Zobacz wyniki ankiety: Czy chcemy zmian w trybie EKSPEDYCJI ??

Głosujących
37. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK, chcę modyfikacji trybu EKSPEDYCJI w coś bardziej rozwiniętego

    22 59.46%
  • TAK, ale wystarczy pomnożyć dotychczasową ilość zasobów produkowanych przez kolonie min. x 10

    8 21.62%
  • NIE , zmiany w ekspedycji są nie potrzebne

    7 18.92%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Usprawnienie modułu ekspedycji szansą na zwiększenie przyjemności z grania !

  1. #21
    Początkujący Osadnik Awatar KrasnoludThorin
    Dołączył
    14.01.2018
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    fasole masz z krawców i z 1001 nocy, z koloni na 100% bb nie pozwoli.
    platyna, zaprawa tak samo, a nawet jeśli by się skusili, to na pewno byłyby to minimalne ilości.
    saletra i tytan przy wbijaniu lvl będziesz miał z wyspy + dosypki z przygód.
    a jak masz problem z tymi surowcami, to w gildii powinni ci pomóc.
    temat wałkowany i po raz setny poruszając go, nic nie wskórasz.
    Chcesz mnie rozbawić tym postem ? to CI się udało idąc twoim tokiem rozumowania można cały temat wyrzucić do kosza skoro wszystko można w przygodach zdobyć , jeśli jesteś zwolennikiem przygód to nie musisz się wypowiadać to jest temat dla tych co chcą inwestować w ekspedycje a na to też potrzeba jakiejś rekompensaty i zachęty w postaci różnych surowców.

  2. #22
    Początkujący Osadnik Awatar KrasnoludThorin
    Dołączył
    14.01.2018
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    platyna, zaprawa tak samo, a nawet jeśli by się skusili, to na pewno byłyby to minimalne ilości.
    Niech będą i minimalne to miał być tylko nagroda dodatek za zdobytą kolonie , prawdziwych zmian potrzeba w takich surowcach z których robi się broń do ekspedycji w ten sposób żeby nie dokładać do interesu tylko czerpać zyski po to w końcu podbija się kolonie.

  3. #23
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jedynym elementem, który mógłby wpłynąć na większe zainteresowanie koloniami jest coś unikatowego (tylko tam dostępnego) co można by było wymienić na np. budynki.
    Powiedzmy każda kolonia ma szanse na drop 1-3 fragmentów (cegieł czy czegokolwiek tam), dodatkowo jest 3 rodzaje "cegieł" tak samo jak koloni małe/duże/olbrzymie, dodatkowo tier kolonii to mnożnik ilościowy. I powiedzmy zbieramy te "cegły" [niehandlowalne] i możemy sobie wymienić na jakieś budynki występujące w grze. Tylko znając BB to ceny by były zaporowe i większość po przekalkulowaniu by i tak odpuściło :P

  4. #24
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez KrasnoludThorin Zobacz posta
    Chcesz mnie rozbawić tym postem ? to CI się udało idąc twoim tokiem rozumowania można cały temat wyrzucić do kosza skoro wszystko można w przygodach zdobyć , jeśli jesteś zwolennikiem przygód to nie musisz się wypowiadać to jest temat dla tych co chcą inwestować w ekspedycje a na to też potrzeba jakiejś rekompensaty i zachęty w postaci różnych surowców.
    to Ty chyba nie rozumiesz, że temat był poruszany wiele razy i nie zmienią od tak, bo kolejna osoba napisała post z pomysłem.
    po drugie jest wolność słowa i się w każdym temacie mogę wypowiedzieć.
    nie jestem fanem pseudoPVP, bo nie jest opłacalne, czyż nie proste. nawet +3k popa mnie nie skusiło, ani nawet (gdyby weszły twoje pomysły) zwiększone wydobycie na koloniach.
    sam sobie odpowiedziałeś, skoro z przygód można więcej wyciągnąć to po co kolonie robić.
    "Everybody lies"

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Jedynym elementem, który mógłby wpłynąć na większe zainteresowanie koloniami jest coś unikatowego (tylko tam dostępnego) co można by było wymienić na np. budynki.
    Albo niech będzie można postawić kopalnie klejnotów.
    Wtedy byśmy mieli istny pogrom PvP.

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar KrasnoludThorin
    Dołączył
    14.01.2018
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    Albo niech będzie można postawić kopalnie klejnotów.
    Wtedy byśmy mieli istny pogrom PvP.
    No tak ale wtedy to chyba darmową albo jakąś tanią małą bo nikt nie chciałby jej stracić przy przejęciu więc...

  7. #27
    Początkujący Osadnik Awatar KrasnoludThorin
    Dołączył
    14.01.2018
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    @Misiorww
    nie jestem fanem pseudoPVP, bo nie jest opłacalne
    No właśnie też sobie sam odpowiedziałeś , dlatego zmieńmy system nagród z koloni i wszyscy będą zadowoleni a jeśli dział administratorów zgodzi się na coś więcej to będzie bajka.
    PS> A szanowny Panie Mr Misiorww możesz nadal robić sobie przygody i zdobywać tam surowce nie widzę problemu , ja nie lubię przygód(może sporadycznie) dlatego zrobiłem temat po raz kolejny ten sam ale jeśli mam wrzucać prawdziwą kasę w tą gre to tylko grając tryb PVP który będzie równoprawny z trybem przygód.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.01.2014
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mała kolonia 1 żeton w nagrodach, dalej 2 i 3 dla największej. Niby drobiazg ale w obliczy wyzwań założę się, że kolonie by odżyły bez żadnych innych inwestycji i przeróbek.

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Bardziej agresywne pvp to osobna kwestia, bo podejrzewam, ze akurat to w jaki sposob zdecydowali sie podejsc do tematu wynika nie z nieudolnosci tylko z koniecznosci wyciecia z gry wszystkiego co jest niepoprawne politycznie i mogloby uniemozliwic zakwalifikowanie gry do PEGI7. Stad dalekie odejscie od elementow znanych z innych gier jak chociazby podbijanie cudzego terytorium (coby jakis dzieciak sie nie poplakal z powodu tego, ze ktos z nim wygrywa)

    Zakwalifikowanie gry do PEGI7 już na wstępie początka uniemożliwia brak moźliwości założenia konta przez dzieci. Syn próbował założyć, gra odrzuca konta z wiekiem 10 lat czyli dla dzieci nie jest. Oczywiście mogłabym mu kazać skłamać ale uczyć dziecko kłamać to strzał w stopę Kolonie na razie maja tylko 2 plusy. 1wszy to zamek na wodzie. A drugi to waluta ewentowa, jak jest w dropie to zwykle wychodzi lepiej od 95% przygód. Np w następnym ma być na największych 200 jaj bez premki, a to 30-60min roboty W haloweenowym też dopałki w dropach wymiatały w porównaniu z przygodami.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.