałam już na ten temat w innym wątku, ale zacytuję:


    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Nie do końca. Odpowiedź "góry" jeśli chodzi o kolejkę [w introligatorze] jest dokładnie taka, jak ta zacytowana powyżej. Mogę tylko dodać, że brzmiała ona na samym początku trochę inaczej: "Kolejka w introligatorze nie jest planowana, ponieważ produkcja książek nie powinna być wykonywana seryjnie, automatycznie i bez uwagi gracza."

    Jednak po nawale ankiet na ten temat i naciskach społeczności projektanci poszli na kompromis i dlatego możemy wytwarzać książki w Specjalnym Magazynie Prowiantu. Podczas AmA BB mówili też o tym, że rozważają wprowadzenie do gry drugiego introligatora, nie wiem jednak czy ostatecznie do tego dojdzie. Na kolejkę w w/w bym nie liczyła.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Podsumowując:

    jeżeli kiedykolwiek dojdzie do wprowadzenia drugiego introligatora do gry, prawie na pewno nie będzie tam funkcji kolejkowania ksiąg.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 10.06.2019 o 18:38

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na testowym pojawił się "drugi introligator", który nie wykorzystuje do produkcji innych "książek", tylko opowieść przygodową.
    https://prnt.sc/oqvm0g

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Żeby chociaz jedna ksiazke dalo sie dodac do kolejki to gra przestałaby byc taka szkodliwa dla zdrowia jak jest teraz. Prosze to rozważyć, to powoduje odpływ graczy, bo ludzie cenią bardziej swoje zdrowie a nie chcą grac w poczuciu porazki bo nie wstali w nocy aby wrzucic nowy podręcznik.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  7. #7
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Pomysł został zrealizowany, temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.