Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem budynku/budynków ułatwiających zarządzanie specjalistami?

Głosujących
418. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    399 95.45%
  • Nie

    11 2.63%
  • Obojętnie

    2 0.48%
  • Nie wiem - bo jestem "ciepłym kluchem" i nie mam zdania ale chcę coś kliknąć.

    6 1.44%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 122

Wątek: ✘ Grupowe wysyłanie specjalistów

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam. Przecież nam chodzi o rozwiązanie podobne do rozwiązania jakie zostało zastosowane w przypadku wysyłki generałów. Poziom irytacji wzrasta wraz z każdym dodanym odkrywcą. Moje morale maleje za każdym razem jak zaczynam wysyłkę odkrywców.

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj

    Panawiam pomysł z odkrywcami

    Rozwija gre co event sa nowi odkrywcy. Dochodzi do tego że mamy całą armie odkrywców. Stąd moje ponowne pytanie, kiedy w końcu będzie takie usprawnienie, że będzie można zaznaczyć wszystkich odkrywców na raz i wybrać na co ich wysłać. bo klikanie każdego z osoba jak ma sie ich 40 i przybywa nowych jest chore. TO samo dotyczy rynku kiedy będzie można odnowić oferte jednym kliknieciem?? tak cięzko to zrealizować ?? a jakie ułatwienie w grze

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj

    BB nie wspiera pomysłów z dużą dozą automatyzacji w grze
    Klikasz do skutku

    Pozdrawiam

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.01.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    to może chociaż oddzielna zakładka dla odkrywców w menu gwiazdy??

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    a skąd miejsce na nowe budynki ?

  6. #36
    Początkujący Osadnik Awatar KrasnoludThorin
    Dołączył
    14.01.2018
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zeus1 Zobacz posta
    Witaj

    BB nie wspiera pomysłów z dużą dozą automatyzacji w grze
    Klikasz do skutku

    Pozdrawiam
    Co do tego mam jednak wątpliwości bo jednakoż niewyczerpalne kopalnie za klejki to spora dawka automatyzmu do gry a zakładka wyślij grupe danych odkrywców na takie poszukiwania a inną grupe tych samych na inne byłaby jedynie półautomatyzacją i lepiej zarezerwanym czasem w grze. Dlatego jednak chciałbym pociągnąć temat bo odkrywców ciągle przybywa myślę że taki pomysł prędzej czy później będzie musiał zostać wprowadzony dlatego może lepiej wcześniej )

  7. #37
    Cesarstwo_Cezara
    Witajcie Sz.P!
    Zwracam się z uprzejmą prośbą aby w Tawernie przybyło innych członków do wysp! Jedynie każda Tawerna się rozpada.
    Z poważnieniem!
    Cesarstwo Cezara.

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Złota Góra
    jestem za po przeczytaniu 1 zdania

  9. #39
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Automatyzacja – znaczne ograniczenie lub zastąpienie (proces zastępowania) ludzkiej pracy fizycznej i umysłowej przez pracę maszyn działających na zasadzie samoregulacji i wykonujących określone czynności bez udziału człowieka (czyli samoczynnych).(wikipedia)
    Nie ma tu zastępowania pracy człowieka a ograniczenie ilości kliknięć które ma wykonać.
    Dlatego nie nazwał bym tego automatyzacją a optymalizacją.
    Można było zoptymalizować wysyłkę generałów to zoptymalizujmy wysyłkę geologów i poszukiwaczy.

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja od roku prawie nie robię przygód bo co wejdę na grę to zanim wyklikam odkrywców to się odechciewa klikać dalej.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.