Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 90

Wątek: Zmiany w grze - 19.03.2019 - Dyskusja

  1. #61
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    trzeba posiadać 3 sztuki na 5 poziomie.
    Tam chyba trzeba mieć na poziomie 6, opis główny zadania inaczej to pokazuje ale masz racje z literówkami jest na odwrót
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Tam chyba trzeba mieć na poziomie 6, opis główny zadania inaczej to pokazuje ale masz racje z literówkami jest na odwrót
    2 na 6 levelu to inne zadanie.

    Na plus: naprawili choinkę. I pojawił się w księdze zadań licznik czasu do odbioru prezentów. To taki mały plus, który jednak nie przeważy pozostałych minusów.

  3. #63
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    2 na 6 levelu to inne zadanie.

    Na plus: naprawili choinkę. I pojawił się w księdze zadań licznik czasu do odbioru prezentów. To taki mały plus, który jednak nie przeważy pozostałych minusów.
    O jakim liczniku piszesz? Bo ja nic nie mam takiego.


  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    też nie mam żadnego licznika dla choinki. Więc może instalowali liczniki ręcznie na każdym koncie, i nie wszystkim zdążyli zainstalować. Zdarza się. Licznik jest mi do niczego nie potrzebny. OBSERWATORIUM miało działać (nie na anslema czy jakiegoś innego pajaca ale OGÓLNIE). A nie działa. I pewnie do końca tej gry już nie zadziała, i tylko gwiazdę zaśmieca.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 21.03.2019 o 11:43 Powód: literówki

  5. #65
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    licznik jest , tylko po co ... najmniej istotna zmiana

  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    też nie mam żadnego licznika dla choinki. Więc może instalowali liczniki ręcznie na każdym koncie, i nie wszystkim zdążyli zainstalować. Zdarza się. Licznik jest mi do niczego nie potrzebny. OBSERWATORIUM miało działać (nie na anslema czy jakiegoś innego pajaca ale OGÓLNIE). A nie działa. I pewnie do końca tej gry już nie zadziała, i tylko gwiazdę zaśmieca.
    Mylisz się obserwatorium działa. Problem w tym, ze tylko na generałów nie wyszkolonych na prędkość. A nikt nie będzie im tej umiejętności kasował, więc obserwatorium do kosza...
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  7. #67
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    też nie mam żadnego licznika dla choinki. Więc może instalowali liczniki ręcznie na każdym koncie, i nie wszystkim zdążyli zainstalować. Zdarza się. Licznik jest mi do niczego nie potrzebny.
    Licznik pojawia się po pierwszym odebranym prezencie po konserwie, jak go nie masz to pewnie jeszcze cie się choinka nie zregenerowała

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Mylisz się obserwatorium działa. Problem w tym, ze tylko na generałów nie wyszkolonych na prędkość. A nikt nie będzie im tej umiejętności kasował, więc obserwatorium do kosza...
    W pamiętniku dewelopera było wyraźnie napisane, że ma działać również na wyszkolonych. A skoro na takich nie działa, to nie można mówić że budynek działa Dorzucam screen jakby czasami edytowali opis i udawali, że nie wiedzą o co nam chodzi

  9. #69
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Podczas konserwacji miała być taka zmiana:
    "Czas odnowienia Sali Miodów i Stanicy Wywiadowców został skrócony o jedną godzinę, aby poprawić ogólny czas gdy budynki są używany regularnie."

    Dzisiaj patrzę i czas nie jest skrócony, nadal jest 1d 23h. O co tu chodzi???

  10. #70
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Alekin Zobacz posta
    Podczas konserwacji miała być taka zmiana:
    "Czas odnowienia Sali Miodów i Stanicy Wywiadowców został skrócony o jedną godzinę, aby poprawić ogólny czas gdy budynki są używany regularnie."

    Dzisiaj patrzę i czas nie jest skrócony, nadal jest 1d 23h. O co tu chodzi???
    Nie zauważyli, że wcześniej skrócili. Na początku były równe 2 dni.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.