Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Pierwsze Informacje - Wydarzenie Wielkanocne 2019 - Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Dlaczego znowu mężczyzna generał?
    Borys jest transgender, nie wiedziałaś?

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generalnie to dyskusje o tych "wielkanocnych nowościach" były prowadzone już od tygodnia w stosownym temacie. BB powinno dostać upomnienie za dublowanie tematów. Ale widać tutaj jak się interesują. Ale to w sumie bez znaczenia dla tematu. Wszystko istotne co było do powiedzenia/ napisania ludzie napisali. Choć pisali to dla samych siebie, bo poza nami, graczami, tymi wypowiedziami nikt inny się nie przejmuje.

    Cytat Zamieszczone przez EDEK13 Zobacz posta
    Ceny pewnie będą zmienione w finalnej wersji ale mam nadzieję że tylko kosmetycznie żeby nie było sytuacji jak przy walentynkach gdzie nie było co robić z różami.Tu jest bardzo duża zawartość i tylko najwytrwalsi będą mogli pozwolić sobie na wszystko o ile ceny nie zjadą za mocno w dół.Takie powinny być właśnie eventy-drogo,dużo i nie dla każdego (pomijam kwestie mulciaków).
    Kolego motylek2jo jak widzisz kolega EDEK uważa, że kosmiczne i drakońskie ceny są fajne. Nie zauważył chyba, że w pseudoevencie walentynkowym były same bezużyteczne buble których większość rozsądnych osób nawet kijem nie tknęła (obserwatorium - które ja naiwny kupiłem i leży w gwieździe bo nie dział/ stacja pogody/ ogród) lub rzeczy mało użyteczne ponieważ kolejne (kolejny odkrywca/ geolog - coś tam dają, ale du...y nie urywają). Walentynkowy bubel, bo eventem bym tego nie nazwał, był przykładem gdzie ceny nie były w żaden sposób adekwatne do "realnej" wartości w grze przedmiotów. Ale event wielkanocny idzie jeszcze dalej. Ceny są wprost z kosmosu (np. 10k za głupi domek). Ale nie dla kolegi EDKA, który w rzeczywistość BB wpasował się idealnie i uważa, że drogo znaczy dobrze. Bez komentarza.

    Cytat Zamieszczone przez EDEK13 Zobacz posta
    Wybierzcie tylko z głową przygody które będą miały bonus do pisanek i postarajcie się wgrać wersję bez błędów,a będzie duży plus (który i tak nie ma dla Was znaczenia) ode mnie.
    "Wybierzcie z głową", "wersja bez błędów"... Hahahahaha
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 21.03.2019 o 11:26 Powód: literówki

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Mushan Zobacz posta
    Może być ciężko, skoro na niektórych wyspach pojawił się już event wielkanocny, a przynajmniej jego fragmenty... i nie mówię tu o serwerze testowym
    brawo, brawo, co roz to nowe kwiatki wychodza... no i co teraz powiesz penelopa? rzucasz puste haslo o dzieleniu sie opiniami, nabierasz wody w usta i nic nie robisz...

    event sie nie zaczal, a tu blad bledem pogania... jest ktos bardziej kompetentny od ciebie, ktos kto cos bardziej potrafi zeby wkoncu postawic kropke na i a nie zamiatac problemow pod dywan jak do tej pory?

    a na dodatek, zasypujesz nas marnymi nagrodami za twoj blad co mialo miejsce w poprzednim evencie odnosnie bukietow i kwiatow.... nawet slowa nie zamienilas, wiec po co ci nasze opinie? jeszcze sie nie cenzuralne slowa pocisna .... a tego bys nie chciala uslysze za dotychczasowe nieudolnosci...

