Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 126

Wątek: [zbiorczy](nieoficjalny) Zmiany na serwerze testowym - dyskusja

  1. #71
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja tam nie pamiętam jak to było. Ale ludzie twierdzą, ze wiki zawsze podawało dropy już pomnożone x2. Jeśli mają racje tzn, że takie dropy już są na testowym, bo miałam 64 jaja, a znajomy 128 z lampy. Tylko listy przygód z dropem x2 znaleźć nie umiem
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  2. #72
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Tylko listy przygód z dropem x2 znaleźć nie umiem
    Oto Ci chodzi?

    http://settlersonlinewiki.eu/eventy/...nki-z-przygod/

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2016
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    bez zwiazku z tematem, ale u Was na powaznie ktokolwiek jeszcze sprzedaje cos wartosciowego za monety ?
    Na złotej górze wszystko możesz kupić za monety
    2,5mln monet zaproponuje za elitarny poligon i nagle mam 2-3 chętnych sprzedać

  4. #74
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    O to chodzi ale nie chce listy z wiki. Myślałam, że na testowym coś będzie. Wiki nie do końca się zgadza. Np groby ktoś dzisiaj testował i dały połowę tego co wiki podaję.

    Cytat Zamieszczone przez Danti93 Zobacz posta
    Na złotej górze wszystko możesz kupić za monety
    2,5mln monet zaproponuje za elitarny poligon i nagle mam 2-3 chętnych sprzedać
    Ja w pierwszą promocję kleju po ich wprowadzeniu dałam 2 miliony za poligon. I wszyscy tak zaczęli kupować. Mam 5 poligonów i jedną stanicę w tej cenie kupioną i odkąd pamiętam tylko raz jedna pani się na 10 dworków targowała (nie dostała) tak to nawet nie próbują targów Czasem ze 2 dni się trzeba poogłaszać, kiedy indziej 2 się kupi w pół godziny ale zawsze się da A nasz serwer tego samego dnia powstał.
    Ostatnio edytowane przez Milady84 ; 19.03.2019 o 12:27
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  5. #75
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2016
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Ja w pierwszą promocję kleju po ich wprowadzeniu dałam 2 miliony za poligon. I wszyscy tak zaczęli kupować. Mam 5 poligonów i jedną stanicę w tej cenie kupioną i odkąd pamiętam tylko raz jedna pani się na 10 dworków targowała (nie dostała) tak to nawet nie próbują targów Czasem ze 2 dni się trzeba poogłaszać, kiedy indziej 2 się kupi w pół godziny ale zawsze się da A nasz serwer tego samego dnia powstał.
    I o to chodzi, przyjdzie event to kupi się te super rezydencję żeby stała, na coś w końcu te monety się cały rok ciuła
    U nas na serwerze rekord aktualny to bodajże 13 poligonów. Mi przy 8 za szybko się już armia produkuje

  6. #76
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    O to chodzi ale nie chce listy z wiki. Myślałam, że na testowym coś będzie. Wiki nie do końca się zgadza. Np groby ktoś dzisiaj testował i dały połowę tego co wiki podaję.
    To są informacje kopiuj/wklej z zeszłego roku, poprawione jedynie o to, co już wiadome. Nie sądzisz chyba, że w kilka dni po wgraniu pierwszej wersji na serwer testowy byłoby wiadome już tyle informacji jak dropy ze wszystkich przygód, pisanki ze wszystkich poszukiwań, zadania na wszystkie poziomy. Wiki to tylko strona fanowska, nie musi aktualizować informacji z godziny na godzinę, może się tak zdarzyć, że po pierwszym dodaniu informacji nic nie zostanie zaktualizowane. Nie wiem, dlaczego przybraliście sobie ją jako podstawowe i niepodważalne źródło wiedzy.

  7. #77
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Ja tam nie pamiętam jak to było. Ale ludzie twierdzą, ze wiki zawsze podawało dropy już pomnożone x2. Jeśli mają racje tzn, że takie dropy już są na testowym, bo miałam 64 jaja, a znajomy 128 z lampy. Tylko listy przygód z dropem x2 znaleźć nie umiem
    Podałam, tu. Tylko, że lista nie jest kompletna, bo nie chce mi się siedzieć non stop na testowym, to jest stan na 15 marca. Możesz pomóc kompletować, chyba że chcesz opierać się w dalszym ciągu na wiki Nie wiem jaka jest wartość mnożnika... x2, x3 czy x500, nie ma to znaczenia w tej chwili. Sezonowe przygody są z gwiazdką, i tyle właśnie z nich wypadło (w przypadku CO-OP tyle wypadło z pudełka z dropem).

    Cytat Zamieszczone przez Danti93 Zobacz posta
    I o to chodzi, przyjdzie event to kupi się te super rezydencję żeby stała, na coś w końcu te monety się cały rok ciuła
    Przykro mi, ale ona była niehandlowalna jeszcze kilka dni temu Chyba, że coś zmienili...
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Wiki to tylko strona fanowska, nie musi aktualizować informacji z godziny na godzinę, może się tak zdarzyć, że po pierwszym dodaniu informacji nic nie zostanie zaktualizowane. Nie wiem, dlaczego przybraliście sobie ją jako podstawowe i niepodważalne źródło wiedzy.
    Zastanawia mnie to przy okazji każdego eventu czy nowości w grze
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 19.03.2019 o 14:31

  8. #78
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Premia dla znajomych - serwer testowy

    NOWOŚĆ NA TESTOWYM.

    Obczajcie spojler i napiszcie czy cena .... albo nie.

    Znam odpowiedź

    Spoiler

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    :P

  10. #80
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    nie źle to wygląda, ale limit 30h, to jakby nie patrzeć za mało. i cena z kosmosu.

    za pomysł mają "+" u mnie.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.