Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 199

Wątek: Brak zadań wielkanocnych

  1. #181
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Event kończy się za 15 minut i ja też jakoś rozwiązania nie widzę a problem zgłosiłem już 28.04, wtedy wmawiano mi że jest wszystko ok. Teraz magazynu nie podniosę bo brakuje mi dokładnie tego 1 łańcucha i pkt bonusu za 4, ciekawe co z tym zrobią. Niektórzy się tu mądrzą że przecież nikt nie każe, nie może i nie ma zrobić wszystkiego, to fakt, ale chyba szanse wszyscy powinni mieć takie same??

  2. #182
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    No niestety w tym evencie nie było mi dane zaliczyć zaginionych pisanek bo jakoś mi je wycięło i nie miałem ich w zadaniach. Jakaś nędza !

  3. #183
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2013
    Posty
    38
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Również zgłosiłem oczekujące zadanie pisankowy zakład. Event kończy się za 10min i nadal zadanie jest zablokowane.

  4. #184
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2013
    Posty
    38
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czy jest szansa żeby tą ilość pisanek które można było zdobyć za ciąg zadania można było otrzymać do końca tygodnia?

  5. #185
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Mnie tam te pisanki mniej bolą niż brak ulepszenia magazynu, za ostatni ciąg byłoby 25 + premia 100 za komplet, dokładnie tyle brakło do ulepszenia na kolejny poziom. Czy to jest fair? No jakoś nie sądzę, suport odsyła do tego wątku i zamyka zgłoszenia więc nawet odpowiedzieć się nie da, brawa, po prostu brawa!!!

  6. #186
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2014
    Posty
    79
    Serwer
    Kolonia
    Kiedy oficjalne stanowisko w temacie zgłoszonego błędu i rekompensat?

    Pisanie do supportu kończyło się informacją że znają problem. Obawiam się że teraz zaczną odpisywać .... problem już nie występuje

  7. #187
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    bledu juz nie naprawia bo nie potrafia , dadza jakas rekompensate i tyle , szkoda slow

  8. #188
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja bym się nie łamał. Przeproszą, machną promo +100% i się dokupi brakujące pisanki. Dwa lata temu w event wielkanocny nie dawali za to kupionych klejnotów. Dali je tydzień po evencie, jak zniknęły itemy wielkanocne z oferty. W ramach przeprosin 3 dni premium. Wooohoo!

  9. #189
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    I tak oto kolejny raz BB pokazało gdzie ma graczy i na jakim poziomie to my gracze wobec BB jesteśmy!
    Rzucą jak to już wspomniano kilka klejek na pocieszenie i tyle będzie z zadaniem, którego już nie zobaczymy.
    W przyszłym evencie tez coś się popsuje. Nie martwmy się.

  10. #190
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2013
    Posty
    38
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jakieś informacje dotyczące rekompensaty?

Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.