Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem budynku/budynków ułatwiających zarządzanie specjalistami?

Głosujących
418. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    399 95.45%
  • Nie

    11 2.63%
  • Obojętnie

    2 0.48%
  • Nie wiem - bo jestem "ciepłym kluchem" i nie mam zdania ale chcę coś kliknąć.

    6 1.44%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 122

Wątek: ✘ Grupowe wysyłanie specjalistów

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zagłosowałam na tak. Ale znając BB to po wykonaniu odkrywcy będą znajdować złoża, a geolodzy przygody
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  2. #12
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez theobibok Zobacz posta
    Generalnie może być to rozwiązane inaczej byle w jakiś sposób ułatwić zarządzanie coraz większą flotą geologów i odkrywców. Bo klikanie po 10,40,70 (kto ile ma) razy w geologów/odkrywców i wysyłanie ich na tą samą misje jest nudne jak flaki z olejem, wolałbym zrobić przygodę w tym czasie
    Gra jest na takim etapie, ze czasem warto sie zastanowic, czy poszukiwania czegokolwiek generuja na tyle duza wartosc dodana zeby w ogole oplacalo sie w nie klikac. Wtedy problem sam sie rozwiazuje.

    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Zagłosowałam na tak. Ale znając BB to po wykonaniu odkrywcy będą znajdować złoża, a geolodzy przygody
    i wszyscy beda przyspieszani umiejetnosciami generalow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    tak , z tym ze biora pod uwage umiejetnosci bb to wprowadza to za rok i jeszcze z bledami

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ogólnie jak z wysyłką generałów na przygody powinno być ze wszystkimi specjalistami nie zależnie od profesji - mianowicie zaznaczam ilu i jakich i po co i śle masowo jak i geologów tak i odkrywców lub po prostu generałów i może w końcu zmniejszycie okienko wysyłania generałów na bardziej przejrzyste bo ten który mamy teraz i tak nas zmusza do przewijania scroolem i zaznaczaniu kolejno jaki generał ma lecieć a jaki nie , gdyby to jednak było w jednym okienku klikam w tych co są mi potrzebni i cześć jak czapka i to są ułatwienia a nie że zanim dojadę do końca okna wysyłania nie wiem czy zaznaczyłem jednego mistrza dwóch czy już zaznaczyłem z rozpędu na trzech A WIĘC TA ANKIETA JEST JAK NAJBARDZIEJ NA MIEJSCU I POWINNIŚCIE CZŁOWIEKOWI ZAPŁACIĆ ŻE ZA WAS ROBOTĘ OGARNIA I DAJE ŻYWE OBRAZKOWE PRZYKŁADY DLA LEPSZYCH ROZWIĄZAŃ GRY choć pewnie za rok ktoś odkurzy starego posta obiboka i zgarnie $ euro $ za pomysł ulepszenia gry od zacnego ciężko zapracowanego grona zespołu BB......

  5. #15
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Prosiłabym o zapoznanie się z tym postem.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam jestem jak najbardziej za uproszczeniem wysyłania odkrywców,gelogo i innych specjalistow bo ciagle klikanie pojedyncze jest nuzace i zabiera czas a przybywa tego z kazdym eventem bylbym za pomyslem kolegi by to usprawnic by prosciej dalo sie ich wysylac na okreslone zadania np grupowanie ich lub jakas klasyfikacja ze np dwoma ,trzema klikami da sie ich wyslac bo na dluzsza mete przycisk myszy zastrajkuje a juz nie mowiac jak ktos korzysta z touchpad

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tracę w idiotyczny sposób masę czasu na bezmyślne klikanie w specjalistów, zwłaszcza, że za tyle lat gry już ich się sporo uzbierało. Zniechęca to do gry i budzi złość. Jestem fanką The Settlers od zawsze, na półce stoją zabytkowe już pudełeczka i cieszą. Ale czas to coś, czego nie kupisz i każda minuta życia zużyta na idiotyczne klikanie jest zmarnowana. Powiecie, to nie graj. Nie. Świat idzie z postępem i mechanika gry też musi. Rezultatem archaicznego sposobu wysyłki specjalistów jest coraz większe zniechęcenie.

  8. #18
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Zzzaaaaa

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Z generalicją potrafili jakoś to zrobić a pod czas eventu wysyłanie masy odkrywców jest już nudne.
    Jestem jak najbardziej na TAK, ale pomysł chyba już był i jakoś BB się nie odniosło do niego.
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem za. Jak mam ich wysyłać z telefonu albo tabletu to zaczynam się szybciej starzeć )

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.