Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Notatki Dewelopera: Ceny Przygód - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Złota Góra
    A gdzie reszta przygód kooperacyjnych, np Łupieżcy Grobowców???? Odkrywców 34 wysłanych na średnie poszukiwania 4 razy i tylko 1 sztuka odnaleziona, u innych to samo , żenada(( Jak już się tym zajmujecie tzn. zmianą cen za przygody, dajcie je wszystkie jakie mamy w grze będzie chociaż temat przygód do końca zamknięty. Zadania tygodniowe wprowadziliście, a przygody do zrobienia po 3 szt niekiedy nie do zdobycia. Dlatego zróbcie już porządnie ten temat raz a dobrze.

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dorisday Zobacz posta
    A gdzie reszta przygód kooperacyjnych, np Łupieżcy Grobowców???? Odkrywców 34 wysłanych na średnie poszukiwania 4 razy i tylko 1 sztuka odnaleziona, u innych to samo , żenada(( Jak już się tym zajmujecie tzn. zmianą cen za przygody, dajcie je wszystkie jakie mamy w grze będzie chociaż temat przygód do końca zamknięty. Zadania tygodniowe wprowadziliście, a przygody do zrobienia po 3 szt niekiedy nie do zdobycia. Dlatego zróbcie już porządnie ten temat raz a dobrze.
    Innym ważnym celem jest stworzenie spójnej formuły równoważenia, która pozwoli nam wprowadzić więcej przygód i pozwolić systemowi odpowiednio zrównoważyć cenę. Ta formuła zawiera modyfikatory liczby graczy, poziomu odblokowania, ale także rodzaju przygody.
    Ten fragment wskazuje na to że taki jest plan i obecne zmiany są ustawieniem schematu, aby ręcznie nie musieli ustalać ceny dla każdej przygody.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    BB_Alex myśłałem że Ciebie jest poważniejszy chłop a jednak wyszło że sie myliłem i moja wiara upadła
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    mam takie wrazenie, ze propozycje zmian w tej grze powinno sie zaczac od propozycji obowiazkowych badan toksykologicznych dla pracownikow BB.
    dobre- lubię to

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No wreszcie zmiany na które czekałem od lat, hihi :P

  6. #16
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Szkoda że nie można w drugą stronę: sprzedać swoje 1k lub 2k dzieci sawanny za te 195 map sztuka Podejrzewam, że byłoby sporo chętnych ^^

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.12.2016
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.06.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Drodzy BB naprawcie błędy w grze !!!!!!

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.06.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Ja od 11:00 się nie mogę zalogować. Gra zrobiła się do bani.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proponuje również poważnie zastanowić się nad kolorem palików rozgraniczających włości oraz fasonem portek ludzików łażących po wyspie, dawno już wyszły z mody. Nie ma nic bardziej pilnego.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.