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Info rzeczywiście szybkie. Testy to robiliśmy podczas ostatniej konserwy, normalnie global tam PL był, hehe Dajcie lepiej info jak coś pozmieniają
    A tak na serio rezydki fajne ale o połowę za drogie, szczególnie biorąc pod uwagę czas i koszta rozbudowy do tego 12 lvl Już lepiej dać 4ry, a o połowe tańsze. W takim stanie rzadko kto je kupi.
    Gienek nowy pewnie się przyda, wydaję się być ok jak nic nie zmienią. Major, na co komu major jak teraz 90% obozów się Mikołajową robi, nowi by chętnie kupili ale kłódka dla niższych lvl na nim...
    Niezłomni geolodzy też już teraz bez sensu skoro z poprzedniego ewentu mamy lepszych do żelaza.
    Domków na wodzie ciut więcej poprosimy, popa na wyprawy potrzeba
    Nowa premia strefowa do wojska, która można razem z rekrutem rzucać. Tu pewnie będzie szał skupowania
    Odkrywcy to zawsze plus.
    Te pudełka z premiami to byście zdjęli albo dali tam coś wartego tej ceny, bo co ewent śmiech na sali...
    Nowy geolog jak wyszkolony znajdzie większe złoża złota od biegłego to się przyda, jak nie to zbędny- nie sprawdzałam jeszcze
    I teraz najważniejsze. Posżło już info o dropach x2. Ludzie robią zapasy. Nie usuwajcie już przygód z listy x2, inaczej znowu będą bluzgi przez miesiąc jak w zeszłym roku Kiedy w ostatniej chwili pozmienialiście przygody z podwojonym dropem.
    Chyba wszystko
    A nie, jednak nie wszystko. Wychodzi mi ponad 50k jajec na wszystko oprócz: mistrza obrony, niezłomnych i budynków produkcyjnych typu silosy itp... Nowym pewnie z 70k. . Te ceny to na pewno na trzeźwo ustalane? Bo nawet za klejki ludzie nie będą dokupywać przy takiej wysokiej cenie w sklepie i tak wielkich potrzebach....
    Ostatnio edytowane przez Milady84 ; 21.03.2019 o 13:13
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  5. #15
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ta niby nowa premia do rekrutacji to toczenie jajka ?

    To jest stara premia, w tamtym roku mało kto to kupował, bo były ważniejsze rzeczy, w tym roku jest jeszcze więcej rzeczy, wiec tym bardziej kto będzie się przejmował premią. Pewnie znajdzie się pare osób, które zawsze mają zapas wszystkiego, ale szału tej premii nie wróże tak jak i w tamtym roku.

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No może przeoczyłam, w zeszłym roku ewent pozbyłam handlując
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do Rolnika35:
    Chcesz mieć domek za 10 k to tyraj albo kradnij,nie chcesz to płacz żeś biedak albo omijasz łukiem i kupujesz to na co Cie stać.Prosta logika ale naród woli biadolić,że wszystko drogie,że na nic nie stać ale nie robi się nic aby ten stan rzeczy poprawić-typowe.Dokładnie napisałem,że eventy powinny być takie w których zakup wszystkiego wiąże się z wytrwałością i zagospodarowaniem czasu,jak po 4-5 dniach masz wszystko kupione to zaraz napiszesz,że event nudny,łatwy i mogli się bardziej postarać bo już masz po evencie,kolejny raz napiszę-typowe.Eventy są dobrowolne,handel,robienie przygód,zbieranie pisanek również,oferta ze sklepu jest również dostępna z opcją wyboru.Nikt nie zmusza do zakupu rezydek do których się tak doczepiłeś.Event walentynkowy był bublem i nie było co za to kupić? Ja nakupiłem lodowe,straszne dwory,przygody oraz podręczniki rekrutacji-dla mnie same plusy z tego eventu (pomijam błędy techniczne).W tym evencie jest duża zawartość i pisanki będę zbierał na to co limitowane ze sklepu i taki właśnie event uważam za prawidłowy.
    Domki drogie-Lambo,Bugatti czy inna super bryka również jest droga ale jednak ma swoich zwolenników i na ulicy jak spotkasz takie auto to spojrzysz z uśmiechem bo się wyróżnia na tle Opli,VW czy Fiatów.
    Sklep eventowy obszerny i z wyborem co kupić-idziesz do sklepu po jedzenie to kupujesz wszystko czy tylko to na co Cię w danej chwili stać? Pominąłem kwestie zakupienia tego na co masz ochotę bo skoro wszystko drogie to ochota schodzi na drugi plan i wygrywa zapełniony brzuch byle czym oby tylko pieniędzy wystarczyło.
    Reasumując-chcesz mieć Lambo to kradnij albo pracuj,jak nie to nie płacz tylko wsiadaj do Opla bo to żadna ujma ani wstyd,a samym płaczem nawet na bilet autobusowy nie uzbierasz.
    Ostatnio edytowane przez EDEK13 ; 21.03.2019 o 21:41 Powód: dodana treść

