Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 87

Wątek: Notatki Dewelopera: Ulepszenie Tygodniowych Wyzwań - Dyskusja

  1. #41
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    jesli 70 lvl ma problem ze zrobieniem zadan na zetony to nie wiem jak do 70 doszedl.

    /ciach wynurzenia


    Problem "mentalny", ze wzgledu na ich bezsensownosc i sposob, w jaki burza dotychczasowy sposob prowadzenia gry przez sporo osob. Ktorych to graczy BB_Alex stracil, bo po prostu nie robia zadan polegacych na robienie w kolko 2-3 tych samych przygod, czy wywalania w bloto duzych ilosci wojska elitarnego.



    Ad rem (*), Penelopo...
    Proponowany zakres zmian nie wyczerpuje listy uwag od graczy odnosnie wyzwan tygodniowych - co bylo pisane i we wczesniejszych watkach, i tutaj, i na innych wersjach jezykowych. Ot, ochlap na zamkniecie mordek.... Poczekamy, zobaczymy, czy beda kolejne zmiany.





    (*) "Do rzeczy".

  2. #42
    Osadnik Awatar monallisa1
    Dołączył
    31.05.2014
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Właściwie wszystko zostało tu i wcześniej napisane. Problemem jest ogólne zmęczenie niektórymi pomysłami BB - np na siłę promowanie Odbudowy po burzy - którą to grubasy znoszą namiętnie a która nie jest nie była i nie będzie popularnym i chętnie robionym scenariuszem.
    Co do samych zadań ja nie robię bo "niechcemisie" robić 3x odbudowa po burzy albo wyprodukować a później bezsensownie wydać ileśtam woja.
    W ogóle dziwnym pomysłem jest wrzucanie wszystkich graczy do jednego wora - jeden woli grać sam i robić 1 osobowe przygody a inny same kooperacje. Jeden woli zrobić Ryczącego Byka inny mroczne Bractwo. Jeden woli zrobić całą przygodę inny szybki drop.
    Wiem, że nie da się wszystkich zadowolić ale działania pod tytułem zmiana cen przygód u kupca za mapki/klejki albo zmiana niektórych wyzwań albo kolejny event nie sprawi, że większa ilość graczy zacznie grać częściej lub w ogóle wróci do gry nie wspominając o nowych graczach

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2017
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    - jest takie info na dole w pierwszej zakladce zadan tygodniowych
    Och, i od razu życie staje się łatwiejsze

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z mojego punktu widzenia wystarczy, że po pierwsze albo zwiększą dostępność przygód (SM!) czy to poprzez możliwość zakupu w sklepie - chociaż tutaj wyobrażam sobie, że taki SM kosztowałby ze 100k fm - czy to przez zwiększenie ich "dropowalności". A po drugie, że zwiększą liczbę żetonów z zadań lub/i dodadzą żetony do poszczególnych etapów w takiej liczbie, żeby zamiast obecnych 25 na moim poziomie wpadało ich przynajmniej 40.
    A mój punkt widzenia wynika z tego, że ulepszanie budynków populacyjnych ma dla mnie głęboki sens, ponieważ dzięki temu mogę sukcesywnie zmniejszać ich liczbę na korzyść jakości, co pozwala mi na usprawnianie gospodarki poprzez stawianie w ich miejsce budynków produkcyjnych, które z kolei pozwalają mi na w miarę bezstresowe samowystarczalne funkcjonowanie. W tej chwili mam 30k populacji i rzecz polega nie na tym, żeby ją zwiększać, tylko utrzymać na tym poziomie przy mniejszej liczbie budynków. I dwa: zadania nie są obowiązkowe, chcę to robię, nie chcę - to nie robię. Jeśli obecnie nie robię przygód bo mi się znudziło, ale wciąż mam produkcję właściwie wszystkiego, to bez sensu ładować tę produkcję w gwiazdę i co chwila prosić żeby mi ktoś podesłał milion tego czy tamtego do *, tylko ją mogę wykorzystać na szkolenie wojska właśnie po to, żeby je zaraz wywalić. Historie typu Odbudowa po burzy, też wcale mnie nie przerażają: jeśli robię przygody, to tej zaprawy wpada tyle, że nie ma jej na co wydawać (w zasadzie wszystko mam na 6, łącznie z leśnikami), to po co to chomikować?
    Krótko mówiąc nawet w tej chwili nie uważam, żeby wyzwania były kompletnie pozbawione sensu (jeśli chodzi o koszty), ponieważ dają wymierną korzyść, za którą po prostu trzeba zapłacić jeśli chce się jej doświadczyć. Natomiast to, co jest moim zdaniem trochę gorsze, to te 25 żetonów za zadanie, ale to nie w kwestii kosztów, tylko czasu potrzebnego na ulepszenie wszystkich budynków przy tej ilości żetonów.

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2015
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    dokładnie dlatego w ogóle nie robię tych zadań, lepiej wojsko przeznaczyć na przygodę nic tracić bez sensu, jakby nie można było wymyślić innych zadań

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    w życiu tyle woja nie zmarnuję na piepszone gwiazdki :P

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Popieram ten wniosek. Warto wprowadzić takie zadania, które nie będą wymagały scenariuszy / przygód.

  8. #48
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Wywalić kooperacyjne i ewentualnie wysyłanie wojska w piach

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2018
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A za żetony można by kupować u kupca, różne zasoby/premie/ekskluzywne budynki (za odpowiednią ilość żetonów).

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    widzę, że nikomu nie przeszkadza konieczność rekrutacji wojsk do zadania, a jedynie ich wywalanie. A w takim razie co zrobimy z tymi setkami oblężników i arkebuzerów wszelkiego typu? Po każdym tygodniowym trzeba będzie słać po kilku generałów na przygodę z transportem mięsa armatniego i wrzucać ich wszystkich do wilczych dołów, to dopiero barbarzyństwo...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.