Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem budynku/budynków ułatwiających zarządzanie specjalistami?

Głosujących
418. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    399 95.45%
  • Nie

    11 2.63%
  • Obojętnie

    2 0.48%
  • Nie wiem - bo jestem "ciepłym kluchem" i nie mam zdania ale chcę coś kliknąć.

    6 1.44%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 122

Wątek: ✘ Grupowe wysyłanie specjalistów

  1. #21
    Osadnik Awatar scorpion63
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oczywiście, że TAK

  2. #22
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Jak już niejednokrotnie pisałam, pomysły związane z jakąkolwiek automatyzacją nie zostaną zrealizowane.

    Pozdrawiam serdecznie!
    BB_Penelopa

  3. #23
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Jak już niejednokrotnie pisałam, pomysły związane z jakąkolwiek automatyzacją nie zostaną zrealizowane.

    Pozdrawiam serdecznie!
    BB_Penelopa
    To bardzo ciekawe, bo jeszcze przed aktualizacją widziałem w tym wątku aprobatę do głosowania nad ciekawym pomysłem.
    Żeby nie było, że mijam się z prawdą:
    http://webcache.googleusercontent.co...cjalist%C3%B3w
    Mataczycie, zacieracie dowody, nie ładnie.
    Ostatnio edytowane przez konkur4 ; 03.09.2019 o 13:50

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Jak już niejednokrotnie pisałam, pomysły związane z jakąkolwiek automatyzacją nie zostaną zrealizowane.

    Pozdrawiam serdecznie!
    BB_Penelopa
    Tu nie ma mowy o automatyzacji. Chodzi o grupowanie specjalistów do wysyłki, a jest taka różnorodność, że i tak będzie to zajmowało sporo czasu.
    Mam nadal nadzieję, bo sprawę przyspieszania powrotu generałów po ataku dało się rozwiązać pomimo wcześniejszego sprzeciwu.

    Prosimy o możliwość grupowego wysyłania odkrywców i geologów po wybrane dobra.

  5. #25
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Tu nie ma mowy o automatyzacji. Chodzi o grupowanie specjalistów do wysyłki, a jest taka różnorodność, że i tak będzie to zajmowało sporo czasu.
    Mam nadal nadzieję, bo sprawę przyspieszania powrotu generałów po ataku dało się rozwiązać pomimo wcześniejszego sprzeciwu.

    Prosimy o możliwość grupowego wysyłania odkrywców i geologów po wybrane dobra.
    Obecnie nie ma takiej możliwości. Niewykluczone, że kiedyś nastąpi zmiana. W tej chwili stanowisko BB w sprawie zarządzania specjalistami jest takie jak w tym poście.

    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    To bardzo ciekawe, bo jeszcze przed aktualizacją widziałem w tym wątku aprobatę do głosowania nad ciekawym pomysłem.
    Żeby nie było, że mijam się z prawdą:
    http://webcache.googleusercontent.co...cjalist%C3%B3w
    Mataczycie, zacieracie dowody, nie ładnie.
    Przesadzasz. Nikt tu nie zaciera żadnych dowodów, chyba że to dowód na to, że developerzy gry czasami zmieniają zdanie i uznano ten pomysł za automatyzację. Chciałabym tylko zaznaczyć, że pomysły automatyzujące grę są odrzucane od razu.
    Spójrz na datę tamtego posta, a potem na datę tego, a stanie się jasne, dlaczego post został skasowany.
    To, że podlinkowany post napisałam ja, a nie BB_Penelopa, nie ma żadnego znaczenia, moderatorów jest więcej, jesteśmy w stałym kontakcie z BB (oczywiście mowa o godzinach pracy BB, żeby komuś nie przyszło do głowy mieć pretensje do moderatora o 2 w nocy w przypadku awarii gry) - dotyczy to zarówno moderatorów czatu jak i forum - i dlatego zdarza nam się czasem wklejać na czat na przykład info o niezapowiedzianej, nagłej przerwie technicznej (zwykle są to poprawki jakichś krytycznych błędów) jak również napisać na forum posta w porozumieniu z administratorami i w ich imieniu.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.09.2019 o 21:30

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar KrasnoludThorin
    Dołączył
    14.01.2018
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    szkoda że nie przeszło bo fajny pomysł naprawdę trochę te przeklikiwanie na poszukiwanie skarbów i złóż robi się monotonne , ja już czasem nawet nie wysyłam wszystkich odkrywców tylko tych bardziej wyszkolonych, no ale głos oddałem może jednak coś się zmieni.

