Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem budynku/budynków ułatwiających zarządzanie specjalistami?

Głosujących
418. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    399 95.45%
  • Nie

    11 2.63%
  • Obojętnie

    2 0.48%
  • Nie wiem - bo jestem "ciepłym kluchem" i nie mam zdania ale chcę coś kliknąć.

    6 1.44%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 122

Wątek: ✘ Grupowe wysyłanie specjalistów

  1. #61
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Proponuje to cytowac w nieskonczonosc az dotrze
    czy to czas na akcję #TSOdośćklikaniawodkrywców na FB? albo #NieAutomatyzacjiPromocjiTSO #TakAutomatyzacjiWysyłaniaOdkrywcówTSO, czy coś podobnego?
    a może dotrze do nich że stracą więcej na paczkach zawierających jako jedną z głównych pozycji pięćdziesiątego, sześćdziesiątego odkrywcę niż wynosi premia za nic-nierobienie, a raczej robienie - trwanie w głupim uporze?
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 17.01.2020 o 11:01

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    przeciez poza eventami i tak ich nie ma sensu po nic wysylac, bo 95% z tego co moga przyniesc nie ma zadnej wartosci.
    Poniekąd masz rację ale jakby był tzw. "automat" to po torby bym ich wysyłał - jedyna wartość dla mnie i mam szkolonych na artefakt tylko po to.

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Odkrywca

    Witam wszystkich

    Mam propozycje którą warto rozważyć i będzie dotyczyć Odkrywców. Obecnie odkrywców chcąc wysłać na poszukiwania trzeba każdego z osobna zaznaczyć i wysłać. Moja propozycja, a może zrobilibyście coś takiego że np: Bedzie taka możliwość zaznaczenia przykładowo równocześnie 4 odkrywców i możliwość wybrania na jaki czas chce ich wysłać na 6,12,18 godzin. a Innych odkrywców wyślę na inny czas-dłuższe. Skróci to czas graczowi, bo teraz jest tak że mam odkrywców 26 i strasznie to denerwuje ze każdego z osobna muszę wybrać i wysłać i dać inny czas odkrywania. Myślę że takie udogodnienie przypadnie wielu graczom.
    pozdrawiam serdecznie
    alteja

  4. #64
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cześć!

    Prosiłabym o korzystanie z wyszukiwarki lub Zestawienia pomysłów, aby nie dublować tematów, oraz o zapoznanie się z bieżącym tematem i tym postem.

    Wątki połączono.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chyba nie do końca zrozumiałas o co mi chodzi. Nie dubluje tematu. Chodzi mi o to zeby była taka możliwosc wysyłania odkrywców jak wysyła sie generałow na przygode, rownoczesnie, ale dla odkrywcow taka mozliwosc ze wysylam ich np: na to samo poszukiwanie przykladowo dlugie poszukiwanie skarbow. obecnie nie ma takiej mozliwosci bo musze to robic z kazdym odkrywca z osobna. Rano przed praca nie mam za wiele czasu a taka mozliwosc wyslania wszystkich odkrywcow jednoczesnie to dla mnie super sprawa. Ktos jak nie bedzie chcial kozystac z takiej opcji nie bedzie musial.

    nie chodzi mi o to zeby bylo automatyczne wysylanie ale mozliwosc wybrania takiej opcji automat da wszystkich luz z osobna wysylanie.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 02.03.2020 o 17:09 Powód: połączenie postów

  6. #66
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    To właśnie co opisujesz nazywane jest automatyzacją...miejmy nadzieję, że podejście do tego tematu kiedyś zostanie zmienione

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam nadzieje ze BB pomysli nad taka opcja. Dla mnie bylaby ogromna pomoc zaznaczyc sobie kilku odkrywcow i wyslac na to samo poszukiwanie. Mam nadzieje ze cos takiego sie pojawi w grze

    Dodam jeszcze ze zbieranie znajdek zajmuje sporo czasu i czesto jest tak ze nie zbieram bo wole wyslac odkrywcow na szukanie a to wysylanie tez zabiera bezcenny czas.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 02.03.2020 o 17:09 Powód: połączenie postów

  8. #68
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Podbije, to może dotrze w końcu. Jestem na tak, ale nie do końca Po co dodawać kolejny budynek (miejsca i tak już mało), skoro można to zrobić tak, jak jest z generałami. Klikam na długie poszukiwanie, a potem zaznaczam, których grubasów chce tam puścić.
    A i też hurtowe otwieranie tych wiadomości i dodawanie do gwiazdy czy magazynu również byłoby pomocne.

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem za

  10. #70
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Jak już niejednokrotnie pisałam, pomysł grupowego wysyłania specjalistów nie zostanę zrealizowany ze względu na to, iż staramy się unikać automatyzacji w grze.

    Bądźcie zdrowi!
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.