Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś wprowadzenie dodatkowej kolumny w oknie gildii?

Głosujących
175. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    154 88.00%
  • Nie

    21 12.00%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Wątek: ✘ Drobna zmiana w oknie gildii

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez theobibok Zobacz posta
    @Aruzus

    Chłopie głosuj jak chcesz lub nie głosuj - osobiście to mi to lotto. Nikt tu agresywnie nie agituje do głosowania na TAK jak mu się nie podoba. Poza tym akurat ja nikogo nie nadzoruje, nie jestem liderem gildii, nie jestem w zarządzie, nie prowadzę statystyk - jestem zwykłym graczem. Dla mnie ułatwieniem będzie to że ktoś widzi czy zrobiłem zadanie czy nie i może to sobie odnotować.
    Konstrukcja ankiety jest prosta jak budowa cepa bo nie ma sensu jej rozbudowywać. Dla Ciebie pewnie odpowiednia była by: TAK, NIE, NIE MAM ZDANIA, WSTRZYMUJĘ SIĘ, JESTEM NA TAK ALE PRZECIW, TAK ALE TYLKO W DNI POWSZEDNIE, NIE ALE TYLKO CO DRUGI MIESIĄC, ITP.
    Takim osobą nigdy się nie dogodzi. To nie potrzebne, tamto nie potrzebne, ankieta nie tak zrobiona, pomysł nie taki, to bez sensu, gra nie ma sensu i już się kończy. Z takim podejściem jak Twoje świat zatrzymałby się w epoce kamienia łupanego. Nikt nic by nie wprowadzał, nie ulepszał bo i po co.
    Nikt Ci nie broni mieć swojego zdania i Ty nie broń innym mieć własnego, że to akurat jest potrzebne. Nie broń innym konstruować ankiet i pomysłów jak chcą.
    Nie pasuje - olej temat i zajmij się innym który Cię interesuje. Albo idź na handel i pisz ze ktoś za drogo coś sprzedaje bo jesteś osobą tego pokroju I nie płacz jak ciepłe kluchy i chłopiec w rurkach. Nie masz zdecydowanego zdania w tym temacie (ankiecie) to milcz. Bo wiesz - lepiej milczeć i wyglądać jak idiota niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Żyj i daj żyć innym
    theobibok cóż, odezwałeś się i rozwiałeś wszelkie wątpliwości. Wyluzuj więc i nie obrażaj ludzi, bo jak na razie to zachowujesz się jak idiota i kawał chama. A skoro brak ci kultury to może lepiej samemu milcz, bo za takiego posta jak powyżej to powinieneś dostać bana. Ludzie mają prawo wyrazić swoje zdanie, i nie musi być one zgodne z twoim, a jak Ci to nie pasuje to twój problem. Bo jak na razie to ty obrażasz ludzi, i żądasz aby uznali twój pomysł za świetny, lub się nie wypowiadali w ogóle. Zrobiłeś ankietę i na tym poprzestań, bo o kulturze wypowiedzi nie masz bladego pojęcia.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 27.03.2019 o 00:48 Powód: literówki

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    NIE, za chamstwo i agitację rodem z PRL
    ktoś zapomniał, że to gra a nie karny obóz pracy

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez theobibok Zobacz posta
    @ Larxand

