Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 90

Wątek: Zmiany w grze - 19.03.2019 - Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    możecie się zalogowac?

  2. #12
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    A co z dublami receptur , gdzie po zrobieniu 27 ciągów przy 25 rzekomo wymaganych dalej mam brak dwóch receptur do fulla w kużni? Nie mówiąc już o innych znajomych, którzy tych dubli mają i po 6?
    Ostatnio edytowane przez Igorb1985 ; 11.03.2019 o 20:33

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ,,Premia - Szczegółowa Mape Gwiezdna z Obserwatorium oddziałuje poprawnie na Generała Anslema." A co z Generałem Kwatermistrzem.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie, przestańcie się czepiać jakichś drobiazgów; są ważniejsze rzeczy:

    "-Poprawiono teksty stałych niebieskich i czerwonych skórek Domu Władyki, aby odróżnić je od tymczasowych skórek.
    -Skorygowano wiele opisów w sklepie i podpowiedzi dla budynków.
    -Poprawiono wiele opisów w całej grze, aby pasowały do interfejsu."


  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Mnie w tym komunikacje najbardziej nie bawi Anslem, tylko sam fakt tego, ze glosno sugeruja jaki b*rdel tam maja, skoro problemy z generalami trzeba naprawiac pojedynczo (bo najwyrazniej jest wiecej niz jeden skoro nie da sie ich wszystkich zalatwic za jednym zamachem).
    Kryterium które decydowało o wprowadzeniu poprawek był alfabet i w efekcie mamy poprawkę dla Anslema, reszta błędów zostanie fachowo naprawiona prawdopodobnie jeszcze w tym roku Wiara czyni cuda!


  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    czyli jak zwykle nie naprawili kompletnie nic, tylko portfelik z kasa będzie grubszy bo kopalnia:PP
    a my zwykłe szare ludki logujmy sie przez 30 minut , w końcu studencki kwadrans a nawet 2 - do wybaczenia )
    a ze po zalogowaniu gra sie zatrzymuje? no cóż, wtedy idziemy zrobić kawę, pranie, ugotować obiad, posprzatać. Po 2 h napewno ruszy , więc głowa do góry) wieczór przyjdzie , mozna zgonić na nadmiar grających z pracy wracających) zacina? ehh po dniu pełnym wrażeń na grze i to się wybaczy

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli techniczne rzeczywiste problemy z logowaniem i stabilnością czy zawieszaniem się gry od jakiegoś 1 grudnia 2018 roku wciąż pozostają nie naprawione, za to otrzymujemy poprawki błędów phef opisów, nazw, literówek.

    3 miesiące i dalej NIC...


  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    28.01.2015
    Posty
    55
    Serwer
    Złota Góra
    Dorzucę i ja do ogródka.
    "Uroczy Ogród" zrobiłem 3 premie (a mam zrobić 20) i żadnej mi nie zaliczył.

  9. #19
    Początkujący Osadnik Awatar RomAx105
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Dorzucę i ja do ogródka.
    "Uroczy Ogród" zrobiłem 3 premie (a mam zrobić 20) i żadnej mi nie zaliczył.
    Bo to ma być jedna premia na 20 budynków jednocześnie. Mój rekord to 18 szt za jakieś 10 tys monet które wydałem na przestawianie budynków.SIC!

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    12.10.2014
    Posty
    39
    Serwer
    Złota Góra
    Czy osoby, które wtopiły przez błąd na przygodzie ( Obserwatorium ) otrzymają zwrot przygody?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.