Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 87

Wątek: Notatki Dewelopera: Ulepszenie Tygodniowych Wyzwań - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    WWszyscy powyżej mają racje.Kto te zadania wymyślił powinien też sam tu grać.Na początku zrobiłem 2 zadania i koniec.Nie będę surowców,wojska wyrzucał i po 3 Skarby Mądrości robił.

  2. #12
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    moja opinia jest taka- co mamy opiniowac ?? ogolniki?
    damy rzetelna opinie co o tym sadzimy jak zostanie wdrozone do gry a tak to tylko nabijanie postow ku uciesze BB
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bez sensu jest robić w kółko 3 przygody i odbudowę po burzy. Po pierwsze skarby mądrości i oblężone miasta się pokończyły na rynku, po drugie to po prostu nudne. I dodanie ich do sklepu niewiele zmieni.
    Dużo lepiej byłoby ustawić losowanie przygody do zrobienia. Np. w jednym łańcuchu kooperacyjna, w drugim - scenariusz, w pozostałych - zwykłe przygody. Od poziomu ich trudności niech zależy ich ilość do zrobienia (np. uważam, że 3x wir w jednym łańcuchu to trochę za wiele, a 3x odbudowa - za drogo wychodzi).

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Na pewno lepszym wyjściem od zaliczania konkretnych przygód jest postawienie jakiegoś poziomu xp do zdobycia, czy na nawet ukończenia przygody danego poziomu.
    Dobrym rozwiązaniem byłoby też pomniejszenie liczby klejnotów potrzebnych do zaliczenia zadania np skoro za zaliczenie całego zadania mam wydać 499 klejnotów a zrobiłem 3 z 4 i dalej mam wydać 499 za zaliczenie? Trochę to słabe.

  5. #15
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra
    Jeśli jest to możliwe to niech gracz sam decyduje czy chce zadania tygodniowe czy nie (przycisk) mnie osobiście one sa do niczego nie potrzebne szczególnie w czasie np eventu

  6. #16
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak będą za mapki przygody, to może sytuacja z robieniem takich przygód jak skarb czy oblężone się poprawi, bo aktualnie to nie jest wyzwanie zrobić przygodę, tylko ją zdobyć. A chyba to nie był cel tych zadań. Chodź takiej Odbudowy po burzy 3x nic nie zmusi mnie do zrobienia, chyba że niewyczerpywalna kopalnia zaprawy w rozsądnej cenie <20k

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    proszę mi powiedzieć jak zdobyć odpowiednią ilość rudy tytanu do zadań? to niemożliwe

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Dla mnie problemem jest to że BB przymusza nas do robienia 4 sortów przygód pod cotygodniowe. To jest tak nudne że aż pękają oczy. Serio, nie można dodać losowania typu oblężone/wąż/lampa/księżniczka i w podobnym tonie reszty.

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Tygodniowe Wyzwania nie są czymś dla każdego, ale raczej stanowią dosyć wymagającą treść dla ludzi, którzy inwestują czas w grę i szukają więcej rzeczy do zrobienia.
    BB_Alex czytasz to co piszesz czy robisz tak jak ja pisze co myślę i nie czytam tego??
    Masz pewnie dobre intencje ale nie czytasz opinii graczy nie słuchasz co oni piszą a spędzają dużo czasu na tej grze.

    Po 1 jak widzisz zacytowałem Twoją wypowiedź bo chyba zapomniałeś się i jednak każesz każdemu zrobić zadanie tylko po to aby zebrać żetony które mają ulepszyć nową rezydencję podczas eventu jajkowego, czyli jak dla mnie zmieniasz zdania bardzo szybko.
    Po 2, zadania może i mają jakiś sens zrób wytwórz wykonaj ale powiedz mi szczerze zrobiłeś pakiet tych zadań wyszkoliłeś ileś AZ Ry czu elitarnego żołnierza a później wywaliłeś to w piach?? Wojsko ma być robione w koszarach pod przygodę a nie zrób i wywal - mija mi się to z celem.
    Po 3 Dlaczego mam w zadaniu np: wydobądź 100k węgla a mam wydać x2 czyli 200k?? W tym momencie poświęcam 2x więcej czasu na to zadanie niż mi sie wydaje bo przecież to dwa razy więcej nie wzięło sie z wydobycia pod czas zadania tylko to co wydobywam pod czas normalnej gry.

    Jak do tego zbalansować gospodarkę jak coraz bardziej zaczyna iść w dół??


    Po za tym jak pisał wyżej jeden z graczy temat poruszany wcześniej na nowo rozpoczęty nie wiadomo po co??

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ght=tygodniowe
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Witam.
    Jako gracz który początkowo robił tygodniowe a później stwierdził,że to nie ma sensu zmiany opisane przez Penelope oceniam na plus ALE
    pozostają ogromne minusy:
    1. wydawanie dwukrotnie więcej zasobów niż trzeba wyprodukować
    2. bezsensowne, kosztowne szkolenie wojska, które trzeba wydać za darmo
    3. zbyt duża ilość przygód/scenariuszy do zrobienia

    Propozycja:
    ad1. wydawanie zasobów 1 do 1

    ad2. skoro wiadomo jaka przygoda będzie w danym tygodniowym to niech będzie trzeba wyszkolić wojsko, które w kolejnym zadaniu wybijemy na tej przygodzie np.
    "Wytrenuj 200 konnych"
    "Ukończ przygodę tracąc co najmniej 200 konnych"
    Tutaj można zwiększać wymagania wraz z poziomem gracza i dodawać kolejne rodzaje i ilości wojsk z zastrzeżeniem ich wybicia na danej przygodzie

    ad3. Podwójne czy potrójne robienie Odbudowy po burzy czy Bogactwa Góry są kompletnie nieakceptowalne ze względu na zbyt dużą ilość zaprawy i prochu do wydania, więc powinno być ich maksymalnie jeden do zrobienia plus jedna przygoda (lub dwie dla większego poziomu gracza) i najlepiej jakaś niepopularna ( Banici,Dzieci Sawanny, Proch, ZE, Sprytny, Skarb Wiedzy)

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.