    Niestety nie czytasz ze zrozumieniem. itd.
    No to Ci powtarzam jeszcze raz i używając Twoich własnych argumentów i sposobu dyskutowania, bo widzę, ze nie czytasz ze zrozumieniem, a jak ktoś ma inną wizję, to się zachowujesz, jakby Ci wiaderko w piaskownicy zabrali (Aruzus):
    Zaczynamy:
    Jeśli BB ma poświęcić 15 lat (bo tyle im to zajmie) na rozwiązanie w takiej postaci, to jestem na nie, bo jeśli mają się tym zająć, to niech się zajmą porządnie a nie fragmentarycznie. Tak się składa, że prowadziłem gildię, która liczyła kilkukrotnie więcej niż 10 członków i nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby prowadzić jakieś statystyki tego co, kto i kiedy a już na pewno nie po to, żeby kogoś z czegoś rozliczać. No ale to ja. Inni mają inaczej. Jeśli miałbym takie statystyki prowadzić i rozliczać, to zamiast Excela chciałbym mieć dodatkową kolumnę z informacją kto ile zg wykonał. Nie pierwiastki, całki ani logarytmy (będziesz miał w liceum), tylko proste "x" z "y".
    Teraz mniej więcej rozumiesz, dlaczego Twoja propozycja mi nie podchodzi, biorąc pod uwagę, że musiałaby zaangażować BB na długi czas?
    Nie wiem czy zauważyłeś, nie dałem głosu na "nie", nie tylko dlatego że z zasady nie głosuję w publicznych ankietach (które swoją drogą są wyraźnym objawem potrzeby kontroli), ale również dlatego że nie jestem kategorycznie przeciw, tylko uważam, że potrzebne jest bardziej kompleksowe rozwiązanie opisanego przez Ciebie problemu.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2015
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @ rolnik35
    @ chrisoset
    Odzywam się od początku i jeśli rozwiałem jakieś wątpliwości to to, że mam własne zdanie sposób prezentacji i głosowania we własnym wątku.
    Poza tym ja tam nie widzę, aby ktoś kogoś obrażał i zwracał się do kogoś personalnie, że jest idiota i cham lub używał innych epitetów w odróżnieniu od Ciebie. Wychodzi na to że kultury powinieneś się uczyć ale Ty. A jak interpretujesz moją wypowiedź to już Twoja sprawa. Skoro wziąłeś ją do siebie coś musi być na rzeczy.
    Slogany i porzekadła są po to, aby przedstawić pewien sposób zachowania a nie po to by kogoś obrazić. Jak teraz napiszę że lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć to znaczy że nazwałem Cię głupim ? Jak chcesz możesz tak interpretować albo możesz potraktować jak ogólne powiedzenie dotyczące jakiegoś ogółu lub sytuacji. Nie będę zniżał się do Twojego poziomu i mówił kto tu jest personalnie chamem.
    A w tym pomyśle wypowiadać się możesz tak jak autor założył tj. TAK / NIE.
    Jak Ci nie pasuje załóż własny wątek, zrób ankietę jaką chcesz. Jakby mnie interesował zdanie na temat mojej ankiety lub ile osób nie interesuje ten pomysł to pewnie tak bym skonstruował ankietę. Szczerze to Was nie rozumiem. Nikogo nie zmuszam do wypowiadania się w tym wątku i nie nakłaniam do oddania głosu na TAK. Chcesz głosuj na NIE lub nie głosuj wogóle. Ale nie będziecie mi w chamski, prymitywny sposób sugerować jak mam robić ankietę lub co zmienić w pomyśle.
    Jeszcze raz dla uproszczenia interesuje mnie ile osób jest na TAK a ile na NIE w tym konkretnym pomyśle jednej jedynej dodatkowej kolumny.
    Nie interesuje mnie co ktoś by dodał do tego pomysłu i jakby by go widział na własny sposób, itp. Chcesz go przedstawić po swojemu załóż wątek ze zmodyfikowanym pomysłem i własna rozbudowaną ankietą - Twoja wola. Nie będę się czepiał. Ehhh co za ludzie.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    szkoda słów.
    Ostatnio edytowane przez Sineard ; 27.03.2019 o 12:17

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2015
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @ Larxand
    Przeczytaj post powyżej.
    Nikt cię nie zmusza do głosowania.
    Nie pytam ile zajmie wykonanie tego BB.
    Nie pytam czy się komuś podoba ankieta publiczna.
    Nie pytam co kto potrzebuje do zmiany w oknie gildii - masz własne potrzeby i pomysł to je przedstaw.
    Jakbyście choć trochę szanowali zdanie innych to zastosowalibyście się do zasad przez niego zaproponowanych na starcie.
    Np. Ktoś robi imprezę i zaprasza chętnych. Mówi że będzie Whisky i Gin a w tle muzyka klasyczna. A Wy jako przychodzący - przychodzicie w gości i bezczelnie sugerujecie a nawet naciskacie ze to głupie po powinna być Wóda i wina proste. I w ogóle muzyka jest bezsensu po powinna być disco polo.
    Czuję się trochę jakbym rozmawiał ze ścianą. Jak nie rozumiecie sedna sprawy to ja pasuje z dyskusją z Waszym kółkiem wzajemnej adoracji.
    Mądry zrozumie głupiemu szkoda tłumaczyć.
    Pozdrawiam serdecznie

