Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Bukiety Kwiatów (Premia nie działa)

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.06.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dokładnie, zbieranie dosypek do pół i produkcja tych bukietów to była naprawdę intensywna praca i wiele zarwanych nocy;-)

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nic nie usprawiedliwia działań BB (ich ciągłych niedopowiedzeń oraz nadrabiania w trakcie, po czym zwalania winy na graczy), ale...
    Ludzie kochani, gracie w te grę już po kilka lat. Widzicie, że z eventu na event puszczają coraz większe buble. Ten event to mega bubel. Stacja pogody z tyłka, obserwatorium nie działa, premie nie działają... a wy robicie zapas premii eventowych (bukietów) bo będą działały po zakończeniu eventu...
    Wszyscy piszecie jakie to nowe dziadostwo robi BB, przepowiadacie nawet (bo ktoś napisał tak w wątku poświęconym eventowi) że premie zapewne po evencie nie będą działać, po czym produkujecie ich tysiące, bo bb napisało, że będą dostępne cały rok. No toż dostępne będą cały rok i rzucać możecie je cały rok, a że efektu poza wizualnym nie będzie... toż bb nie pisało, że będą premie działały, a jedynie, że będą dostępne. A tak poważnie, rozumiem waszą złość, ale nie rozumiem, że jeszcze się nie nauczyliście, żeby nie wierzyć w bb obiecanki? Po kupieniu obserwatorium, które nie działa jak powinno (zapewniło bb że pracuje nad tym problemem), kupiłem jeszcze geologa i odkrywcę, a resztę waluty przeznaczyłem na zakup lodowych i przygód, miast bezużytecznych eventowych gadgetów.
    Nikt nie da wam 6k (czy więcej) klejnotów za bukiety. Zejdźcie na ziemię, i zacznijcie patrzeć realnie na bb obietnice, zwłaszcza w świetle ostatnich "eventów". Tak patrząc, ci co kupili obserwatorium także chętnie by oddali ten śmieć w zamian za 6k klejnotów (koszt 3k kwiatków u kupca). Ale to tak nie działa. Miało działać, nie działa. Kwiatki poszły. Pozostaje nadzieja że będzie działało. A jak nie to do gwiazdy, żeby miejsca nie zajmowało, i zapomnieć.
    I na koniec raz jeszcze podkreślam, że jak najbardziej rozumiem wasze zdenerwowanie i je podzielam. Ale piszę jak to wygląda w realu (punktu widzenia bb)/ powinno wyglądać ze strony graczy, którzy już powinni poznać ostatnie realia.

    P.S.
    Odebrałem właśnie pocztę w grze. Odkrywca i geolog w ramach rekompensaty, plus 6 premii i 3 farmy kwiatków... Cóż, całkiem spoko. Premie i odkrywca nawet się przydadzą. Geolog mniej, ale lepie mieć niż nie mieć
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 05.03.2019 o 22:19 Powód: poczta w grze

  3. #23
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez plusik11 Zobacz posta
    Dokładnie, zbieranie dosypek do pół i produkcja tych bukietów to była naprawdę intensywna praca i wiele zarwanych nocy;-)
    jesli ktos po tym jak ten event wygladal na testowym i w jakich okolicznosciach sie zaczynal zarywal noce zeby nazbierac jakis smieci z przygod, to nawet mi go z tego powodu nie żal.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja nie naklepałem tych premii z dwóch powodow. Nie jestem w stanie przerobić tyle woja na przygodach, dwa - napisane było, że nie będą działać gdy czytałem...

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    Ja nie naklepałem tych premii z dwóch powodow. Nie jestem w stanie przerobić tyle woja na przygodach, dwa - napisane było, że nie będą działać gdy czytałem...
    A ja gdy czytałem to napisane było że: Premie




    Dlatego jak tylko zobaczyłem ten wpis zacząłem robić bukiety, które robiłem praktycznie cały event.
    Gdybym tylko wiedział że to nie będzie działać to logicznym jest że bym ich nie robił,
    dlatego czuję się oszukany i chciałbym aby BB rozwiązało sprawę w jakiś rozsądny sposób.

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie obraź się, ale mając na względzie twój staż i to co w poprzednich latach się zdarzało to nie rozumiem dlaczego zdanie o premiach cały rok uznałeś za 100% pewnik ignorując kompletnie to, że premie warunkowe nie będą działać już od drugiej fazy. A przecież wiemy, że rekrutacja to premia warunkowa wynikająca z odpalenia iluś bukietów.

  7. #27
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    Nie obraź się, ale mając na względzie twój staż i to co w poprzednich latach się zdarzało to nie rozumiem dlaczego zdanie o premiach cały rok uznałeś za 100% pewnik ignorując kompletnie to, że premie warunkowe nie będą działać już od drugiej fazy. A przecież wiemy, że rekrutacja to premia warunkowa wynikająca z odpalenia iluś bukietów.
    Bo widzisz tak mnie to zmyliło że nie myślałem że to nieprawda,
    co do stażu to fakt wiele już w tej grze przeżyłem, nawet 2 lata przerwy zupełnej, więc chyba się już starzeję

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2019
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    bat , ty nie odejdziesz kochasz tą grę, wiec nie pisz takie argumentu )

    Cytat Zamieszczone przez słodziak2 Zobacz posta
    bat , ty nie odejdziesz kochasz tą grę, wiec nie pisz takiego argumentu )
    Cytat Zamieszczone przez batmando Zobacz posta
    Powiem jedno - Ż.E.N.A.D.A - jak BB nie załatwi jakoś polubownie sprawy odchodzę.
    batmando , Ty kochasz tą grę wiec nigdy jej nie zostawisz , nie używaj takiego A.R.G.U.M.E.N.T.U

    Cytat Zamieszczone przez plusik11 Zobacz posta
    Dokładnie, zbieranie dosypek do pół i produkcja tych bukietów to była naprawdę intensywna praca i wiele zarwanych nocy;-)
    Haha , "wiele zarwanych nocy " - na zbieranie kwiatów .
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 24.05.2019 o 20:04 Powód: połączenie postów, proszę nie pisać posta pod postem, tylko korzystać z edycji

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    To Ty czytaj ze zrozumieniem, czy nie widzisz pierwszego zdjęcia???
    Masz na nim napisane że,

    Premie Bukiety kwiatów będą dostępne i można używać ich przez cały rok.

    A kolejne zdjęcie jest już edytowane 2d przed końcem eventu i dopiero dopisane że będą miały tylko efekt estetyczny.
    Niestety ,ale jest napisane że będą dostępne i że można ich używać, nie jest jednak napisane że będą działać......,wolałabym żeby działały bo też ich naprodukowałam,ale jak teraz czytam to tam nie jest napisane że będą działać.

    Cytat Zamieszczone przez kriskolo76 Zobacz posta
    Straszne
    Co więcej było napisane że odkrywcy wysłani przed zakończeniem I fazy przyniosą kwiaty, a nie przynieśli
    Dalej - premia w obserwatorium nie działa (niby pokazuje jak puszczam generałów na przygodę że 2min - a jak przejdę na przygodę pokazuje 8 min)
    Pytam po co kupować cokolwiek skoro to nie działa??????????
    Fakt, też się zdziwiłam, szczególnie że mi się spieszyło hahahaha dupa a nie premia;/
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 24.05.2019 o 20:05 Powód: połączenie postów, proszę nie pisać posta pod postem, tylko korzystać z edycji

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.