Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 77

Wątek: Wydarzenie Wielkanocne 2019 - Dyskusja

  1. #51
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    ja polecam największe kolonie -20 minut grania i 300 pisanek..
    Co racja to racja. Ale w tym roku ze względu na x2 pokusiłam sie jednak na lampy> Bonus na 11 dropów/5budynków. Chociaż to podobno tylko ja tak mam, a przynajmniej nie przyznają się Plus niezłe PD.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Kolejny event i kolejny problem z logowaniem. Chyba czas kończyć grę w to coś co niektórzy nazywają grą

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    widze ze ewent sie zaczol po obrazku logowanie wczoraj okolo godziny trwalo zobacze jak dzisiaj do bb pewno niema sensu pisac bo odesle do suportu jak zawsze
    do suportu tez pewno niema sensu pisac napisza o ciasteczkach itp kiedys napisalem im ze to juz wykonalem w 1 wiadomosci to i tak pozniej o tym pisali w kolejnych niewiem czy nie przeczytali tego co im napisalem
    suport odsyla do dzialu analiz a ci pisza zeby w kosz wyrzucic teraz ostatnio juz zaczeli co innego pisac zeby nie wyrzucac ale dalej nie napisali co z dana rzecza robic chyba na pamiatke w gwiazdce trzymac
    narazie pol godziny sie laduje i nic
    po wejsciu na gre za jakis czas grabedzie chodzic stop klatka i zas ladowanie gry wiecej czasu na ladowanie schodzi niz na gre

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    92
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    od dwóch godzin próbuje dostać się do gry... odświeżam okno i odświeżam i nic... zmieniam przeglądarki i nic... beznadzieja!!!

  5. #55
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pluje na BB najgorszego managera TSO, pluje na informatyków tej gry, pluje na wszystkich decydentów tej gry, pluje na support który ignoruje graczy i traktuje ich jak idiotów twierdzeniami że aby gra chodziła trzeba czyścic ciasteczka, torty i wuj wie co! wypchajcie się, zablokujcie serwery i naprawcie błędy bo to naprawdę żenada ze na internecie taka gra powstała!

  6. #56
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    zainstaluj Firefoxa i graj/ to moja ostatnia prośba..

    (szkoda mi tych, co grac nie mogą, ale za .olerę nie zmienią przeglądarki. , cymbały wiedzą ze chrome wyłącza wspomaganie do Flasha ale tego nie chcą dostrzec.. eh.)

    poza tym czasem warto kliknąć Odśwież , jak pasek stoi, nawet na FF / u mnie to max 2-3 minuty na FF , logowanie.
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 16.04.2019 o 23:17

  7. #57
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    próbowałem na kilku przegladarkach zatem to nie wina przeglądarek a TSO

  8. #58
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Co racja to racja. Ale w tym roku ze względu na x2 pokusiłam sie jednak na lampy> Bonus na 11 dropów/5budynków. Chociaż to podobno tylko ja tak mam, a przynajmniej nie przyznają się Plus niezłe PD.
    Co do dropu razy 2 w Lampie Alladyna, to na dwie przygody - w jednej faktycznie podwójny drop, a w drugiej jak zwykle podstawowa ilość pisanek. Czyżby BB losowo zwiększał dropy?) A może bonus działał tylko 1 dzień?

  9. #59
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    zainstaluj Firefoxa i graj/ to moja ostatnia prośba..

    (szkoda mi tych, co grac nie mogą, ale za .olerę nie zmienią przeglądarki. , cymbały wiedzą ze chrome wyłącza wspomaganie do Flasha ale tego nie chcą dostrzec.. eh.)

    poza tym czasem warto kliknąć Odśwież , jak pasek stoi, nawet na FF / u mnie to max 2-3 minuty na FF , logowanie.


    sam jesteś cymbał skoro obrażasz innych nie chcąc przyjąc do wiadomości ich punktu widzenia . Ludzie piszą, że zmieniają przeglądarki. Sama próbuję na różnych, odświeżam, czyszczę i ni hu hu. Logowanie zabiera mi ok 40 min ( jak mam szczęście). .A na ff nie odpala mi w ogóle. "najszybciej" jeszcze chyba na slimjet
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 17.04.2019 o 10:05

  10. #60
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zauważyłem ze w trakcie logowania najbardziej pomaga "odśwież"- obserwuje przesył danych i jak spada do 0 (jak zwykle w połowie długości) to odświeżam stronę (jeżeli nie to kwitnie na tym zerze i godzinę), jak ciurka choć 100kb/s to zostawiam i strona wchodzi w kilka minut. Tak samo działa na 3 rożnych przeglądarkach.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.