Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 82

Wątek: Powrót "Czarnych Rycerzy" - Dyskusja

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2019
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Ale dlaczego nie ma nic dla graczy na lvl poniżej 42? To chyba początkujących należy zachęcać i wspierać. A event wygląda na fajny, może za rok sama sprawdzę.
    Ostatnio edytowane przez Lulkabulka ; 01.04.2019 o 12:59

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2019
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek495 Zobacz posta
    1 kwietnia to robi się ludzi w balona tylko ludzie traca kase a to już oszustwo .ludzie beda pisać o zwrot rubinow
    Kaczki będą ponownie pływać między archipelagami.
    Ale dlaczego? Co ma rozrzutność ludzka do oszustwa? Nit Cię nie namawiała do kupowania, jesteś dorosły (prawdopodobnie) więc powinieneś wiedzieć co robisz

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Lulkabulka Zobacz posta
    Kaczki będą ponownie pływać między archipelagami.
    Ale dlaczego? Co ma rozrzutność ludzka do oszustwa? Nit Cię nie namawiała do kupowania, jesteś dorosły (prawdopodobnie) więc powinieneś wiedzieć co robisz
    to idz do sklepu kup naprzykład samochód za 50tys a sprzedawca wręczy ci samochód maskotke za 5zl i powiw ci ze dziś 1kwietnia i nikt ciebie nie zmuszał do kupowania oczywiście bez prawa zwrotu

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzisiaj prima aprilis, więc na żaden event się nie dam nabrać. Chciałabym wiedzieć (marzenie!) kiedy naprawicie szanowne BB wysyłanie szkolonych geologów (szkolonych, bo może nie udało wam się zepsuć nieszkolonych). Konkretnie mam na myśli: poszukiwanie złóż złota przy umiejętności "solidne stemple". Przez kilka lat dostępna funkcja (umiejętność) przestała działać i co? Nie potraficie przywrócić do stanu "przed babraniem"? Przywrócenie starego dobrego działania chyba nie przekracza możliwości technicznych waszych programistów?! Kiedy naprawicie wreszcie buble z ostatniego eventu? Chodzi mi o obserwatorium i czarującego geologa. Naprawdę nie da się sprawić, żeby geolog rozróżniał znalezione złoża? Naprawdę przekracza wasze możliwości sprawienie, żeby generałowie (wszyscy) przybywali na/z przygody w czasie zdefiniowanym przez premię określoną prze Obserwatorium? To takie trudne? Jeśłi tak, to wycofajcie, popracujcie nad tym a przede wszystkim czytajcie co piszą gracze. I nie tylko tu, ale też na testowym.

    Żenada! Ponad miesiąc minął od spóźnionych Walentynek, a dwa buble jak były bublami, tak są. A wy się bawicie w primaaprilisowe żarty pod hasłem Czarni Rycerze. Ale to już było ... i miałam nadzieję, że nie wróci więcej.
    I może jakiś oddźwięk, coś więcej prócz "dziękuję za opinię", Penelopo?
    Codziennie, coraz bardziej, jestem zniechęcona i rozczarowana co do Settlers on line, ale nie pamiętam żeby ąż tak ignorowano uwagi graczy co do błędów. NIENAPRAWIALNE?

  5. #75
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Krzysiek495, ale sklep działa bardzo dobrze, i o dziwo opisy też są jasne i zrozumiałe. Czym się czujesz oszukany?

  6. #76
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    a tak szczerze to po co ten caly niby event i co mial wniesc ?

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Już nic...
    Ostatnio edytowane przez Alekin ; 01.04.2019 o 21:47

  8. #78
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    "W poniedziałek rozpocznie się najwspanialsze i najlepsze wydarzenie wszechczasów"

    hehehe kto wam te hasla wymysla , naprawde to jest niesamowite

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.07.2017
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Gdyby nie to, że odpaliłem dziś settlersów (zresztą jak zwykle jako proforma, żeby kopki odbudować) to bym tego eventu nie zauważył. Dzień wybrany wspaniale, przecież poniedziałek każdy zaczyna od settlersów, a nie od pracy. Ledwo coś się zaczęło a już znika, można nie zauważyć. Z ciekawości 1 raz zrobiłem CR ale nic nie wpadło zupełnie nic, więc podziękowałem. Potem doczytałem, że to tawerniakiem niby trzeba robić, a żeby zrobić to trzeba mieć wg. Wiki około 9 tawerniaków, więc +3 trzeba mieć pakiety medyczne. Generalnie jakieś kaczki, (kto na to wpadł) - trzeba chleb kupić, tylko nie wiem jaki z makiem czy inną posypką. Totalnie nietrafiony pomysł, beznadziejny czas. Liczyłem, że zobaczę może jak znowu gra siada, licząc że coś naprawili - gra nie siadła, ale po zaangażowaniu na forum handlu to chyba wielu sprawdziło i jak ja na 1 Czarnych zakończyło. Niestety nieudane wydarzenie pod względem pomysłu i treści. Technicznie nie padło to na plus, ale co miało paść skoro już leży?

  10. #80
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ewent był i nawet budynki wpadały. Z naszej gildii jedna osoba zrobiła kilka cr (nusalą), większość dropów rozdała, część wymieniła. Wpadły mu 2 kościane i 1 wieża. Ze 2 inne osoby też po budynku trafiły. Ale generalnie to ewent dla niższych lvl. Z wyższych prawie nikomu nie chciało się wracać do cr. Mogli dać cr i jedna lepszą przygodę dla wyższych lvl.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.