Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: Pierwsze Informacje - Wydarzenie Wielkanocne 2019 - Dyskusja

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dawno mi tak planów nie popsuli. Premia ze stanicy pójdzie się... To samo strefówki odpalone do zadań za łodygi...tak trudno chociaż kilka godzin wcześniej uprzedzić?
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  2. #22
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Dawno mi tak planów nie popsuli. Premia ze stanicy pójdzie się... To samo strefówki odpalone do zadań za łodygi...tak trudno chociaż kilka godzin wcześniej uprzedzić?
    Nie tylko Tobie, rynek nie odpalony, premie strefowe rzucone, ech szkoda słów....

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    tak to właśnie jest z premiami ni z gruchy ni z pietruchy. coś tam wrzucają bez sensu tak jakby nie mogli wykonać konserwy od 01:00 do 05:00 w nocy.
    zresztą z tego co widzę, los flash playera jest znany. i co wtedy zrobi BB ? będzie wypuszczał specjalną przeglądarkę z combo packiem i flashem żeby gra dalej działała? zy trzeba będzie sięgać do starych windowsów ze starym Internet Explorerem, bo chyba tylko on będzie łykał flasha. za to nie widać żadnych planów na dalszą przyszłość, czy będzie html5 czy nie, tak jakby to była największa tajemnica.

    a najgorsze są te niezapowiedziane konserwy, tak jakby nie można było poczekać do kolejnej tygodniówki. i trzeba konserwę robić nad ranem niestety, i właśnie na ten moment zbierać ekipę. uzasadnienie "my jesteśmy pracownicy biurowi, pracujemy od 8 do 16", no sorry. z ZUS-u się urwaliście?

  4. #24
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Bardzo dziękuję wszystkim za komentarze i opinie.
    Data wydarzenia Wielkanocnego zostanie podana już niedługo!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Bardzo dziękuję wszystkim za komentarze i opinie.
    Data wydarzenia Wielkanocnego zostanie podana już niedługo!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    i to wszystko co masz do powiedzenia? podejscie do jakich kolwiek uwag masz takie jak do zeszlorocznego sniegu... wiec nie trac naszego czasu

    oraz prosze nie zawracaj nam glowy smieciowymi info lub opiniami nas uzytkownikow, tylko w koncu naprawcie to co jest skopane... i nie zamiatac tematu pod dywan. jestes w stanie to zrobic?

    i jesli moge radzic, to nie zapomnijcie kto jest dla kogo, bo wasza komercja drazni nasze oczy.

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    tylko po co komu ten event skoro gra nie dziala poprawnie a bledow jest mnostwo ?

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zawsze lubiłam event wielkanocny, był dla mnie wyzwaniem. Było mnóstwo do zdobycia, trzeba było sobie zaplanować co robić, przygotować się, no i trochę się sprężyć w czasie eventu. Teraz, dla mnie, mogłoby go wcale nie być.
    Marzę natomiast o "evencie" podczas którego zamknięto by serwery i naprawiono błędy. Takie mam skromne marzenie

