Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 87

Wątek: Notatki Dewelopera: Ulepszenie Tygodniowych Wyzwań - Dyskusja

  1. #61
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Skoro dodają cudowną rezydencje z rozbudową do 12lvl, to sie nie zdziwię, jak za niedługo wszystkie budynki dostana taka opcje z płatnościami tokenami. Wtedy sie wszyscy na to rzucą
    Nie chce mi się teraz szukać, ale jak będzie potrzeba to znajdę. Ktoś z BB kiedyś napisał że nie będzie możliwości rozbudowy ponad 6 lvl.
    I na tym bym skończył, ale czy przypadkiem rozbudowa za tokeny to nie obejście tego zakazu?

  2. #62
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Nie chce mi się teraz szukać, ale jak będzie potrzeba to znajdę. Ktoś z BB kiedyś napisał że nie będzie możliwości rozbudowy ponad 6 lvl.
    I na tym bym skończył, ale czy przypadkiem rozbudowa za tokeny to nie obejście tego zakazu?
    Stawiam zaprawę przeciw kamieniom, że jeśli to napisali o tym że nie planują w chwili obecnej takiej możliwości.

  3. #63
    awajac
    Cytat Zamieszczone przez gilgalad_pl Zobacz posta
    Nigdy nie miałem problemu z zakupem tych przygód na rynku. Nie są tanie, ale skarb mądrości robi sie poniżej 2h i można spokojnie zrobić dwie pełne przygody (zwykły drop i bez strzałek) na jednej stanicy, a trzy pełne skarby z mikołajową na premium to prawie 3 miliony expa, mniej wiecej tyle dostajemy co z 9 drwali, więc nawet lepiej robić te wymuszone skarby.

    Oblężone miasto z kolei możemy kupić za cenę dropa, zwróci nam się przygoda, straty dużo większe, ale wystarczy zrobić jedno i mamy z głowy tygodniowe. Zaprawę do odbudowy też można po prostu kupić i wszystkie surowce na scenariusz są warte w sumie jakieś dwa razy mniej niż 3 przygody skarb mądrości, a skończymy wszystkie w ok. 1,5 h bez straty wojska.
    To o czym tu piszesz jest tylko i wyłącznie dla nołlajfów :-)

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A może lepiej by było gdyby surowce były wydawane w ilościach takich jak trzeba wyprodukować a nie wyprodukuj np. 5000 a wydaj 10000 czyli 100% więcej.

  5. #65
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tymczasem na testowym zmiana polega na dodaniu tokenów (poziomy 66+) do poszczególnych zadań (od 2 do 6), a ogólna liczba tokenów za wyzwanie wzrosła z 25 do 32. Odczuwalnie więcej, choć rzyci wciąż nie urywa.

  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    a ogólna liczba tokenów za wyzwanie wzrosła z 25 do 32. Odczuwalnie więcej, choć rzyci wciąż nie urywa.

    Nie tylko rzyci ale nawet wlosa z brody (nadal) nie urywa , zwlaszcza przy (nadal) bezsensownych zadaniach z robieniem i wywalaniem wojska elitarnego - chyba ze i to zmienia docelowo.

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.09.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak dla mnie warto by bylo dodac troche wiecej xd dla tych z nizszymi levelami czyli ponizej 60 ,
    bo oni wiecej musza sie napracowac niz stare wygi, powinna byc mniejsza rozbieznosc w nagrodach,
    starsi dostaja np 40 000 xd a mlodzi tylko 5 000 , mysle ze to malo adekwatne
    dla nich zrobienie przygody to wielkie wyzwanie a co dopiero wyprodukowanie wojska

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2013
    Posty
    27
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dla mnie największy problem taki, że nie można skasować danego zadania tygodniowego, np. pozostaje mi do końca czasu 1 czy 3 dni, i mi nagle odsłania się 2x odbudowa po burzy czy coś innego co wiem, że czasowo i wymaganiowo nie będę w stanie tego zrobić, powinna być jednak opcja przedwczesnego skasowania całego zadania, żeby wylosować następne od nowa.
    Dodatkowo proponuję zmniejszenie z 2x odbudowa po burzy na 1x - nie wiem, jakim celem było utworzenie takiej przygody z takimi łupami, ale wykonanie jej 2x to już z góry tygodniowe zadanie odpuszczam sobie...

  9. #69
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    a co jak masz 3x odbudowa albo 3x skarb
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  10. #70
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale to miały być zadania tygodniowe - co tydzień i na tydzień - wiec jak ci nie pasuje to i tak tydzień masz czekać. A nie ze to co komus pasuje zrobi w dwa dni, inne pokasuje i znowu w dwa dni...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.