Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś wprowadzenie dodatkowej kolumny w oknie gildii?

Głosujących
175. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    154 88.00%
  • Nie

    21 12.00%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Wątek: ✘ Drobna zmiana w oknie gildii

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2015
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez szwargotka Zobacz posta
    Theobibok - ale jesteś męczący, gdybym miała w domu takiego nerwusa to bym go spakowała i wystawiła walizki za drzwi
    a gdyby w gildii ktoś zaczął mnie rozliczać jak nauczyciel dzieci z zadań domowych to też bym się pożegnała, na szczęście gram z ludźmi dorosłymi i raczej odpowiedzialnymi. Ty chyba miałeś pecha bawić się często z osóbkami z łapanki, które trzeba kontrolować, uczyć prostych zasad a czasem kultury której sam się nie nauczyłeś, bo od kogo?
    A co Twój post wnosi do tematu ? Jak dla mnie to wielki spam w temacie.
    Zarzucasz mi jedynie, że jestem męczący i nerwowy - mimo, że ja Ciebie w żaden sposób nie zaczepiłem.
    Zagłosowałaś jak chciałaś, coś tam bez sensu o kontroli napisałaś -nawet tego nie skomentowałem. Czego chcesz jeszcze ?
    Kultury mnie uczyć ?
    Napisać/pochwalić się z kim grasz i jak grasz ? Że jesteś dorosła i odpowiedzialna ?
    A co to mnie interesuje ?
    Graj z kim chcesz i jak chcesz. Jeden lubi szachy inny warcaby. Niech każdy ma prawo grać w co chce i jak chce.
    Żenujący i zaczepny post. Niestety pokazujący tylko Twój poziom dorosłości i kultury.
    Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez theobibok ; 27.03.2019 o 15:36 Powód: Dorzuciłem twoją wypowiedź w formie cytatu :)

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    theobibok bardzo lubisz porzekadła, których jednak jak widać nie rozumiesz. Nim jakiegoś użyjesz, zastanów się czy rozumiesz co ono oznacza i jakie ma przesłanie. Bo obraziłeś ludzi swoim "porzekadłem" i kontekstem w jakim go użyłeś ("Bo wiesz - lepiej milczeć i wyglądać jak idiota niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."), którego albo nie rozumiałeś używając, albo celowo odwracasz kota ogonem. Czytaj ze zrozumieniem to co piszesz, choć po twoich wypowiedziach widzę, że to ty masz problem ze zrozumieniem idei forum i ludzi się tutaj wypowiadających, a nie ludzie ciebie. My sobie dyskutujemy, a ty się rzucasz na wszystkich, którzy napiszą coś więcej niż "tak" lub "nie". Niektórzy jak widać mają nieco więcej do powiedzenia. Ale to za trudne do zrozumienia.

    Masz wyniki swojej ankiety TAK/ NIE, i się ciesz, a jeśli nie podoba ci się (i nie interesuje cię, jak sam wciąż powtarzasz) co ludzie piszą, to nie czytaj i się nie wypowiadaj, zwłaszcza w sposób obrażający przedmówców, a później nie udawaj, że nie rozumiesz o co ludziom chodzi, bo przecież ty jesteś OK, a wszyscy wokół są inni. Miałeś nie dyskutować z naszym "kółkiem wzajemnej adoracji" a nadal ciągniesz te swoje wywody (czyli jesteś kłamcą), i nadal chcesz nam udowodnić, że jesteśmy głupsi od ciebie i niczego nie rozumiemy. I jak ci tutaj wierzyć... Ale niech i tak będzie

    Żenujący to jesteś ty. I nie jedna osoba ci to już napisała, ale po tobie spływa to jak po kaczce bo przecież ty masz rację, a wszyscy wokół są pozbawieni kultury, rozumu i wszystkiego czego tobie brak... chłopcze.

    A jako, że lubisz porzekadła ustąpię ci pola z tymi słowami: "Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem." I to tylko porzekadło; ja absolutnie cię nie obrażam I dłużej wymiany zdań z tobą ciągnąć nie będę, bo to daremne i niczemu nie służy.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 27.03.2019 o 15:58 Powód: literówki plus dodanie treści

  3. #33
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez theobibok Zobacz posta
    Tak forum służy do dyskusji.
    (...)
    Twoja opinia o rodzaju ankiety, ilości pytań w ankiecie, co by dołożyć do pomysłu - niekoniecznie bo o to nie pytam.
    Więc po to piszę - bo to dyskusja. Propozycje, co by tu dołożyć do pomysłu, to też dyskusja. Temu właśnie ma służyć forum - przedstawiasz pomysł, czytasz co ludziki piszą i udoskonalasz. Serio tego nie rozumiesz? W innym wypadku możliwe byłoby zakładanie ankiet a, b, c - bez komentowania, ale wtedy to już nie byłoby forum.
    Widzę, że w ogóle nie akceptujesz krytyki, cóż...