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez EDEK13 Zobacz posta
    Do Rolnika35:
    Chcesz mieć domek za 10 k to tyraj albo kradnij,nie chcesz to płacz żeś biedak albo omijasz łukiem i kupujesz to na co Cie stać.Prosta logika ale naród woli biadolić,że wszystko drogie,że na nic nie stać ale nie robi się nic aby ten stan rzeczy poprawić-typowe.Dokładnie napisałem,że eventy powinny być takie w których zakup wszystkiego wiąże się z wytrwałością i zagospodarowaniem czasu,jak po 4-5 dniach masz wszystko kupione to zaraz napiszesz,że event nudny,łatwy i mogli się bardziej postarać bo już masz po evencie,kolejny raz napiszę-typowe.Eventy są dobrowolne,handel,robienie przygód,zbieranie pisanek również,oferta ze sklepu jest również dostępna z opcją wyboru.Nikt nie zmusza do zakupu rezydek do których się tak doczepiłeś.Event walentynkowy był bublem i nie było co za to kupić? Ja nakupiłem lodowe,straszne dwory,przygody oraz podręczniki rekrutacji-dla mnie same plusy z tego eventu (pomijam błędy techniczne).W tym evencie jest duża zawartość i pisanki będę zbierał na to co limitowane ze sklepu i taki właśnie event uważam za prawidłowy.
    Domki drogie-Lambo,Bugatti czy inna super bryka również jest droga ale jednak ma swoich zwolenników i na ulicy jak spotkasz takie auto to spojrzysz z uśmiechem bo się wyróżnia na tle Opli,VW czy Fiatów.
    Sklep eventowy obszerny i z wyborem co kupić-idziesz do sklepu po jedzenie to kupujesz wszystko czy tylko to na co Cię w danej chwili stać? Pominąłem kwestie zakupienia tego na co masz ochotę bo skoro wszystko drogie to ochota schodzi na drugi plan i wygrywa zapełniony brzuch byle czym oby tylko pieniędzy wystarczyło.
    Reasumując-chcesz mieć Lambo to kradnij albo pracuj,jak nie to nie płacz tylko wsiadaj do Opla bo to żadna ujma ani wstyd,a samym płaczem nawet na bilet autobusowy nie uzbierasz.
    Hehe, tutaj akurat mamy malucha w cenie Lambo albo Bugatti... jak chcesz to kupuj te domki. To jest przerost formy nad treścią.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    EDEK ogarnij się, bo piszesz takie brednie, że płakać się chce. "Tyraj albo kradnij"...? Puknij się w czoło. Masz chyba setlersową odmianę syndromu sztokholmskiego. Tyraj sobie, kradnij czy rób co tam chcesz i jak chcesz, ale nie fanzol takich głupot o bugatti czy zapełnionym brzuchu bo do głupiej przeglądarkowej gry ma się to nijak. To tylko gra. A że z każdym rokiem coraz gorsza - inflacja (100%) i wyssane z palca (nie działające) pomysły - to widzi większość graczy. Ale jak tobie się podoba, to jest najważniejsze. Niech ci BB jajec nadaje, aż po kokardy, żebyś kraść nie musiał (cokolwiek to ma znaczyć).

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    tiaaaa. i mamy kolejną konserwę ni z gruchy ni z pietruchy. Niestety ekipie każdemu z osobna należy się wiadro pomyj na głowę, i niech nikt tu nie pisze że h hejt jest nieuzasadniony.
    Ostatnio edytowane przez znik3040 ; 22.03.2019 o 12:09

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.