Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51

Wątek: Pierwsze Informacje - Wydarzenie Wielkanocne 2019 - Dyskusja

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Jak poradniki na jakiegoś generała się nie pojawiają, tzn. że nie daje on wymiernych korzyści, lub wychodzi się z nim na zero w porównaniu do "starych" generałów. Więc po co komplikować sobie życie ?

    Taki Szalony naukowiec by na pewno zyskał gdyby dawał obszarówke dla puszkarzy, bo aktualnie większość ich dmg przepada, bo większość starych jednostek nie ma życia na poziomie 120 i więcej.
    Szalony naukowiec przydaje się na Krwawą Marynę. Daje oszczędności nawet w porównaniu z czempionami.

  2. #42
    Początkujący Osadnik Awatar Sir_Kshyhoo
    Dołączył
    28.12.2013
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    Event jak event. Jednym się podoba, innym nie. Ja nie narzekam, ale mam jedno "ale". Gdybym chciał kupić wszystko z zakładki "Wielkanoc", musiałym zdobyć 67k pisanek. Jak to ma zrobić osoba pracująca/ucząca się?

  3. #43
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Sir_Kshyhoo Zobacz posta
    Event jak event. Jednym się podoba, innym nie. Ja nie narzekam, ale mam jedno "ale". Gdybym chciał kupić wszystko z zakładki "Wielkanoc", musiałym zdobyć 67k pisanek. Jak to ma zrobić osoba pracująca/ucząca się?
    Odpowiedź jest bardzo prosta - klejki, klejki i jeszcze raz klejki!

  4. #44
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mi zabrakło jakieś 9k pisanek by kupić wszystko, nie biorę pod uwagę zaprawy czy ozdób albo premii. Tylko z magazynem pełnym pożądanych towarów, posiadając wszystkich możliwych odkrywców i klepaniem przygód jesteś w stanie uzbierać na wszystko. Na szczęście nie musiałem uruchamiać do handlu budynków, które wcześniej musiałbym zburzyć na wyspie np. ulepszone silosy, lodowe rezydencje itp...

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra
    hej settlersi ale gdzie jest napisane ,że w czasie ewentu macie i musicie kupić wszystko co jest oferowane ???to nie jest obowiązek no chyba ,że traktujecie to jako przymus posiadania bo jest coś oferowane a to już zaczyna być niebezpieczne wiecej luzu to tylko gra

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Sir_Kshyhoo Zobacz posta
    Event jak event. Jednym się podoba, innym nie. Ja nie narzekam, ale mam jedno "ale". Gdybym chciał kupić wszystko z zakładki "Wielkanoc", musiałym zdobyć 67k pisanek. Jak to ma zrobić osoba pracująca/ucząca się?
    Życie to sztuka wyboru :P

  7. #47
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Osoba pracująca wyskakuje z kasy i zakupuje tysiące klejków, za które kupuje pisanki

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    właściwie to w całym evencie jedynym naprawdę niezbędnym zakupem był nowy generał za 6,7k pisanek, mniej niezbędnym dwa parki po 3k, na trzecim miejscu złote geolożki 1,5k, razem 15,7 tys. pisanek. Reszta zbedna, oczywiście zawsze lepiej mieć niż nie mieć dodatkowych odkrywców czy MSW, ale można się bez nich obyć, natomiast nowe rezydki kupili chyba tylko nieliczni

  9. #49
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Od Halloween 2018, sklepy eventowe są napchane zawsze czymś co jest bardzo kosztowne. Jednocześnie szanse zdobywania surowców eventowych są stałe, żeby nie powiedzieć maleją.
    Znalazłem zapiski z eventu wielkanocnego 2014 z poszukiwań pisanek, przy 18 odkrywcach na dzien było od 280 do 350 pisanek, w tym roku przy 39 odkrywcach miałem 410-450. Z tym że teraz oferta sklepowa jest bardziej rozbudowana (na pewno o kilkaset %).

    Potrzeby w 2014~ 5k pisanek
    Potrzeby w 2019~ 50k pisanek

    Chyba coś poszło nie tak
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 14.05.2019 o 13:19

  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Potrzeby w 2014~ 5k pisanek
    Potrzeby w 2019~ 50k pisanek

    Chyba coś poszło nie tak
    jak coś nie tak? Żartujesz? Przecież chodzi o to by te 45k pisanek za klejki kupić po prostu i tyle...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.