    Wracając do tematu: pomysł jest w porządku.

    I teraz muszę znów wrócić do ankiety: tak jak mówiłam, pomysł jest w porządku, i zagłosowałabym "ZA" gdyby ankieta nie była publiczna, bo nie lubię publicznych ankiet. Tak, to że ja nie lubię, jest moją własną, subiektywną opinią nt. tejże ankiety. Opinię nt. pomysłu przedstawiłam wyżej.

    I na przyszłość:
    Głos odnośnie ankiety (nie tylko mój), że powinna zawierać opcję "OBOJĘTNIE" nie jest już opinią, tylko wskazówką dla BB i dla autorów samych pomysłów czy dany temat jest "chodliwy" czy komuś zwisa, mówiąc kolokwialnie. Ponadto, regulamin tego działu również mówi, że ankieta powinna zawierać opcję "OBOJĘTNIE"

    Temat powinien zawierać ankietę złożoną z trzech możliwości wyboru: ZA, PRZECIW, OBOJĘTNE. Opis owych możliwości może odbiegać od zaproponowanego modelu, jednakże musi umożliwić jasne sprecyzowanie opinii o pomyśle/sugestii.
    Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś i przestaniesz naskakiwać na każdego kto się z Tobą w czymkolwiek nie zgadza, bo to słabe jest...
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 27.03.2019 o 16:04

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2015
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @ kinia19910

    Jakby mój pierwszy post był sformułowany w sposób otwarty na dyskusję np. Wypowiadajcie się co by tu jeszcze można dodać/ulepszyć. To jak najbardziej oczekiwałbym dodatkowych uwag w treści postów. Forma pomysłu była zamknięta.
    Zrozum - mnie interesuje jak nazwa tematu wskazuje DROBNA zmiana w oknie gildii a nie rewolucja. Nie interesuje mnie nic innego jak tylko czy ktoś jest ZA lub PRZECIW temu co KONKRETNIE zaproponowałem. Nic mi nie daje że ktoś nie ma zdania, bo jak nie ma to niech się nie wypowiada.

    Aczkolwiek tak jak pisałem pierwszy raz zakładałem ankietę i nie zwróciłem uwagi na mi obojętną formę publicznej/nie publicznej. Nie zwróciłem też uwagi, że ma mieć 3 opcje w regulaminie. Umożliwiła założenie ankiety z dwoma pytaniami to tak zrobiłem. Było by wymuszone 3 były by 3. Mój błąd jeśli faktycznie jest 3 pytania w regulaminie. I to jest merytoryczne uzasadnienie które mnie przekonuje.

    Pisałem też, są osoby które się nie zgadzają, zagłosowały na NIE i na nikogo nie naskakuje, więc nie wiem czemu tak twierdzisz. Jeśli ktoś się wypowiada nie zgadzając ze mną to czemu ja nie mogę nie zgadzać się z nim ? To jest słabe - że niektórzy mogą krytykować, a autorowi zabrania się obrony własnego zdania.


    @ rolnik
    Ostatni raz w ramach wyjaśnienia. Czytać to nie to samo co czytać ze zrozumieniem.
    Nie napisałem, że z nikim nie będę rozmawiał w tym wątku - odpowiadam innym osobom a nie "kółko".
    "Kółko wzajemnej adoracji" tyczyło się osób powyżej mojej wypowiedzi- tj. Aruzus, chrisoset, Larxand, rolnik35

    I nie żebym Cię obrażał. Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 10.06.2019 o 18:29 Powód: połączenie postów

  5. #35
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    no i jest puenta, podsumowałeś dosadnie ale mam wątpliwość czy sam wiesz czego to dotyczy, trochę wątpię
    tylko pamiętaj że obiecałeś tłumaczyć coś OSTATNI raz i nie przeszkadzaj już w głosowaniu, którego temat sam wymyśliłeś bo po prostu mu szkodzisz, im mniej obiboka tym lepiej dla tematu
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 05.04.2019 o 14:48 Powód: korekta treści

  6. #36
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Dziękuję Autorowi za propozycję.
    Pomysł wkrótce zostanie przekazany.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem jak najbardziej na tak

  8. #38
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    proszę o zachowanie minimum kultury w swoich wypowiedziach. Na forum zasady również obowiązują.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    @BB_Penolopa, proszę powiedzieć na jakim etapie jest ten bardzo pomocny pomysł? Został przekazany i co dalej z nim?

  10. #40
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kazuio Zobacz posta
    @BB_Penolopa, proszę powiedzieć na jakim etapie jest ten bardzo pomocny pomysł? Został przekazany i co dalej z nim?
    Zapoznaj się z tym tematem.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.