Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90

Wątek: Zmiany w grze - 19.03.2019 - Dyskusja

  1. #81
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    nie tylko to uprawnione stwierdzenie ale prosty i logiczny wniosek z tego co się pisze na forum, czego nie rozumiesz baqslaw?
    to nie daje do myślenia że jeśli na 10 osób 2 są raczej zadowolone (i to z zupełnie różnych powodów, bo 1 opinia to naiwność której ze świecą szukać, a 2 to czysta głupota-albo żart, do wyboru) a 8 ma o tym krytyczną opinię, to odbiór WIĘKSZOŚCI jest negatywny?
    Za tych co się wypowiedzieli już się wypowiadać nie trzeba, a pozostałych opinii nie znasz Ty, rolnik ani ja. Zrozumiałe? Każdy ma prawo do swojej opinii, ale uzurpowanie sobie prawa do wyrażania opinii większości pozostawmy politykom.
    Przy okazji prosty test dla Ciebie: ile produktów które zakupiłeś w ciągu ostatniego roku i z których jesteś zadowolony (lub nie jesteś niezadowolony) oceniłeś w necie?
    Tak się składa, że motywacja negatywna jest zdecydowanie silniejsza niż motywacja pozytywna w takich wypadkach. Mimo to, nie zaryzykuję stwierdzenia, że większości osób event walentynkowy się podobał mimo baboli, bo na pewno wiem tylko, że mi się podobał. Zachęcam zatem do wyrażania własnych opinii i rzeczowej dyskusji.
    A w temacie wątku - choinka na plus, za obserwatorium baty, bo sami najwyraźniej nie wiedzą co jest z nim nie tak.

  2. #82
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Za tych co się wypowiedzieli już się wypowiadać nie trzeba, a pozostałych opinii nie znasz Ty, rolnik ani ja. Zrozumiałe?
    i nic nie rozumiesz dalej
    np. dwie osoby są szczęśliwe
    1 gracz - może być, czasem nawet byle jak i drogo ale jestem zawsze zadowolony
    2 gracz - jeśli nie jest dobrze to część wielkiego planu zmian, modernizacji, a w ogóle to realizacja ''mojego'' pomysłu - nie wiem, może tak jest?
    ale na te 2 opinie masz kolejne 8, 18, czy 80 które MERYTORYCZNIE pokazują błędy w wykonaniu i planowaniu
    - a ty swoje, każdy ma prawo do swoich opinii, ale skoro myślisz że większość głosów negatywnych na forum rzeczywistą większością już nie jest, to milcząca reszta ma to gdzieś i zalicza się do tej pierwszej, zawsze zadowolonej grupy?
    Nawet tego że rzeczowa dyskusja trwa tu od tygodni i miesięcy i nasila się z powody kolejnych, nienaprawionych błędów też nie dostrzegasz i musisz do niej nawoływać, LOL obudź się, już wczesne popołudnie a ciągle jesteś zaspany?

  3. #83
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    i nic nie rozumiesz dalej
    np. dwie osoby są szczęśliwe
    1 gracz - może być, czasem nawet byle jak i drogo ale jestem zawsze zadowolony
    2 gracz - jeśli nie jest dobrze to część wielkiego planu zmian, modernizacji, a w ogóle to realizacja ''mojego'' pomysłu - nie wiem, może tak jest?
    ale na te 2 opinie masz kolejne 8, 18, czy 80 które MERYTORYCZNIE pokazują błędy w wykonaniu i planowaniu
    - a ty swoje, każdy ma prawo do swoich opinii, ale skoro myślisz że większość głosów negatywnych na forum rzeczywistą większością już nie jest, to milcząca reszta ma to gdzieś i zalicza się do tej pierwszej, zawsze zadowolonej grupy?
    Nawet tego że rzeczowa dyskusja trwa tu od tygodni i miesięcy i nasila się z powody kolejnych, nienaprawionych błędów też nie dostrzegasz i musisz do niej nawoływać, LOL obudź się, już wczesne popołudnie a ciągle jesteś zaspany?
    Chyba za trudne to co napisałem i nawet ani ja w zdaniu które zacytowałeś jest dla Ciebie niezrozumiałe. Spróbuję jeszcze raz: nie twierdzę, że znam zdanie większości, twierdzę że rolnik ani nikt inny (w tym ja) go nie zna.

  4. #84
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    baqslaw, zarzuciłeś mi myślenie komunistyczne, a sam jesteś jak widzę jego zagorzałym zwolennikiem (buble Ci, nie przeszkadzają, byle plan szedł do przodu). Ale takie Twoje prawo. I postaram się napisać jeszcze prościej. Jeśli 80% wypowiedzi na forum jest negatywna to "większość" wypowiedzi jest negatywna. A zatem jako osoba bezrozumna uściślę moją i Aruzus wypowiedź, specjalnie dla Ciebie, bo chyba to za trudne co napisaliśmy, i za wszelka cenę uprawiasz pustą demagogię, nie na temat.

    Większość opinii osób wypowiadających się na forum, dotyczących (opinii) całokształtu polityki BB oraz wprowadzanych przez nich bzdurnych zmian, a zaniedbywanie rzeczy istotnych, jest negatywna. Rzekłbym nawet, że zdecydowana większość. I stwierdzam to na podstawie tych znanych mi opinii. A opinie ludzi, którzy się nie wypowiadają, nie stanowią dla mnie podstawy dla wyciągania jakichkolwiek wniosków; brak wypowiedzi nie oznacza zadowolenia, a jedynie bierną akceptację; wyników wyborów (jakichkolwiek) nie ocenia się na podstawie ludzi, którzy nie oddali żadnego głosu, ale tych, którzy zagłosowali.

