Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 90

Wątek: Zmiany w grze - 19.03.2019 - Dyskusja

  1. #51
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Odnośnie mgły w Wielkiej Bitwie
    Możecie pisać: Proszę o informację czy osoby, u których w dalszym ciągu widnieje mgła, rozpoczęły przygodę PO wgraniu nowej wersji?
    Mgła w ostatnim sektorze zniknie wraz z zamierzeniem, jeżeli przygoda została rozpoczęta w dniu 19.03 po aktualizacji, czyli po godzinie 12:00.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #52
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    ... kiedy mamy najlepsze zaplecze, najwięcej pracowników, którzy mogą zareagować w przypadku jakichś komplikacji. Nie jest to przejaw złej woli, lecz tak się po prostu składa, że jak to w biurach bywa, pracujemy w dzień.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Boże czytasz to i nie grzmisz???
    Kobieto wy macie jakieś tam zaplecze? ludzie wam zgłaszają błędy a Wy nie potraficie tego naprawić, jak można dać ludziom kiełbasę i nie pozwolić jej zjeść.
    To znaczy jak można wymyślić obserwatorium napisać kod a późnij mimo informacji że nie działa nie umieć tego naprawić.
    Przecież to nie trzeba nawet szukać w kodzie sprzeda 5 lat.
    Przecież Wy zaczynacie oszukiwać ludzi, klejnoty pokupować i wydać na coś co nie działa reklamuje się ale sprzedawca ma to głęboko.
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Obserwatorium nadal nie działa po tej konserwie. Gratulacje...

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Może mi ktoś odpowiedzieć w jaką stronę zmierza ta gra? Czy wprowadzanie coraz to większej ilości zbugowanych rzeczy, robionych pewnie na szybko nie oznacza że ktoś tu nie ma kompletnie pomysłu co będzie jak flash zniknie? Ludzi w grze coraz mniej, a nowości tyle że trudno zliczyć! Nie wiem sam co mnie trzyma w tej grze jeszcze i inne osoby ale jak po kolejnym evencie mam dostać stos bugów to ja dziękuje.

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Możliwe że to już jest ostatnie tchnienie tej gry. To wprowadzanie kolejnych niewyczerpalnych kopalni wygląda jak skok na kasę, ostatnie wyciśnięcie cytryny przed końcem działania flasha. Prawdopodobnie czeka nas koniec tej gry w wersji flash bez przesiadki na coś innego.

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli nie naprawili niczego (istotnego). Jak zwykle. I po co tutaj cokolwiek pisać... Chyba tylko po to żeby sobie popisać i wyleć nieco rozczarowania, żeby nie było, że gra jest super i wszystko w niej działa... bo nie działa. A z każda konserwą działa coraz mniej.

  7. #57
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    bledow coraz wiecej konserwy nic nie naprawiaja , ale co tam , wazne ze bb daje co chwile happy hour i liczy ze ktos te klejki bedzie jeszcze kupowal i wydawal na niedzialajace rzeczy ...

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    a kiedy zostanie naprawione wpadanie receptur ponadplanowych do kuzni
    czym blizej zakonczenia lancuchow produkcyjnych bedzie coraz wieksze prawdopodobienstwo wpadniecia takich receptur
    3 mieziace temu jak pisalem do suportu napisali ze moge w koszto wrzucic
    napisali tez ze jest to jedno razowe teraz napisalem ze kolejna dostalem i niesa slowni
    teraz juz zmienili zdanie i proponuja zostaic moze kiedys bedzie za to rekompensata )))))
    tylko jak duze jest to morze i czy nie plywaja w kolko niech tez uwazaja na rekiny jak plyna wplaw

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wypróbowałam dzisiaj "naprawione" obserwatorium. Wysłałam na przygodę moich gienków (wszyscy szkoleni w kłusie i przyspieszonej nawigacji). Normalnie czas dojścia - 8'15". Przy szczegółowej mapie gwiezdnej wyświetlił się czas: 2'4". Weszłam na przygodę żeby sprawdzić, czy rzeczywiście przybędą zgodnie z podanym czasem. Niestety, w menu gwiazdy na przygodzie wyświetlał im się stary czas: 8'15". Tak też przybyli.

    Jak widać obserwatorium nadal nie działa. Anslema nie wysyłałam do tej przygody, więc nie wiem jak z nim by było. Ale to i tak nie rozwiązałoby problemu. Jest drobna zmiana kosmetyczna - wyświetla się czas skrócony, ale gorzej z implementacją. Znowu straciłam bez sensu 500 szt. najlepszego papieru.
    Może teraz zajmijcie się geologami, bo popsuły się "solidne stemple". Było dobrze przez parę lat, a teraz nie działają prawidłowo.
    I jestem ciekawa co będzie z "Czarującym geologiem".

    A skoro ważniejsze jest poprawianie literówek to w Poszukiwaczu, w zadaniu "Tytaniczna praca" jest błąd: "Posiadaj co najmniej 5 sztuk budynków na poziomie 3 z następującej listy: Kopalnia tytanu". Cyferki wam się poprzestawiały - trzeba posiadać 3 sztuki na 5 poziomie.
    Ostatnio edytowane przez Margherita ; 20.03.2019 o 05:58

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2014
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Mar85 Zobacz posta
    Może mi ktoś odpowiedzieć w jaką stronę zmierza ta gra? Czy wprowadzanie coraz to większej ilości zbugowanych rzeczy, robionych pewnie na szybko nie oznacza że ktoś tu nie ma kompletnie pomysłu co będzie jak flash zniknie? Ludzi w grze coraz mniej, a nowości tyle że trudno zliczyć! Nie wiem sam co mnie trzyma w tej grze jeszcze i inne osoby ale jak po kolejnym evencie mam dostać stos bugów to ja dziękuje.
    Pewnie sentyment do Settlersów I oraz II jeszcze za czasów Amigi

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.