Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Bukiety Kwiatów (Premia nie działa)

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Bukiety Kwiatów (Premia nie działa)

    Witam zakładam nowy wątek ponieważ czuję się oszukany

    Na samym początku eventu sprawdziłem dokładnie co stanie się z bukietami kwiatów po zakończeniu eventu.
    Było w pamiętniku napisane to:



    A dziś patrzę i jest napisane to:



    Teraz gdy naprodukowałem ponad 1750 bukietów,



    okazuję się że ona mają tylko efekt estetyczny
    Co ja mam teraz z nimi zrobić się pytam BB? skoro post był edytowany 2 dni temu.

    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 05.03.2019 o 14:29

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.07.2014
    Posty
    52
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Powiem jedno - Ż.E.N.A.D.A - jak BB nie załatwi jakoś polubownie sprawy odchodzę.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.06.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja również się czuję oszukana, zrobiłam ok. 1200 bukietów na zapas.
    Potworna niekompetencja zespołu BB.

    Takich osób jak my jest wiele i moje pytanie co BB z tym fantem zrobi?
    Mimo wszystko siedzimy i utrzymujemy tę grę od dobrych 6 lat.

    Event wyszedł jak wyszedł, ale ok mimo poddenerwowania przymknęliśmy oko, nawet na to, że często bonusy walentynkowe nie wskakiwały.
    Ale to co się stało teraz to jest nazwijmy to po ludzku, po prostu chamstwo. Jak można dokonać edycji postu na sam koniec eventu bez puszczenia informacji do wszystkich graczy, że w tak kluczowej sprawie nastąpiła zmiana.

    Pozdrawiam i oczekuję oficjalnego stanowiska BB w tej w sprawie.

    Plusik11

  4. #4
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Hm... wychodzi na to że musimy robić zrzuty ekranów, ale chyba przecież nie o to chodzi.
    Ciekawe jak to wyglądało w innych wersjach językowych, ale teraz pewnie trudno to będzie sprawdzić, jak się nie zrobiło screena.
    Może to po prostu Penelopa na początku źle przetłumaczyła, ale wtedy to nie tak się to załatwia.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.06.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To nie była zwykła edycja tekstu, to zmiana zasad w czasie trwania eventu! Waluta kwiatkowa - droga, topimy ją nie w budynkach, ale w dobra premkę, dostępną raz do roku, magazyny prowiantu ustawione na bukiety kilka, kilkanascie dni, masa sezamowych ciastek i innych premek, a tu co? wtopione kilka k waluty eventowej... i nie tylko. To juz nie kosmetyka, to oszustwo. Bo za dobrze by nam było z taka premką, czy co? Event mimo wszystko - i ponad wszystko. Początek - falstart, trwanie - żenada i niedziałające premki. Odkrywcy? wysłani przez końcem I fazy i przynieśli całe NIC kwiatów. Koniec? jak już, to z przytupem!

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    brak slow to malo powiedziane, zenada za skromnie… kpiny za delikatnie, az cisna sie same niecenzralne na to... I mozemy sobie w puzon nadmuchac

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    trzeba czytać z uwagą, na górze było od początku: "warunkowe premie nie będą już uruchamiane", a to właśnie taka premia, jak można było myśleć, że na rok zostanie taka mega-premia do werbunku

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Teraz nie żałuje że zrobiłem tylko mały zapas bukietów

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez gilgalad_pl Zobacz posta
    trzeba czytać z uwagą, na górze było od początku: "warunkowe premie nie będą już uruchamiane", a to właśnie taka premia, jak można było myśleć, że na rok zostanie taka mega-premia do werbunku
    To Ty czytaj ze zrozumieniem, czy nie widzisz pierwszego zdjęcia???
    Masz na nim napisane że,

    Premie Bukiety kwiatów będą dostępne i można używać ich przez cały rok.

    A kolejne zdjęcie jest już edytowane 2d przed końcem eventu i dopiero dopisane że będą miały tylko efekt estetyczny.
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 05.03.2019 o 15:37

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    tak jest z wiekszoscia rzeczy ktore robi bb , zmienia zasady kiedy chce , wszystko robi na swoja korzysc , przykladow jest sporo... a bledy ktore sa pozostaja dalej i pewnie beda sie ciagnely do konca

    to samo bylo z walentykowa premia ... napisali jedni a potem to zmienili , poniewaz:

    "Chcemy wyjaśnić opis walentynkowych Premii, ponieważ był nieco mylący:"

    opis nie byl mylacy ... bylo wyraznie napisane jak ma dzialac i co ma robic .... a ze u was nic nei dziala jak powinno to zmieniliscie opis wg uznania
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 05.03.2019 o 16:01 Powód: ccc

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.