Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: Notatki Dewelopera: Ceny Przygód - Dyskusja

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kiedy już myślę, że mnie bb niczym nie zaskoczy, oni (WY) jednak potraficie zaskoczyć mnie ponownie. Zmiana cen przygód za mapki i klejnoty (których nikt przy zdrowych zmysłach na przygody nie wydaje) to faktycznie palący problem. Ludzie piszą dziesiątki stron postów co w grze nie działa (a co jest dla nich ważne) a bb wali z grubej rury i pyta co sądzą o zmianie cen przygód w sklepiku... Aż nasuwa się jednowyrazowa odpowiedź, rymująca się ze słowem "CO".
    Może jeszcze zmieńcie kolorystykę, czcionki opisów w sklepie, bo to też jest bardzo ważne i palące? Szkoda w ogóle pisać cokolwiek.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 22.03.2019 o 00:30 Powód: literówki

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pytanie za 100 pkt. Co to zmienia...?
    Jako iż pytanie było retoryczne pozostawię je bez odpowiedzi i zadam kolejne, na które fajnie by było odpowiedź poznać...

    Dlaczego nie jest zmienione (lub dodane nowe) tajemnicze pudełko przygód? Czy nie można by wprowadzić urozmaicenia i wprowadzić pudełko za np 2k map skąd lecą przygody bajkowe (ale nie tylko)?
    Skoro już się zabieracie za tego typu zmiany, to dlaczego nie usystematyzujecie tego? W sensie dlaczego za niektóre przygody płacić się powinno waszym zdaniem klejnotami a za inne mapkami? Jaka jest w tym logika? Z jakiego powodu Czarni Rycerze są do nabycia za mapki i za klejnoty?

  3. #33
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podiesie nie ceny za przygode Dzieci Sawanny? Hehehehe, dobre... Kon by sie usmial...

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    To jest pokaz że coś robią tzw.mydlenie oczu.

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    18.03.2013
    Posty
    55
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Powaznie??
    Tym sie teraz zajmujecie?
    To jakis spozniony zeszloroczny czy przedwczesny zart primaaprilisowy??

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wszyscy wyżej mają rację o dziwo!
    Ale temat dotyczy mam nadzieję TYLKO PROPOZYCJI zmian cen przygód więc dla mnie totalną głupotą, no chyba największą na świecie jest podrożenie Czarnych rycerzy, Ryczącego byka i Dzielnego małego krawca. To są przygody podstawowe na danym etapie we wbijaniu lvli! One powinny być za darmo nawet! Jeżeli skończą mi się przygody, a gospodarka nie pozwoli mi na tyle tworzyć produktów aby wytworzyć mapy to automatycznie nie mam co robić w tej grze i idę oglądać film, bo nawet najlepsi gracze pod słońcem nie zmienią tego, iż takie siedzenie bezczynne jest po prostu nudne! Ja rozumie, ceny prądu idą w górę, paliwo też poszło w górę, wliczając w to masło, które kosztuje prawie 10 zł, to oczywiście wpływa na wzrost cen przygód w setkach ale bez przesady. Dajcie Dzieci sawanny po 20k klejnotów ale od podstawowych przygód, a zwłaszcza mojego Czarnego Rycerza to WARA.
    Miłego dnia.

    PS. Jestem chyba jedną z niewielu osób, którym nie przeszkadzają do bólu podstawowe błędy w grze, przestałam je nawet zauważać ale ten Rycerz to mi po prostu wczoraj zniszczył wieczór, poważnie!
    Ostatnio edytowane przez KrólowaZła ; 22.03.2019 o 10:19

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Złota Góra
    po co zmiany tego typu?
    nie ma nowych przygod, nie ma co ruszac tego tematu.

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez dideczek Zobacz posta
    po co zmiany tego typu?
    nie ma nowych przygod, nie ma co ruszac tego tematu.
    hehe, 1 kwietnia tuż tuż, jakieś 9 dni no i nie będzie zmian w pudełkach niespodziankach, za to mamy wysyp konserw niespodzianek.
    jak dla mnie ta gra jest do przepisania od nowa na HTML5, bo dni flasha są policzone. więc wszelkie zmiany w grze powinny być zatrzymane.
    parę lat temu BB obiecało że zrobi konserwy tzw. bezprzerwowe. bardzo fajny pomysł, i przy tego typu grze nietrudny do wprowadzenia. ale niestety, jak widać dali sobie spokój.

    w tym wątku padł pomysł, aby dorzucić kolejne wyspy archipelagu. pomysł w sumie fajny, jest na nie miejsce, i pewnie BB ma plan by kiedyś to zrobić. tyle że już teraz po załadowaniu gry, przeglądarka zeżera bardzo dużo ramu, a jak się skacze po wyspach, to zeżera go jeszcze więcej aż się kompletnie zamuli. we flashu ten problem jest nierozwiązywalny. można coś tam zaszpachlować, ale BB dołoży kolejną porcję bajerów, i znowu wyłażą dziurska w grze. czy to jest cel tej gry? wykonane akcje są potwierdzane przez serwer nawet po 5 minutach. co to ma być?

    dodatkowo widać objaw na chacie który kręci w kółko i nie może się podłączyć. w bashu macie serwer zrobiony jak kiedyś się MUD-y robiło czy co?

    Jednak najbardziej to irytują niespodziewane konserwy, bez żadnej zapowiedzi. przypominam że 1 kwietnia jest 1 kwietnia, a nie 22 marca.


    Właśnie jest po konserwie, i ..... 13:54 i wszystko muli na potęgę. no niezła ta konserwa. znowu cache nie potraficie zainicjować? czy coś wam zapycha w tle tyle że za mocno?

    nadal są problemy wydajnościowe.
    Ostatnio edytowane przez znik3040 ; 22.03.2019 o 16:04 Powód: po niezapowiedzianej konserwie X2

  9. #39
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ciiiicho tam, teraz przynajmniej wiemy, ze 359 klejnotow jest warte obecnie 440 mapek. W porownaniu z poprzednia wersja (459 klejnotow za 295 mapek) wyraznie widac.... inflacja

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    12.10.2015
    Posty
    36
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie potrzebna ta zmiana moim zdaniem
    Ostatnio edytowane przez Kasiula32 ; 24.03.2019 o 15:07 Powód: . . .

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.