Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 87

Wątek: Notatki Dewelopera: Ulepszenie Tygodniowych Wyzwań - Dyskusja

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam tak czytam czytam i nierozumie was placz i jeki marudzenia stekania...Najlepsze sa tutaj trole na globalu/gildii pisze ze ma 50k woja i przygody tylko niema checi na gre a tu pisze ze mu szkoda woja oddawac a przygody drogie na handlu xD tylko po co? nikt wam tego nie kazuje robic lol i tyle lamentu o zetony co daja do populacji " jakby jej malo bylo " xD ludzie ogarnijcie sie, wiekszosc normalnych graczy ludzi juz sie przyzwyczaila do zadanek tygodniowych i sobie graja bez stresowo, na lajcie zrobia to zrobia nie to trudno a wy jak stare baby na jarmarku...nawet wam dyszlem niedogodza NIGDY co by nie zmienili dla was zawsze bedzie ciezko, trudno i zle xD Hmmm jedyne sensowne rozwiazanie to dac wam za logowanie dzienne po 50 zetonow... pozdro z Grecji dla kumatych wracam na event ;]

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Po 1 jak widzisz zacytowałem Twoją wypowiedź bo chyba zapomniałeś się i jednak każesz każdemu zrobić zadanie tylko po to aby zebrać żetony które mają ulepszyć nową rezydencję podczas eventu jajkowego, czyli jak dla mnie zmieniasz zdania bardzo szybko.
    Nie ma obowiązku ulepszania rezydencji ponad 6 poziom, ba nie obowiązku kupowania jej, więc nikt nikomu nic nie "każe".

    Po 2, zadania może i mają jakiś sens zrób wytwórz wykonaj ale powiedz mi szczerze zrobiłeś pakiet tych zadań wyszkoliłeś ileś AZ Ry czu elitarnego żołnierza a później wywaliłeś to w piach?? Wojsko ma być robione w koszarach pod przygodę a nie zrób i wywal - mija mi się to z celem.
    A jaki jest cel? Ja te zadania zrobiłem wielokrotnie, ale ja jestem dziwny i gram dla przyjemności, a nie dla celu.

    Po 3 Dlaczego mam w zadaniu np: wydobądź 100k węgla a mam wydać x2 czyli 200k?? W tym momencie poświęcam 2x więcej czasu na to zadanie niż mi sie wydaje bo przecież to dwa razy więcej nie wzięło sie z wydobycia pod czas zadania tylko to co wydobywam pod czas normalnej gry.
    Tu mi witki opadły, ale podpowiem, że 100k możesz dokupić.

    Jak do tego zbalansować gospodarkę jak coraz bardziej zaczyna iść w dół??
    Nie produkować milionów niepotrzebnych surowców do gwiazdy, wywalić zbędne budynki, mimo że na upy wydałeś majątek i pozostawić takie, które faktycznie są potrzebne.

    Po za tym jak pisał wyżej jeden z graczy temat poruszany wcześniej na nowo rozpoczęty nie wiadomo po co??

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ght=tygodniowe
    Bo ta dyskusja miała być o planowanych zmianach: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/46300 tylko jak zwykle przerodziła się w festiwal narzekań.

    P.S. Alex Ci nie odpowie

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    o aż się zdziwiłem - POPIERAM baqslawa w 100%
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Wielu graczy narzeka na konieczność produkcji i wydawanie wojska, a przecież przypomnijcie sobie, że zadania tygodniowe wprowadzono równocześnie z poligonami i wydajność rekrutacji w sumie i tak wzrosła nawet przy jednym poligonie, tylko teraz trzeba od czasu do czasu zrobić trochę arkebuzów i moździerzy.

    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Jak będą za mapki przygody, to może sytuacja z robieniem takich przygód jak skarb czy oblężone się poprawi, bo aktualnie to nie jest wyzwanie zrobić przygodę, tylko ją zdobyć. A chyba to nie był cel tych zadań. Choć takiej Odbudowy po burzy 3x nic nie zmusi mnie do zrobienia, chyba że niewyczerpywalna kopalnia zaprawy w rozsądnej cenie <20k
    Nigdy nie miałem problemu z zakupem tych przygód na rynku. Nie są tanie, ale skarb mądrości robi sie poniżej 2h i można spokojnie zrobić dwie pełne przygody (zwykły drop i bez strzałek) na jednej stanicy, a trzy pełne skarby z mikołajową na premium to prawie 3 miliony expa, mniej wiecej tyle dostajemy co z 9 drwali, więc nawet lepiej robić te wymuszone skarby.

