Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wyzwania tygodniowe

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wyzwania tygodniowe

    Witam,
    Bazując na moim przypadku i pewnie nie tylko moim... to robienie wyzwań tygodniowych jest nie za bardzo opłacalne i dość uciążliwe - a nagrody są nie adekwatne do zadań.
    Aby był jakikolwiek sens/zachęta do tych wyzwań to przedewszystkim zwiększenie ilości zdobywanego doświadczenia.
    Moja propozycja to 1 000 000 pkt doświadczenia za wykonanie całości w danym tygodniu.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. Brak ankiety
    2. Wyzwania tygodniowe nigdy nie miały być sposobem na zdobywanie doświadczenia i było o tym pisane od początku, więc raczej marne szanse na realizację.
    3. Ja do tej pory podniosłem sobie m.in. 25 kościołów na drugi poziom, ogólnie pewnie ok. 2k populacji mam więcej dzięki żetonom, bez zajmowania dodatkowego miejsca na wyspie - to jakby nie patrzeć 22 domy na wodzie na maksymalnym poziomie, czy to faktycznie mało opłacalne?

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry

    Wyzwania tygodniowe to głównie żetony i taki był zamysł twórców.
    Proszę przygotować ankietę z pytaniami zgodnie z zasadami działu w przeciwnym przypadku wątek zostanie przeniesiony do archiwum

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam

    Brak ankiety , wątek przeniesiony do archiwum

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.