Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 87

Wątek: Notatki Dewelopera: Ulepszenie Tygodniowych Wyzwań - Dyskusja

  1. #51
    Osadnik Awatar jermoc5091
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Dużo kosztów mało zysku zobaczymy co sie zmieni i wtedy bedziemy dyskutowac

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2018
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez gilgalad_pl Zobacz posta
    widzę, że nikomu nie przeszkadza konieczność rekrutacji wojsk do zadania, a jedynie ich wywalanie. A w takim razie co zrobimy z tymi setkami oblężników i arkebuzerów wszelkiego typu? Po każdym tygodniowym trzeba będzie słać po kilku generałów na przygodę z transportem mięsa armatniego i wrzucać ich wszystkich do wilczych dołów, to dopiero barbarzyństwo...
    Moje gratulacje, właśnie żeś "zjechał" zarówno zadania tygodniowe, zadania gildii jak i codziennie zadania, w których można zdobyć kryształy.

  3. #53
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez heniu315 Zobacz posta
    a moze na tym poziomie ludzie wola robic cos zupelnie innego, na przykład górski klan, gdzie po pierwsze straty elitarnych idą w 2-5k, no i czas takiej przygody to tez na luzaku trzeba te 24 godziny policzyć, wiec, raz ze przygody trzeba zdobyc za duzo fasol (mowie o skarbie i oblezonym) to wynik 25 żetonów za to (czy zwiekszenie populacji o 20 ludkow) jest nieadekwatny do strat jakie sie ponosi na drogich przygodach. i to nie chodzi o to że 70 ma problem ze zrobieniem tego, tylko o to, że zwyczajnie - nie warto na tę chwilę się tym zajmować. Lepiej zrobic np klan, z czwartej przygody lancucha jest szansa na budynek mieszkalny, tez wzrosnie populacja, a jak nie to na groby po wieze lepiej polatac. taniej, pewniej...
    No to jak bardziej się opłaca Górski Klan, to niech robi Górski Klan. Ludzie mają dziwne problemy.

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2019
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Dla mnie, początkującego gracza jedynym problemem są przygody kooperacyjne. Jak mogę proponować komuś współpracę skoro sama mam do dyspozycji tylko generałów z tawerny i niewielką liczbę wojsk? Normalnie przygodę dłubię sobie powoli ale tu nie mogę, dlatego nie kończę zadania. Może dać do wyboru przygodę kooperacyjną lub inną?

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    21.10.2017
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez gilgalad_pl Zobacz posta
    widzę, że nikomu nie przeszkadza konieczność rekrutacji wojsk do zadania, a jedynie ich wywalanie.
    Źródła tego 'oporu' chyba bym szukała w naszym wychowaniu i historii... Zawsze Rycerstwo było traktowane u nas z szacunkiem, to ci co nas bronili. Późno powstało w Polsce wojsko zaciężne. Jak była wojna to mieliśmy 'pospolite ruszenie'. tak nas uczy historia...
    Z drugiej strony mamy w wychowaniu 'nie marnować'. A wywalanie to marnowanie.
    I inny aspekt sprawy - wychowanie i doświadczenia rodziny, trzeba to napisać i nie wracać do tego - obozy w czasie II wojny, pamięć tego w nas istnieje i nic na to nie poradzimy. A 'wywalanie' wojska daje złe skojarzenia.

    Cytat Zamieszczone przez gilgalad_pl Zobacz posta
    A w takim razie co zrobimy z tymi setkami oblężników i arkebuzerów wszelkiego typu? Po każdym tygodniowym trzeba będzie słać po kilku generałów na przygodę z transportem mięsa armatniego i wrzucać ich wszystkich do wilczych dołów, to dopiero barbarzyństwo...
    A może mniej produkować?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 07.04.2019 o 15:27 Powód: połączenie postów, poprawa cytatów

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.12.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Kolonia
    kiedys pisaliśmy o właśnie takim ulepszaniu budynków ( z elementów) nie jest to łatwe i nie kazdy da radę, mnie sie podoba robie raz na jakis czas - fakt ta produkcja woja do piachu troche bez sensu , i przygody powinny byc dostępniejsze a skarb mądrości trudno zdobyć

  7. #57
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2016
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dajcie dzieciom w przedszkolu do opracowania, to ułożą zdecydowanie bardziej trafnie aspekt ekonomiczny. Mogą być trudne zadania, nie przeszkadza mi to, ale jeżeli w jednym z nich muszę poświęcić 3k zaprawy, za co dostaję 15 żetonów, to sorki, ktoś się gdzieś pogubił zupełnie. Może są ludzie, którzy je robią, tak jak pvp, ale nie jestem to ja i wielu, wielu innych. A, że nie czytacie opinii, to fakt, na tym forum, wylano morze pomyj na ten pomysł. Chyba dla własnego dobrego samopoczucia sobie go zrobiliście, bo na pewno, nie dla graczy. I dlaczego nie ma możliwości anulowania tych zadań, dla osób, które nie chcą zaśmiecać sobie okienka zadań. A już zupełnie wkurzające są przypomnienia, wyskakujące co jakiś czas, jakaś masakra!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez emerytdarek ; 07.04.2019 o 20:37

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Proponowane zmiany na pewno ułatwią życie tym, którzy robią wyzwania.
    Ale raczej nie przekonają tych, którzy je sobie, z różnych powodów, odpuścili.
    Mnie zniechęca klepanie w kółko tych samych przygód, jakby nie można było dać dowolności w ramach stopnia trudności. Poza tym wolę przygody jednoosobowe, nie chcę robić kooperacyjnych . Nie widzę też sensu w szkoleniu i wydawaniu wojska, które nie ginie w podczas przygód.
    Te wyzwania nie są wymagające, jak twierdzi BB_Alex. Dla mnie są nudne i bezsensowne.

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zmiany idą w dobrą stronę ale w dalszym ciągu chce mieć opcje wymiksowania sie z tej zabawy.
    Może od czasu do czasu zaatakuje te wyzwania ale kiedy nie będę ich robił chce je całkowicie wyłączyć żeby nic mi nie mrugało na ekranie.

  10. #60
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Skoro dodają cudowną rezydencje z rozbudową do 12lvl, to sie nie zdziwię, jak za niedługo wszystkie budynki dostana taka opcje z płatnościami tokenami. Wtedy sie wszyscy na to rzucą

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.