Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: Pierwsze Informacje - Wydarzenie Wielkanocne 2019 - Dyskusja

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    czas przerzucic sie na forum EN serwera testowego... tutaj nic nie zdzialamy, placze, lamenty, problemy, pokazane bledy to tak jak grochem o sciane, a w/w pani nic nie potrafi, wiec szkoda czasu na jakiekolwiek dyskusje... brak slow...

  2. #32
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    arcom, a myślisz że tam nie ma ludzi, którzy punktują niektóre głupoty jak my tutaj, i jaki jest efekt? Chyba widać.

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Przeglądam sobie forum niemieckie i tam też jest dużo osób co krytykuje ale jest też wiele osób którym się podoba to co dodają do gry a nawet bronią bb.
    https://forum.diesiedleronline.de/th...sames-Wohnhaus
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 24.03.2019 o 15:40

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    'Mam prośbę i apel: róbcie poradniki z użyciem nowych generałów. Po co nam mikołajowa, szalony naukowiec i ten nowy generał jesli nikt nie wie jak ich uzywac, jak wykorzystywac ich moc. wowczas chęć zdobycia kolejnego generała z pewnością będzie większa. Ja entuzjazmu nie mam póki co, bo mogę kolekcjonowac generala "na zaś", ale coraz czesciej zbiera się go po prostu do kolekcji.

  5. #35
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak poradniki na jakiegoś generała się nie pojawiają, tzn. że nie daje on wymiernych korzyści, lub wychodzi się z nim na zero w porównaniu do "starych" generałów. Więc po co komplikować sobie życie ?

    Taki Szalony naukowiec by na pewno zyskał gdyby dawał obszarówke dla puszkarzy, bo aktualnie większość ich dmg przepada, bo większość starych jednostek nie ma życia na poziomie 120 i więcej.

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez NinaKa Zobacz posta
    'Mam prośbę i apel: róbcie poradniki z użyciem nowych generałów. Po co nam mikołajowa, szalony naukowiec i ten nowy generał jesli nikt nie wie jak ich uzywac, jak wykorzystywac ich moc. wowczas chęć zdobycia kolejnego generała z pewnością będzie większa. Ja entuzjazmu nie mam póki co, bo mogę kolekcjonowac generala "na zaś", ale coraz czesciej zbiera się go po prostu do kolekcji.
    Na to trzeba chęci, czasu, zaangażowania, motywacji, spokoju ducha i wiele innych czynników.
    Poza tym już się pojawiają Na przykład tutaj

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez NinaKa Zobacz posta
    'Mam prośbę i apel: róbcie poradniki z użyciem nowych generałów. Po co nam mikołajowa, szalony naukowiec i ten nowy generał jesli nikt nie wie jak ich uzywac, jak wykorzystywac ich moc. wowczas chęć zdobycia kolejnego generała z pewnością będzie większa. Ja entuzjazmu nie mam póki co, bo mogę kolekcjonowac generala "na zaś", ale coraz czesciej zbiera się go po prostu do kolekcji.
    Szalony naukowiec jest do bani. Na mikołajową są poradniki. A jak mało to otwierasz symulator i sprawdzasz sobie resztę ataków mikołajową. Ja tak np zrobiłam z drugim (gdzie robię tylko 2 ataki majorem) i mam 233k pd ze stanicą bez premium i 198k bez stanicy. Fakt idzie trochę więcej woja ale przy poligonach to mi nie szkodzi, a pd dużo lepsze. Tak samo zrobiłam ze skarbem mądrości i lampą. Reszty póki za często nie robię to mi się nie chciało
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez NinaKa Zobacz posta
    Mam prośbę i apel: róbcie poradniki z użyciem nowych generałów. Po co nam mikołajowa, szalony naukowiec i ten nowy generał jesli nikt nie wie jak ich uzywac, jak wykorzystywac ich moc
    Od czasu wprowadzenia do gry drzewek umiejętności generałów poradniki pełnią jedynie rolę pomocniczą, stanowią punkt oparcia dla planowania każdej przygody, natomiast każdą bitwę najlepiej przetestować samemu na symulatorze, w wielu bitwach mikołajowa spełni swoje zadanie równie dobrze co major, a nowy generał wielkanocny gołym okiem widać, że będzie wymiatał, zwłaszcza z bonusem do ekspa.

    Ale możesz używać tych samych generałów i ustawić dla nich dokładnie takie same drzewka u siebie jak w poradnikach, pewnie wielu graczy tak zrobiło, ale teraz mogą żałować, bo np. większość poradników jest na celność, a wielu graczy woli kasować w każdej przygodzie setki gwiezdnych monet zamiast oszczędzać kilku wojaków w niektórych walkach. Ostatnio doszła stacja meteo z czterema możliwościami (teoretycznie), wbrew pozorom nie taka całkiem do niczego, na huraganie można całkiem sporo zaoszczędzić wojska, zwłaszcza na wyprawach z serii Górskiego Klanu, ale bez symulacji każdej walki lepiej tego nie tykać

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A event wielkanocny znów wrócił do niektórych na serwerze produkcyjnym Brawa BB! Nie wiem co tam się dzieje, ale mieszanie wersji testowej z produkcyjną to już niezły chaos

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    arcom, a myślisz że tam nie ma ludzi, którzy punktują niektóre głupoty jak my tutaj, i jaki jest efekt? Chyba widać.
    Efekta jest taki że na każdy zły pomysł poprawki graczy nie są brane pod uwagę.
    Jak koń z klapkami na oczach byle do przodu
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.