Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 90

Wątek: Zmiany w grze - 19.03.2019 - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    [QUOTE=Igorb1985;279617]w tym temacie jest już sporo starych graczy, 27 pełnych ciągów, 4 duble w gwieździe i brak jednego planu, dodam jeszcze jeden aspekt tego niby błędu, a jak to się ma do wiarygodności pozostałych dropów? 27 pełnych ciągów wypraw i 4 budynki? daje to pełny obraz bubla, 104 wyprawy i 4 budynki, przy takiej kreatywności zaczynacie przebijać anno

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2015
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    A GDZIE INNE BŁĘDY ? Jak zatrzymywanie się gry, podczas grania, robienia przygód, długie wczytywanie się samej gry, grę ja muszę ze 3 razy wgrywać żeby jako tako poprawnie działała, stawiam kopalnie i zaraz muszę od nowa je stawiać to samo z grubasami, puszczam ich i zaraz to samo od nowa. Zadanie tygodnia - powinno mieć możliwość włączenia i wyłączenia go. Wykasowania z zadań Gildii - robienie przygód, kto miał iść w górę z poziomami, to poszedł, lub idzie. Dublowanie budynków do produkcji, bez sensu, w miejsce 2 budynku można np: zakupić lub dostać jakąś premię żeby to samo robiła co 2 budynek, na stałe a sam budynek zmieniał kolory po każdym podrasowaniu, Są braki miejsca na wyspach a nowe budynki i tak duże, które jeszcze bardziej to ograniczają, pomimo wykasowania gór ( skał ) Są ładne ale za duże ! jak - siedziba gildii, laboratorium, obserwatorium, twierdza i stanica wywiadowców.

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez stachu_stach13 Zobacz posta
    Premia - Szczegółowa Mape Gwiezdna z Obserwatorium oddziałuje poprawnie na Generała Anslema. ??? tylko ? przecież to w ogóle nie działa xD
    zajmujecie się pierdołami zamiast zacząć od podstaw.
    Nic dziwnego, że wprowadzenie jakiejś prostej poprawki zajmuje kilka miesięcy albo i więcej, skoro trzeba je wprowadzać osobno dla każdego istniejącego bytu w grze.
    Programowanie zorientowane obiektowo... Mówi wam to coś?

    Mam pytanie: czy jeżeli zmieniłem nazwę swojemu Anslemowi, to poprawka go obejmie, czy będę musiał poczekać, aż obsłużą go indywidualnie? XD
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 13.03.2019 o 11:15

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta

    Mam pytanie: czy jeżeli zmieniłem nazwę swojemu Anslemowi, to poprawka go obejmie, czy będę musiał poczekać, aż obsłużą go indywidualnie? XD
    Celne pytanie. Dobrze by było, żeby BB się do tego ustosunkowało, bo ja również zmieniłem mu imię.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar stachu_stach13
    Dołączył
    14.05.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra

    Nadchodzi wiosna, przygotujcie się! Upewnijcie się, że jesteście przygotowani na nadchodzący sezon i zdobądźcie dodatkowe klejnoty!
    to juz jest szczyt bez czelnosci w ich wykonaniu

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,063
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez stachu_stach13 Zobacz posta

    Nadchodzi wiosna, przygotujcie się! Upewnijcie się, że jesteście przygotowani na nadchodzący sezon i zdobądźcie dodatkowe klejnoty!
    to juz jest szczyt bez czelnosci w ich wykonaniu
    to chyba oni powinni sie przygotowac, bo nie ogarniaja tego bajzlu ...

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak z ciekawości przetestowałem pierwszą premię z obserwatorium (prosta mapa gwiezdna) na różnych generałach i wydaje się że działa poprawnie. Tak że myślę, że gdyby nie wyciągali z budynku dwóch pozostałych premii i nie dawali ich osobno do kupca za kwiaty, to wszystkie działały by poprawnie, wystarczyło tylko zwiększyć cenę obserwatorium za równowartość tych dwóch premii.

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kiedy można będzie wreszcie dawać plusy/minusy do komentarzy? przynajmniej będziecie wiedzieli konkretnie za czym są gracze a za czym nie są.

  10. #30
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak po kolejnej aktualizacji, po paru h gry i kilku zmianach stref wyspa <-> przygoda <-> znajomi, gra będzie się nadawała tylko do reloga, to całe te zmiany możecie sobie w buty wsadzić.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.