Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem budynku/budynków ułatwiających zarządzanie specjalistami?

Głosujących
418. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    399 95.45%
  • Nie

    11 2.63%
  • Obojętnie

    2 0.48%
  • Nie wiem - bo jestem "ciepłym kluchem" i nie mam zdania ale chcę coś kliknąć.

    6 1.44%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 122

Wątek: ✘ Grupowe wysyłanie specjalistów

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Ares Zobacz posta

    BB nie wspiera pomysłów z automatyzacją z gry.
    Wyjaśnij proszę, dlaczego hurtowe wysyłanie generałów na przygodę nie jest automatyzacją gry, a hurtowe wysyłanie odkrywców czy geologów już tak?
    Już tu nieraz ludzie pisali - o automatyzacji można by było mówić, gdyby była opcja "Po zakończeniu poszukiwań wyślij na kolejne" albo "Wyślij na poszukiwania o określonej godzinie", naprawdę nikt w BB nie ogarnia tej różnicy? Czy może raczej powód jest taki, że nikt nie wie, jak to zrobić więc wymyślono bezsensowną wymówkę?

  2. #52
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Jak już niejednokrotnie pisałam, pomysł grupowego wysyłania specjalistów nie zostanę zrealizowany ze względu na to, iż staramy się unikać automatyzacji w grze.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Jak już niejednokrotnie pisałam, pomysł grupowego wysyłania specjalistów nie zostanę zrealizowany ze względu na to, iż staramy się unikać automatyzacji w grze.
    Powtórzę, bo widać powyższy post został zignorowany.

    Wyjaśnij proszę, dlaczego hurtowe wysyłanie generałów na przygodę nie jest automatyzacją gry, a hurtowe wysyłanie odkrywców czy geologów już tak?
    Już tu nieraz ludzie pisali - o automatyzacji można by było mówić, gdyby była opcja "Po zakończeniu poszukiwań wyślij na kolejne" albo "Wyślij na poszukiwania o określonej godzinie", naprawdę nikt w BB nie ogarnia tej różnicy? Czy może raczej powód jest taki, że nikt nie wie, jak to zrobić więc wymyślono bezsensowną wymówkę?

  4. #54
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    o automatyzacji można by było mówić, gdyby była opcja "Po zakończeniu poszukiwań wyślij na kolejne" albo "Wyślij na poszukiwania o określonej godzinie", naprawdę nikt w BB nie ogarnia tej różnicy?
    Wez pod uwage, ze to jest firma w ktorej przez lata nie dalo sie zmienic zakresu suwaka uzywanego do ustawiania produkcji w koszarach z 25 na dowolna inna liczbe, bo uniemozliwialy to "wzgledy techniczne".

    Naprawde szkoda czasu na dywagowanie odnosnie tego co przerasta ich mozliwosci
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj

    Nie tylko w koszarach.
    Ciekawe, czy się doczekamy naprawy błędu z pocztą.

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2017
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeśli mogę dodać coś od siebie, to jest złe myślenie że gra wpada w automatyzm, to znacznie ułatwia parce w grze a chyba o to Wam chodzi by było jak najwięcej graczy. A nie oszukujmy się w dzisiejszych czasach praca, dom obowiązki nie każdy ma tyle czasu na granie nie samą grą człowiek żyje. Dlatego wprowadzenie takiego rozwiązanie naprawdę pomoże i usprawni grę i gracz pozostanie na dłużej by móc wysłać specjalistów na żądane surowce jakie potrzebuje.

  7. #57
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Myślenie bardzo złe. Taki przykład : jest po ostatnich zmianach w sklepie do kupienia dodatkowo odkrywców za ok 50k kleju, ja bym pomyślał o kupnie ale mam ich już ponad 50 i mnie @!#!#$&*...:/ trafia jak mam ich wysyłać. Efekt taki, że nie kupię bo normalnie (po za eventami) ich nie wysyłam bo nie chce mi się klikać.

  8. #58
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez strach Zobacz posta
    Myślenie bardzo złe. Taki przykład : jest po ostatnich zmianach w sklepie do kupienia dodatkowo odkrywców za ok 50k kleju, ja bym pomyślał o kupnie ale mam ich już ponad 50 i mnie @!#!#$&*...:/ trafia jak mam ich wysyłać. Efekt taki, że nie kupię bo normalnie (po za eventami) ich nie wysyłam bo nie chce mi się klikać.
    Proponuje to cytowac w nieskonczonosc az dotrze

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Weźcie pod uwagę to że dochodzi do tego opcja pomyłki typu chcecie wysłać na poszukiwania przygód ale omyłkowo klikacie wybór ekspedycji, po czym anulujesz i ponownie musisz wejść w menu gwiazdki i kliknąć odkrywce bo niema opcji cofnij... a dwa jeżeli poprawnie wyślecie odkrywce i chcecie następnego to i tak musisz ponownie menu gwiazdy kliknąć i potem odkrywce bo oczywiście przecież nie może być łatwiej tylko miliard kliknięć i teraz nie dość że człowiek ma ich 50 to robi kliknięć 150 a jeszcze dojdą omyłkowo wybrane inne kategorie wysyłania odkrywców i inne takie to wychodzi 300 :PP ehh ale oczywiście dla nich to automatyzm..

  10. #60
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez strach Zobacz posta
    Efekt taki, że nie kupię bo normalnie (po za eventami) ich nie wysyłam bo nie chce mi się klikać.
    przeciez poza eventami i tak ich nie ma sensu po nic wysylac, bo 95% z tego co moga przyniesc nie ma zadnej wartosci.

    Jeśli mogę dodać coś od siebie, to jest złe myślenie że gra wpada w automatyzm, to znacznie ułatwia parce w grze a chyba o to Wam chodzi by było jak najwięcej graczy. A nie oszukujmy się w dzisiejszych czasach praca, dom obowiązki nie każdy ma tyle czasu na granie nie samą grą człowiek żyje. Dlatego wprowadzenie takiego rozwiązanie naprawdę pomoże i usprawni grę i gracz pozostanie na dłużej by móc wysłać specjalistów na żądane surowce jakie potrzebuje.
    zeby gracz zostal dluzej to w grze powinno byc cos co gracza do niej przyciagnie, mechaniczne tluczenie trywialnych czynnosci ktore prawie nic nie daja czyms takim nie jest, obojetnie czy wykonuje sie to manualnie czy automatycznie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.