Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 77

Wątek: Wydarzenie Wielkanocne 2019 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wydarzenie Wielkanocne 2019 - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat Wydarzenia Wielkanocnego 2019.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Ile jajek będzie kosztować budynek "Daniny"? Tylko wzmianka co będzie robił. I co robi Kopalnia żelaza w evencie skoro nie można za jajka kupić?

    Swoją drogą niezła ściema z godziną, od rana nie było nic o evencie

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    "Wiosenny Park to nowy budynek kulturalny dostępny podczas tegorocznego wydarzenia wielkanocnego."
    Czyli to jest jakiś nowy budynek, inny niż w poprzednim evencie? Czy jak zwykle ktoś niedouczony skorzystał jedynie z funkcji ctrl+C --- ctrl+V

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Event się jeszcze nie zaczął a już zaczęły się problemy jest szansa, że coś zrobią bo u niemców już jest kilka stron na forum o nie działającej grze. Oni to chociaż mają cm co coś się orientuje nie to co nasz ctrl C ctrl V ja użyć translatora:....,, Zdajemy sobie sprawę, że wielu graczom bardzo trudno jest grać, a nasza technika bada to, ale nie znając dokładnej przyczyny, nie mogę w tej chwili podać żadnych dalszych informacji. W tej chwili widzimy, że problem jest inny dla każdego, dla niektórych graczy ładuje się bez problemów, dla niektórych tylko bardzo powoli, a dla innych wcale. Istnieje również wiele różnych środków, które pomagają niektórym, a nie innym, więc trudno jest wskazać wyraźną przyczynę. Mogę jednak powiedzieć, że jest mało prawdopodobne, aby był powiązany z samą wersją gry, ponieważ problemy te pojawiły się w innych wersjach językowych dopiero w środę, mimo że wcześniej mieli aktualizację."

  5. #5
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    No wszystko fajnie. Tylko co mi z wydarzenia jak gra laduje sie z pol godziny?

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Kfiatek6 Zobacz posta
    No wszystko fajnie. Tylko co mi z wydarzenia jak gra laduje sie z pol godziny?
    Dokładnie. Niektórzy mają ograniczony czas na grę a to długotrwałe ładowanie jeszcze go ogranicza. O ile nie naprawicie problemu, to o wydarzeniu eventowym chyba sobie tylko poczytam.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nowy Event - Nowe wyzwanie...szkoda tylko ,ze tym wyzwaniem jest ... Logowanie się. )))

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cała ta aktualizacja z wgraniem Eventu baaaaaaaaaaaaardzo utrudniła logowanie. Jeszcze mi się dziś nie udało wejść do gry

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przy logowaniu proponuję otworzyć menadżer zadań, widok zaawansowany - wydajność i obserwować obciążenie sieci (wi-fi lub LAN). Jeśli przestaną iść dane i przez kolejną minutę nic się nie zadzieje odświeżyć stronę. U mnie za drugim, trzecim razem zwykle się wczytuje, w sumie logowanie ok. 5-7 minut trwa.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez HaniaAnia Zobacz posta
    "Wiosenny Park to nowy budynek kulturalny dostępny podczas tegorocznego wydarzenia wielkanocnego."
    Czyli to jest jakiś nowy budynek, inny niż w poprzednim evencie? Czy jak zwykle ktoś niedouczony skorzystał jedynie z funkcji ctrl+C --- ctrl+V
    odpowiedz jest prosta ... ctrl c ctrl v, tyle potrafia

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.