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2015
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sineard Zobacz posta
    szkoda słów.
    Wstydziłeś się swojej wypowiedzi że ją CAŁKOWICIE zmieniłeś ?
    Właśnie szkoda słów

  8. #28
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez theobibok Zobacz posta
    (...)Ale nie będziecie mi w chamski, prymitywny sposób sugerować jak mam robić ankietę lub co zmienić w pomyśle.
    Seeeriooo? To po co w ogóle ankieta na forum? Forum służy do dyskusji. Trzeba było pisać od razu do Supportu, nikt by niczego jaśnie panu nie sugerował.
    Zgadzam się z przedmówcami, też nie lubię publicznych ankiet.
    Co do samej ankiety, powinna też zawierać opcję "obojętne".
    Natomiast co do pomysłu - myślę, że w niczym by to nie zaszkodziło, ale skoro ankieta jest publiczna to nie zagłosuję.

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2015
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Seeeriooo? To po co w ogóle ankieta na forum? Forum służy do dyskusji. Trzeba było pisać od razu do Supportu, nikt by niczego jaśnie panu nie sugerował.
    Zgadzam się z przedmówcami, też nie lubię publicznych ankiet.
    Co do samej ankiety, powinna też zawierać opcję "obojętne".
    Natomiast co do pomysłu - myślę, że w niczym by to nie zaszkodziło, ale skoro ankieta jest publiczna to nie zagłosuję.
    Tak forum służy do dyskusji. A ankieta służy osobie która ją zakłada. Jak ktoś chce poznać ile osób miało katar to robi ankietę jaka mu potrzebna. Np. Miałeś katar ? odpowiedz TAK/NIE. Nie interesuje go czy to katar alergiczny, zatokowy czy inny - to i nie daje takiej opcji w ankiecie.
    Wchodzisz na forum widzisz ten temat, czytasz pomysł, widzisz ankietę publiczną. Nie lubisz takich to nie głosujesz. Po co pisać na forum że ich nie lubisz ? Myślisz że autora to interesuje ?
    Nie lubisz ankiet publicznych i nie głosujesz - i ja to szanuje.
    Głosujesz na NIE - ja to szanuje.
    Głosujesz na TAK - ja to szanuje.
    Twoja opinia o rodzaju ankiety, ilości pytań w ankiecie, co by dołożyć do pomysłu - niekoniecznie bo o to nie pytam.

    PS. Szczerze powiedziawszy to pierwszy raz przedstawiłem pomysł i pierwszy raz w życiu zakładałem tu ankietę. Dodałem interesujące mnie pytania, a na resztę opcji (publiczna/nie publiczna) nie zwróciłem uwagi. Dla mnie to było bez znaczenia. Są osoby które głosowały na nie i ja to szanuje. Słowa im nie napisałem że głosowały tak a nie inaczej. Ich wola i chciałem poznać ich zdania które wyrazili tak jak chcieli ale w formie jaką przewidział autor. A reszty marud którym nie pasuje nawet nie meritum sprawy tylko forma - kompletnie nie rozumiem.

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2015
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Theobibok - ale jesteś męczący, gdybym miała w domu takiego nerwusa to bym go spakowała i wystawiła walizki za drzwi
    a gdyby w gildii ktoś zaczął mnie rozliczać jak nauczyciel dzieci z zadań domowych to też bym się pożegnała, na szczęście gram z ludźmi dorosłymi i raczej odpowiedzialnymi. Ty chyba miałeś pecha bawić się często z osóbkami z łapanki, które trzeba kontrolować, uczyć prostych zasad a czasem kultury której sam się nie nauczyłeś, bo od kogo?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.