Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 87

Wątek: Notatki Dewelopera: Ulepszenie Tygodniowych Wyzwań - Dyskusja

  1. #71
    motylek2jo
    JA też jestem za zmianą przygód i scenariuszy... bo jak w tym wyzwaniu mam ukończyć 3 razy np przygodę krwawa Maryna jak ja jednej nie daje rady ..., szanse powinny być dobrane do poziomu a nie odwrotnie.

  2. #72
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez AndrewSet Zobacz posta
    Dla mnie największy problem taki, że nie można skasować danego zadania tygodniowego, np. pozostaje mi do końca czasu 1 czy 3 dni, i mi nagle odsłania się 2x odbudowa po burzy czy coś innego co wiem, że czasowo i wymaganiowo nie będę w stanie tego zrobić, powinna być jednak opcja przedwczesnego skasowania całego zadania, żeby wylosować następne od nowa.
    Dodatkowo proponuję zmniejszenie z 2x odbudowa po burzy na 1x - nie wiem, jakim celem było utworzenie takiej przygody z takimi łupami, ale wykonanie jej 2x to już z góry tygodniowe zadanie odpuszczam sobie...
    Wtedy by to było z deka bez sensu, bo większość by farmiła ta najprostsze (o ile można tak napisać). Np. dla przedziału do 65 ciąg z 2zł to takie perpetum mobile by było, cały ciąg w max 2d. I czy to w tedy jest jakikolwiek balans ? Wydaje mi się że nie bardzo.

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Żetonów miało być więcej a w ogólnym rozrachunku jest mniej z 25 jest teraz 16 , nosek rośnie jak u pinokia :-)

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generalnie to powinna być po prostu opcja kasowania zadania. I po skasowaniu nie dostajesz nowego, dopóki nie upłynie tydzień. Ukończyłeś zadanie - dostajesz nowe, skasowałeś - czekasz aż nie minie tydzień. Bo kasacja nie ma być opcją dla farmienia najprostszych zadań, ale dla tych graczy co po prostu nie chcą robić danego zadania i nie chcą żeby im wisiało w zakładce zadań. Ja zadań nie robię, i nie zależy mi na ich robieniu w jakiejkolwiek formie istniejącej, ani na tą chwilę proponowanej przez BB, ale skasować ich nie mogę i wisi mi taki śmieć w zakładce non stop. Jak nie zrobię to wisi, że zadanie nie wykonane i na czerwono mnie drażni. Powinna być kasacja tak jak zadań dziennych - nie chcesz robić kasujesz, i czekasz do następnego dnia na nowe (a nie dostajesz nowego zaraz po skasowaniu obecnego). I to samo powinno być z tygodniowymi (z tygodniowym cyklem oczekiwania, a nie nowym zadaniem po skasowaniu "aktualnego").
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 12.04.2019 o 11:12 Powód: literówki

  5. #75
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @rolnik - nie da się, bo dzienne wchodzą raz na dobę, a tygodniowe po zamknięciu poprzedniego tygodniowego, to całkiem inny mechanizm.

    @roberttto - w sumie jest więcej do zgarnięcia, tylko rozbite na raty.

  6. #76
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Roberttto1111 Zobacz posta
    Żetonów miało być więcej a w ogólnym rozrachunku jest mniej z 25 jest teraz 16 , nosek rośnie jak u pinokia :-)
    w ogólnym rozrachunku jest więcej bo masz dodatkowo za każde podzadanie

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Generalnie to powinna być po prostu opcja kasowania zadania. I po skasowaniu nie dostajesz nowego, dopóki nie upłynie tydzień. Ukończyłeś zadanie - dostajesz nowe, skasowałeś - czekasz aż nie minie tydzień.
    Ale po skasowaniu gra musi pozostawić gdzieś informację o tym ile czasu pozostało do odnowienia zadania. Ostatnio wprowadzono coś takiego dla choinki prezentowej jako zadanie poboczne pod nazwą "Czas do następnego prezentu", ale takie przeniesienie na inne miejsce w księdze zadań w tym przypadku chyba nikogo nie urządza...

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Moim zdaniem, to dobrze że będą nagrody za cześć wykonanych zadań, natomiast za wykonanie wszystkich zadań powinna być jeszcze premia, gdyż to są ogromne koszta, jakie niesie produkcja, czas produkcji złoża koszar, jest niestety źle obliczony, ja bym się cieszył jakby takie zadania były bez czasowe, czyli każdy robił by sobie zadanie na ile go stać, i jakie może ponieść koszta, mało tego zadanie następne wskakiwało by po wykonaniu końcowego zadania, a nie że co 7D wskakują zadania, tutaj bardziej rolę odgrywa czas realizacji danego zadania, przykładowo przejść skarb mądrości, a wojo się robi np 10D w koszarach a nie zawsze ktoś ma dropa na sprzedanie, dlatego powinny być to bezczasowe zadania !

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Tarczyńca Zobacz posta
    czas produkcji złoża koszar, jest niestety źle obliczony, ja bym się cieszył jakby takie zadania były bez czasowe, czyli każdy robił by sobie zadanie na ile go stać, i jakie może ponieść koszta, mało tego zadanie następne wskakiwało by po wykonaniu końcowego zadania, a nie że co 7D wskakują zadania, tutaj bardziej rolę odgrywa czas realizacji danego zadania, przykładowo przejść skarb mądrości, a wojo się robi np 10D w koszarach a nie zawsze ktoś ma dropa na sprzedanie, dlatego powinny być to bezczasowe zadania !
    brak limitu czasowego skutkowałby koniecznościa zrobienia całego cyklu zadań aby odblokować następny, nie każdy by się z tego ucieszył, poza tym nie byłyby to już zadania tygodniowe. Tydzień czasu jest wystarczajaco długi na skończenie wszystkich zadań, jednak musimy mieć dobrą gospodarkę oraz posiadać wymagane przygody i przygotowane wcześniej wojsko

  10. #80
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Z tego co jest mi wiadomo, limit 7 dni jest na wykonanie łańcucha zadań, jeżeli zrobisz je szybciej od razu wyskakuje kolejny, nie trzeba czekać aż upłynie czas. Nazwa "Tygodniowe" chyba wynika że czas jaki dano to 7 dni, a 7 dni to tydzień, ale kto chce może skończyć szybciej i szybciej zacząć kolejne, przynajmniej u mnie tak jest.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.