Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: ✔ Brak cotygodniowych wyzwań !!!

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar rambios
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia

    ✔ Brak cotygodniowych wyzwań !!!

    Nie posiadam statku na wyspie ani zadań tygodniowych. Nikt z tym nic nie robi. Odpowiedź supportu jest oburzająca. Przykro im że nie mam. Śledzić stronę główną i forum. Jeśli się coś wdraża powinno chodzić prawda ? Zresztą zgłaszałem około 2 lata temu bug postawienie koszar w miejscu wyburzenia skał w sektorze s7. Do tej pory buga nie naprawili , Koszary znikają po kilku dniach od postawienia. Większość dużych budynków tam znika. Sytuacje bardzo dokładnie opisałem wysłałem screeny z zaznaczonym idealnie miejscem. Dwa lata ludzie !!!. Bardzo proszę wszystkich którzy nie mają zadań tygodniowych o kontynuowanie wątku. Może ruszą cztery litery.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zeus1 ; 14.03.2019 o 20:27 Powód: Wątek przeniesiony do działu problemy techniczne

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2017
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat

    Brak statku cudzoziemskiego na wyspie i wyzwań co tygodniowych

    Witam
    na mojej wyspie nie ma statku cudzoziemskiego przez co nie mogę wykonywać wyzwań cotygodniowych.
    Czy może ktoś wie kiedy będzie naprawiony ten błąd. Bo tak przykro grać w wybrakowana grę

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak jestes 65+ to pewnie i tak w większości tych wyzwań byś nie robił, ale fak faktem to błąd jak nie masz, i dręcz support tu na forum nikt ci nie pomoże

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam Krzyś!

    Przykro mi, że nie pojawiły się u Ciebie wyzwania cotygodniowe. Sprawa jest aktualnie badana przez naszych specjalistów i na chwilę obecną pozostaje czekać na wdrożenie poprawek do gry. Niestety nie jestem w stanie podać Ci konkretnej daty. Proszę obserwować stronę główną gry i nasze forum, gdyż tam powinny pojawić się informacje na ten temat.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    na mojej wyspie nie ma statku cudzoziemskiego przez co nie mogę wykonywać wyzwań cotygodniowych.
    Czy może ktoś wie kiedy będzie naprawiony ten błąd. Bo tak przykro grać w wybrakowana grę
    Mam podobny problem. Niestety nikt nie wie kiedy dokładnie problem zostanie wyeliminowany.

    dręcz support tu na forum nikt ci nie pomoże
    Daruj sobie jakikolwiek kontakt z supportem. W tej sprawie kompletnie ci nie pomogą. Wierz mi, znam to z własnego doświadczenia. Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest właśnie wyciągnięcie tej sprawy na światło dzienne, na forum. Nagłośnienie jej trochę, może to w jakimś stopniu zmobilizuje ludzi z bluebyte do jakiejś reakcji. Sam miałem zakładać taki wątek na forum, ale cieszę się, że ktoś mnie ubiegł.

    Pokrótce wspomnę jak wygląda sprawa w tym temacie. Te całe "cotygodniowe wyzwania" i statek cudzoziemski wprowadzono bodajże w listopadzie ubiegłego roku. Od tamtego czasu jak widać programiści bb głowią się jak naprawić ten błąd i nadal nie wymyślili jak to zrobić. Swoją drogą marnie to świadczy o ich kompetencji.Pisałem do supportu w tej sprawie jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Dostałem zdawkową odpowiedź, że problem jest im znany, analizują go i wkrótce ma zostać naprawiony. To było w grudniu, ponad 1,5 miesiąca temu. Dwa, trzy dni temu, napisałem do nich ponownie, żeby się przypomnieć bo uznałem, że może zapomnieli o tym bugu. Myliłem się jednak. Okazało się, że ten niewielki błąd, który powinni wyeliminować w zasadzie z dnia na dzień, sprawił im tak ogromne problemy, że głowią się nad jego rozwiązaniem już ponad 3 miesiące i nadal nie są w stanie tego naprawić. Skąd takie moje przekonanie? Otóż stąd, że na moje zgłoszenie z lutego dostałem niemal identyczną odpowiedź, jaką udzieloną mi w grudniu ubiegłego roku, a mianowicie, że sprawa jest przez nich badana i już wkrótce poprawki zostaną wdrożone. Cóż to może oznaczać? Może niech każdy sam sobie dopowie, bo mi cisną się na język tylko same nieparlamentarne słowa, żeby opisać "fachowość" speców z firmy bb.

    Przykro mi, że nie pojawiły się u Ciebie wyzwania cotygodniowe. Sprawa jest aktualnie badana przez naszych specjalistów i na chwilę obecną pozostaje czekać na wdrożenie poprawek do gry. Niestety nie jestem w stanie podać Ci konkretnej daty. Proszę obserwować stronę główną gry i nasze forum, gdyż tam powinny pojawić się informacje na ten temat.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Skądinąd podobną odpowiedź, jeśli nie niemal identyczną dostałem właśnie od supportu. Z tą różnicą, że tam autorem wiadomości była niejaka Pani Magdalena.Teraz zastanawiam się, czy Pani Magdalena to ta sama osoba co BB_Penelopa czy może Pani Magdalena korzysta po prostu z gotowych formułek odpowiedzi przygotowanych przez BB_Penelopę.

    Konkludując radzę ci Krzysztofie, żebyś darował sobie pisanie do supportu, w odpowiedzi nie otrzymasz żadnych konkretów, a tylko pozbawioną treści wyuczoną formułkę typu ta powyższa zamieszczoną przez niezastąpioną Penelopcię.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Witam,

    ja też mam ten sam problem ...

  7. #7
    Osadnik Awatar Dance69
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zawsze możesz napisać bezposredniu do supportu BB/Ubi, omijając support TheSettlersOnline

    Tylko odpowiedź dostaniesz taką, że zalecany kontakt bezpośrednio z supportem gry

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam.
    Odkopuje temat, u mnie zadania się pojawiają ale brak statku nie pozwala ich wykonać..., tez macie taki problem?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    ano mam tak samo :/ od ostatnich poprawek oczywiście

  10. #10
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pocztą przysłali rekompensatę. 25 żetonów.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.