    Mam znajomych, którzy grają w tę grę od lat, ale nigdy nie napisali na forum nawet jednego postu, bo uważają pisanie na forum za stratę czasu, która niczego nie wnosi, bo twórcy gry i tak zrobią swoje (to jest ich zdanie). Biorą (znajomi) co im dają, olewają co im się nie podoba i nie tracą czasu na wyrażanie opinii które w większości (TAK, W WIĘKSZOŚCI) i tak są ignorowane prze twórców (BB).

    I jeśli nadal nie rozumiesz i będziesz się starał wykazać, że moja wypowiedź jest niezgodna z prawdą/ stanem faktycznym, a ty jesteś jedynym obrońcą prawdy i strażnikiem rzeczywistości, to ja nie widzę sensu kontynuowania dalej tej, do niczego nie prowadzącej dyskusji. Odeszła ona od tematu zmian w grze, a Ty uczepiłeś się słowa i nadajesz mu swoje znaczenia dla potrzeb bezsensownej dysputy o niczym. Sądzę, że większość ludzi wypowiadających się na forum zrozumiało co miałem na myśli, a tylko ty szukasz dziury w całym.

    Tak więc bardzo dziękuję Ci za tę dysputę, ale nie chcę jej już dalej kontynuować. Jeśli to co napisałem (i nie tylko ja) było/ jest dla ciebie zbyt trudne... No cóż, niech i tak będzie. Ważne, że inni zrozumieli
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 23.03.2019 o 21:58 Powód: literówki

  5. #85
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Plan został zrealizowany, a że nikt o to nie prosił i nikomu, lub ogromnej większość graczy na świecie to nie potrzebne...
    O ten fragment między innymi mi chodziło.

    A Wy zamiast odnieść się do merytorycznej części mojego wpisu:
    Był już taki czas, że nie wprowadzali nowej zawartości, tylko łatali starą - przed XXL. Dużo graczy odeszło w tym czasie z gry, większość nie wróciła. Ja wtedy logowałem się raz dziennie na kilka minut, żeby zadania odklikać, nawet bufować się nie chciało. I zdecydowanie wolę dziurawe nowości, które są łatane z czasem niż całkowity ich brak.
    Rozpoczęliście spór o "rację" - jestem tak samo winien, bo w nim uczestniczę, ale przynajmniej nie obrzucam nikogo epitetami i nie przypisuję mu tego, o czym nie pisał.
    Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że moja "krucjata" nie jest przeciw Tobie - od zawsze irytuje mnie wypowiadanie się jednej osoby za ogół i nie raz dałem tego przykład na forum. Ale poza tym, że czasem marudzę na graczy i na grę i czasem przejawiam zbytni optymizm (np. w przypadku szalonego naukowca) staram się dać też pozytywny feedback i czasem "coś od siebie". Natomiast w Twoich postach widzę 99% narzekania, co zdaje się potwierdzać moją teorię, że ludzie raczej piszą gdy coś im się nie podoba.

    P.S. 2013-2016 faktycznie tak Ci się podobała stabilność gry i brak nowych treści, że nie raczyłeś narzekać na forum, czy może zrobiłeś sobie przerwę, bo gra stała się nudna przez brak nowych treści?

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.06.2018
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie moge sie od rana zalogowac i wejsc do gry czy to prima-aprilis

  7. #87
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2021
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja też uważam, że każdy ma prawo do własnej opinii i nie powinno się podważać preferencji danej osoby. Ja na przykład mogę powiedzieć, że panele lvt vinyl do łazienki, które niedawno zakupiłam są super i kolorystycznie bardzo mi pasują. Nie rysują się i bez cienia wątpliwości mogę je ocenić pozytywnie. Oczywiście ktoś inny może je położyć w przedpokoju. W takim przypadku, na skutek codziennego użytkowania mogą stracić pierwotny blask już po kilku tygodniach, co z kolei sprawi, że użytkownik nie będzie w pełni usatysfakcjonowany.
    Ostatnio edytowane przez naniijja5 ; 09.04.2021 o 18:03

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2017
    Posty
    81
    Serwer
    Słoneczny Gród
    obcy spytany czy by nie chciał pograć w TSO klika na smartfonie i patrzy na fotki jak wygląda gra na max levelu, myślą że budynki i cała "wspaniałość" w tej grze buduje się i zdobywa wraz ze zdobywaniem leveli -
    - a więc się patrzy.., patrzy.. i LIPA
    tak to zachęca nowych graczy do utworzenia konta w setach, tak zachęca..
    to ja mam promować sety i pokazać kierunki żeby nowi gracze przyszli? a to wcale nie jest tak trudno jak by się mogło wydawać..
    to nowi gracze, a starzy...
    starzy - nie mogem siem od rana zalogować a zara stara mi karze jechać z nią po zakupy - jak tu grać..
    albo - godzinę próbowałem się zalogować i wreszcie się udałło.. tylko potem po półgodzinie mnie wywaliłło.

    miło było pograć w wersję online tej legendarnej wspaniałej gry razem z Wami gamonie, ale niedługo to już chyba nie będzie warto czasu tracić na to co tu się dzieje


    P.S. A Penelopa i tak powinna odejść..

  9. #89
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Cierpliwości... Unity będzie hulać jak ta lala

    P.S. Kogo proponujesz zamiast Penelopy?

  10. #90
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    No i na co mi te nowości jak nie mogę się logować.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.