  7. #27
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez KrasnoludThorin Zobacz posta
    szkoda że nie przeszło bo fajny pomysł naprawdę trochę te przeklikiwanie na poszukiwanie skarbów i złóż robi się monotonne , ja już czasem nawet nie wysyłam wszystkich odkrywców tylko tych bardziej wyszkolonych, no ale głos oddałem może jednak coś się zmieni.
    Na chwilę obecną nie ma na to szans.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    może zamiast ucinać kolejny pomysł, wzielibyście przykład z niemieckiego BB, a może nawet zaczęli się wewnętrznie komunikować?
    bo głupio, gdy gracze wiedzą więcej od administracji
    wyslanie geologow jednym kliknieciem to taka sama automatyzacja jak zaakceptowanie kilkudziesięciu wiadomosci z lupami czy odpalenie 30 premek rynkiem, a przeszlo, prawda?
    na niemieckim forum jest podobny pomysł i nie ma kategorycznego NIE, a pozwolono graczom wykuwać pomysł i wątek ma już 36 stron:
    Ulepszone zarządzanie odkrywcami / geologami

    łatwo się zarządza niemal pustym forum, ale nie o to chyba chodzi

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Jak już niejednokrotnie pisałam, pomysły związane z jakąkolwiek automatyzacją nie zostaną zrealizowane.

    Pozdrawiam serdecznie!
    BB_Penelopa
    Jaka znów automatyzacja ? automatyzacją można by nazwać wtedy, kiedy była by możliwość wysyłania odkrywców w kolejce co mają szukać najpierw a co potem, to po prostu ułatwienie gry, nie ma mowy o automatyzacji, bo jednak trzeba wejść do gry i ich wysłać. Do BB nie dociera fakt że przez tyle lat uzbierało się ponad 40+ odkrywców czy nawet blisko 50, a wysłanie każdego na cokolwiek to 4 kliknięcia myszką, codziennie to kilkaset kliknięć.
    Tak jak napisał @chrisoset, podobnie jest zaakceptowaniem kilkudziesięciu wiadomości z dropami czy raportami, automatycznie nie są dodawane do magazynu czy do gwiazdy, trzeba wejść do gry, zaznaczyć je i kliknąć, to także ułatwienie gry.

  10. #30
    Początkujący Osadnik Awatar KrasnoludThorin
    Dołączył
    14.01.2018
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez chrisoset Zobacz posta
    może zamiast ucinać kolejny pomysł, wzielibyście przykład z niemieckiego BB, a może nawet zaczęli się wewnętrznie komunikować?
    bo głupio, gdy gracze wiedzą więcej od administracji
    wyslanie geologow jednym kliknieciem to taka sama automatyzacja jak zaakceptowanie kilkudziesięciu wiadomosci z lupami czy odpalenie 30 premek rynkiem, a przeszlo, prawda?
    na niemieckim forum jest podobny pomysł i nie ma kategorycznego NIE, a pozwolono graczom wykuwać pomysł i wątek ma już 36 stron:
    Ulepszone zarządzanie odkrywcami / geologami

    łatwo się zarządza niemal pustym forum, ale nie o to chyba chodzi
    no pozwolono ale co z tego jak i tak narazie nie ma jak widać woli wprowadzenia tego , myślę że Penelopa nie ucina tematu tylko zaoszczędza nam zbędnej polemiki
    ps. no trudno najwyżej dostaniemy cieśni nadgarstków od klikania :PP

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.