Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem budynku/budynków ułatwiających zarządzanie specjalistami?

Głosujących
418. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    399 95.45%
  • Nie

    11 2.63%
  • Obojętnie

    2 0.48%
  • Nie wiem - bo jestem "ciepłym kluchem" i nie mam zdania ale chcę coś kliknąć.

    6 1.44%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 122

Wątek: ✘ Grupowe wysyłanie specjalistów

  1. #71
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Jak już niejednokrotnie pisałam, pomysł grupowego wysyłania specjalistów nie zostanę zrealizowany ze względu na to, iż staramy się unikać automatyzacji w grze.

    Bądźcie zdrowi!
    BB_Penelopa
    To jest tak niedorzeczny argument, że można odnieść wrażenie, że BB Alex i spółka mają nas za myślących inaczej (to pewnie takie hasło z rozdzielnika, zupełnie jak politycy dostają listę gotowych odpowiedzi na tematy w tygodniu).
    Po pierwsze nikt nie mówi o ułatwianiu gry poprzez np automatyzację przygód czy podobnych działań, mówimy o zaoszczędzeniu klikania, które kompletnie NIC nie wnosi z punktu widzenia rozgrywki. Po drugie, skoro tak unikacie automatyzacji to dlaczego zautomatyzowana została poczta? Po trzecie, pograjcie może w inne gry, do których odchodzą gracze z TSO między innymi dlatego, że jak przychodzi event i mają kilkadziesiąt razy powtórzyć operację: odkrywca>znajdź skarb>wybierz długość>OK, to im język więdnie od mięsa którym rzucają. Przecież taką funkcję można nawet dodać do premium, każdy by na tym skorzystał. Napiszcie, że nie macie pomysłu jak to zrobić (chętnie pomożemy) albo że nie macie zasobów, ale z unikaniem automatyzacji sobie darujcie.

  2. #72
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    To jest tak niedorzeczny argument, że można odnieść wrażenie, że BB Alex i spółka mają nas za myślących inaczej
    Alex nie dawal znaku zycia na tyle dlugo, ze pewnie juz 'odszedl poszukujac nowych wyzwan', co w sumie nie jest zaskakujace biorac pod uwage ze byl jedynym zdradzajacym oznaki myslenia.

    Napiszcie, że nie macie pomysłu jak to zrobić (chętnie pomożemy) albo że nie macie zasobów, ale z unikaniem automatyzacji sobie darujcie.
    Co zabawne pomysl maja, bo juz to zrobili - grupowe wysylanie generalow na przygode jest dokladnie tym (bo z punktu widzenia funkcjonalnosci sprowadza sie do delegowania taska X do wielu odbiorcow, obojetnie na czym ten task polega). Wiec jesli nie potrafia reuzyc tak prostej funkcjonalnosci ktora calkiem niedawno napisali to .. nie bede pisal co nalezy o tym myslec bo mi szkoda bana.

    Powody dla ktorych tego nie robia moim zdaniem sa inne - obstawiam ze w skali firmy jaka jest Ubi po prostu podjeto decyzje biznesowe zeby zostawic ten smieszny projekt na kroplowce i nie angazowac sie w zaden wyrazny sposob w jego rozwoj bo istotnych dochodow juz i tak nie przyniesie. Stad mamy wlasnie przez ostatnie 2 lata wiele 'nowosci' polegajacych na dodaniu nowego portretu do tego co juz dawno jest. I lepiej nie bedzie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #73
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Załóżmy że jest ikonka "wyślij na poszukiwanie skarbów"
    Po kliknięciu pojawia się okienko identyczne (no prawie) jak przy wysyłaniu generałów.
    Odhaczamy rodzaj poszukiwania - krótkie, średnie, długie, b.długie, przedłużone, artefaktu, rzadkiego przedmiotu
    i identycznie jak z generałami odhaczamy którego poszukiwacza mamy wysłać.
    Jeżeli jest to automatyzacja to polecam słownik.
    Powód jest taki urzędnika z PRLu - nie bo nie, tylko tak trzeba uczciwie powiedzieć a nie mydlić oczy.
    Nie chcesz słyszeć Penelopo tego co mruczę pod nosem wysyłając swoich 78 poszukiwaczy a nie jestem rekordzistą.

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Nie chcesz słyszeć Penelopo tego co mruczę pod nosem wysyłając swoich 78 poszukiwaczy a nie jestem rekordzistą.
    W "mruczeniu" czy ilości poszukiwaczy?
    Jak napisał RedJul - to nie automatyzacja a ułatwienie, przy tej ilości poszukiwaczy i geologów niezbędne.
    I nie ma co się tłumaczyć i kombinować - po prostu to trzeba zrobić.

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Możliwość odznaczenia i wysłania wszystkich odkrywców na dany rodzaj poszukiwań.

    Co powiecie na to by w gwieździe jak mamy np 20-50 odkrywców to zrobić małe okienko by postawić tam ptaszka i odznaczyć każdego i wysłać za jednym razem np na długi lub bardzo długie poszukiwania a nie klikać każdego po 2 x - Co o tym sądzicie ?

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    My powiemy że super, BB powie że to "automatyzacja"

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    Podpisuję się pod pomysłem obiema rękami, jakbym miał 3 to trzecią też bym się podpisał

  8. #78
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    juz bylo walkowane bb jest na nie

  9. #79
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Tematy zostały połączone.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria


    Prosiłabym o zapoznanie się z tym postem.

  10. #80
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja również jestem za. I to nie jest automatyzacja, tylko oszczędność czasu na bezsensowne klikanie, przez które traci się niepotrzebnie ok. pół godziny dziennie zamiast zrobić przygodę.
    Już chyba czas na te zmiany, bo gra przy takich ilościach specjalistów robi się nudna.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.