    Oblężone miasto z kolei możemy kupić za cenę dropa, zwróci nam się przygoda, straty dużo większe, ale wystarczy zrobić jedno i mamy z głowy tygodniowe. Zaprawę do odbudowy też można po prostu kupić i wszystkie surowce na scenariusz są warte w sumie jakieś dwa razy mniej niż 3 przygody skarb mądrości, a skończymy wszystkie w ok. 1,5 h bez straty wojska.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    popieram baqslawa w 200% :P 40lvl ma inne "problemy" niz upanie budynków mieszkalnych, ja sie all produkcji upnie na 6lvl to latwiej ją dopasowć do potrzeb, po co upać mieszkalne jak sie ma miejsce na wyspach !!!! to tez jest do kupienia. jesli 70 lvl ma problem ze zrobieniem zadan na zetony to nie wiem jak do 70 doszedl. Pewnie tzreba czesc przygod zdobyc co nie jest takie łatwe (skarb mądrosci) ale da sie . odbudow po burzy w zadniach spoko moze dla mnie zostac te troche zaprawy ? ja najbardziej nie lubie robic wiru- bo tu 4 graczy musi siedziec chwile razem przy kompie ale te kilka chwil przeboleje - bo zbieram zetony i jesli ktos pisal o celu to tak to jest moj obecny cel w grze poza tym jeszce jedna rzecz - mozna zadanko niepasujace zaliczyc za klejki )) na moim lvl to tylko 445 klejkow to tylko 10 zadan z exelciora jakby ktos nie chcial kasy wydawac - trzeba zbierac znajdki , wykonywac zadania logowac sie codziennie i da sie ps w tym tygodniu wlasnie robie to 3 raz czekam do rana na wojo i zaczne czwarty

  6. #26
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja powiem krotko, poki co to sobie gdybamy, jak wejda zmiany, to wowczas pogadamy.

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    jesli 70 lvl ma problem ze zrobieniem zadan na zetony to nie wiem jak do 70 doszedl.
    a moze na tym poziomie ludzie wola robic cos zupelnie innego, na przykład górski klan, gdzie po pierwsze straty elitarnych idą w 2-5k, no i czas takiej przygody to tez na luzaku trzeba te 24 godziny policzyć, wiec, raz ze przygody trzeba zdobyc za duzo fasol (mowie o skarbie i oblezonym) to wynik 25 żetonów za to (czy zwiekszenie populacji o 20 ludkow) jest nieadekwatny do strat jakie sie ponosi na drogich przygodach. i to nie chodzi o to że 70 ma problem ze zrobieniem tego, tylko o to, że zwyczajnie - nie warto na tę chwilę się tym zajmować. Lepiej zrobic np klan, z czwartej przygody lancucha jest szansa na budynek mieszkalny, tez wzrosnie populacja, a jak nie to na groby po wieze lepiej polatac. taniej, pewniej...

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    jak to jaki jest sens szkolenia i wydawania wojska w piach jednym kliknięciem? Napędzanie graczy na zakup ich nowiutkich poligonów, które zamiast normalnie ulepszyć musisz kupić z 6, żeby móc do tego stabilnie robić przygody. Same zajmują miejsce, więc dokup jeszcze wyspę. Z gry free to play, robi się coraz bardziej must pay to play

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2017
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Przydatna byłaby informacja ile zostało czasu do końca tygodniowego wyzwania.

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez heniu315 Zobacz posta
    a moze na tym poziomie ludzie wola robic cos zupelnie innego, na przykład górski klan, ..
    no i własnie o to chodzi , masz wybór a nie pierdzielisz ze trudno zetony uzyskac, robisz górski klan a ja juz zrobilam i robie sobie zetony , i na tym to polega nie da sie wszytkiego na raz ale jest wybór - przepraszam da sie ZADANIA NA ZETONY MOZNA ZA KLEJ ZALICZAC I NIC NIE ROBIC

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.