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    EDEK ogarnij się, bo piszesz takie brednie, że płakać się chce. "Tyraj albo kradnij"...? Puknij się w czoło. Masz chyba setlersową odmianę syndromu sztokholmskiego. Tyraj sobie, kradnij czy rób co tam chcesz i jak chcesz, ale nie fanzol takich głupot o bugatti czy zapełnionym brzuchu bo do głupiej przeglądarkowej gry ma się to nijak. To tylko gra. A że z każdym rokiem coraz gorsza - inflacja (100%) i wyssane z palca (nie działające) pomysły - to widzi większość graczy. Ale jak tobie się podoba, to jest najważniejsze. Niech ci BB jajec nadaje, aż po kokardy, żebyś kraść nie musiał (cokolwiek to ma znaczyć).
    Widać nie potrafisz zrozumieć pojęcia "to tylko gra" które sam napisałeś.Ja mam wywalone na to co ile kosztuje bo kupię z eventu tylko to na co będzie mnie stać i nie biadole jakie to jest wszystko beee co robi BB.Domki mi nie są potrzebne bo mam populację wystarczającą i niech kosztują i 40 k pisanek-mam to gdzieś.Podałem Ci prosty przykład ale niestety tego nie zrozumiałeś,że kupuje się to na co nas stać,a nie płacze jakie to wszystko drogie.Jest pełno zamienników i Ty będąc wieloletnim graczem z populacją sobie zapewne już dawno poradziłeś więc nie rozumiem tego naskoczenia na ceny.Black pewnie kupi Majora bo robił o nim ankietę,Ty kupisz co tak uznasz za ważne,ja kupię MSW bo przyda mi się w górskim klanie.Każdy kupi to co będzie chciał lub to na co zdąży uzbierać-to jest takie proste więc uważam temat z mojej strony za zakończony odnośnie cen domków. Każdy ze starych graczy który gra albo zagląda minimum raz dziennie to ma magazyny zapchane towarem i teraz jest okazja aby to pogonić na wadze i zebrać pisanki,możliwości jest dużo-płacz należy zostawić nowym graczom. Ja w pierwszym swoim evencie wielkanocnym kupiłem tylko odkrywce oraz jeden młyn wodny,na Weterana mnie nie było stać i jakoś świat się pode mną nie zawalił. "To tylko gra"-zgadzam się z tym i płaczu mojego tu nie ujrzysz bo mi to lotto co ile tu kosztuje.

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez EDEK13 Zobacz posta
    Podałem Ci prosty przykład ale niestety tego nie zrozumiałeś.
    nie rób z rolnika nieinteligentnego, bo twój przykład był tak mądry i trafiony
    chcesz mieć Lambo to kradnij albo pracuj
    że do elitarnego klubu rozumiejących o co chodzi zaliczasz się chyba tylko ty i wąska grupka dobrze zarabiających (albo sprytnych) fanów ''motryzacji''

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    nie rób z rolnika nieinteligentnego, bo twój przykład był tak mądry i trafiony że do elitarnego klubu rozumiejących o co chodzi zaliczasz się chyba tylko ty i wąska grupka dobrze zarabiających (albo sprytnych) fanów ''motryzacji''
    Adwokat?
    Nigdzie nie napisałem,że jest nieinteligentny ale skoro nie zrozumiał (i chyba Ty też) to wyjaśniłem w prosty sposób.Kupuje się to na co nas stać albo co uznamy za potrzebne/ważne/ciekawe.Prościej już mi się nie chce.
    Mogę być i fanem ciągników rolniczych bo Lambo produkuje również takie maszyny więc możesz mieć Lambo albo Zetora bądź Ursusa. Teraz ok ?
    Gra przeglądarkowa,piksele są własnością BB i do czasu,aż "sprzedaje jedynie czas poświęcony ble ble ble" nie zarabiacie na tych pikselach na portalach,to nadal jest to tylko gierka pełna błędów,absurdów i wszelkich innych niedorzeczności,a Was męczy jakiś badziewny domek za 10 k pisanek z testowego który i tak pewnie zmieni cenę na niższą ale i tak jest to tylko kolejny bzdetny piksel.
    "To tylko gra"-dla mnie tak jest ale widzę,że są tu osoby co pikselozę traktują zgoła inaczej.
    Jak już bawisz się w adwokata to napisz jakiś lepszy przykład jak mój jest "tak mądry i trafiony"-śmiało.
    Moje zarobki to moja sprawa,mieszkam i pracuję w Polsce i nie płaczę,że się nie da.Jak kogoś stać na Lambo i go chce to jest to tylko jego sprawa ile wydał i czy to praktyczne czy nie.Domki drogie i dla mnie bubel ale to nie moja sprawa kto to wycenił oraz kto to kupi-powtórzę kolejny raz-mam to gdzieś.Event się jeszcze nie zaczął,ostatecznych cen brak ale już marudzenie i nadal przez te osoby jest to traktowane jak 'to tylko gra"?
    Podaj jakiś ciekawy przykład takiego uzasadnionego marudzenia abym mógł się do tego odnieść bo teraz to tylko poleciały moje cytaty na które mam nadzieję odpisałem zrozumiale? Jak nie to daj znać

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.