Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Bukiety Kwiatów (Premia nie działa)

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    premia nie musi być użyteczna, np. za 199 kwiatków możesz kupić premię rzucającą płatki róż z nieba, a za 500 fasolek premię, która spowija wyspę ciemnością

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez gilgalad_pl Zobacz posta
    premia nie musi być użyteczna, np. za 199 kwiatków możesz kupić premię rzucającą płatki róż z nieba, a za 500 fasolek premię, która spowija wyspę ciemnością
    Post nie mający nic wspólnego z wątkiem.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.08.2014
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak dla mnie ten event to porazka. Zawsze bylo ze poszukiwacze donosili walute eventowa gdy wracali w drugiej fazie. budynki eventowe mozna aktywowac tylko pojedynczo co kompletnie czyni je bezuzytecznymi (uroczy ogrod-a takze inne ktore daja premie na danym obszaze.) Drugi budynek jest tylko po to zeby zmniejszyc czas aktywacji premi ,a nie umozliwia rzucenie tej premi wokolo tego drugiego budynku. Moglbym ulepszyc bozonarodzeniowy rynek i wlaczyc premie wokolo obu budynkow ,ale nie ma takiej mozliwoci. Z eventu na event jest coraz gorzej, zmniejsza sie ilosc przygod z ktorych leca przedmioty eventowe, ilosc tych przedmiotow tez sukcesywmnie sie zmniejsza itp.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Straszne
    Co więcej było napisane że odkrywcy wysłani przed zakończeniem I fazy przyniosą kwiaty, a nie przynieśli
    Dalej - premia w obserwatorium nie działa (niby pokazuje jak puszczam generałów na przygodę że 2min - a jak przejdę na przygodę pokazuje 8 min)
    Pytam po co kupować cokolwiek skoro to nie działa??????????

  5. #15
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Bardzo przepraszam za moje niedopatrzenie, jednak wcześniej było napisane "warunkowe premie nie będą już uruchamiane".

    Przypominam, że postanowiliśmy przedłużyć fazę zakończenia wydarzenia do poniedziałku, 11 marca do godziny 10:00 czasu polskiego, aby umożliwić pełne wykorzystanie nagród z wydarzenia.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 05.03.2019 o 18:45

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.06.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Droga Penelopo,

    dziękujemy za odpowiedź, jednak nie jest ona dla nas do końca satysfakcjonująca.

    Oczywiście błędy się zdarzają i mogą się zdarzyć dosłownie każdemu.

    Przedłużenie II fazy wydarzenia, cóż może komuś się przyda, dla mnie wydarzenie mogłoby się zakończyć nawet dziś.
    Nie możemy też rozpatrywać rekompensaty za błędy ogólnie, tylko powinno zostać to rozpatrzone indywidualnie.

    Moja propozycja to:
    uaktywnienie premii
    zamiana bukietów na klejnoty (wstępnie wyliczyliśmy, że 1000 bukietów to 3k kwiatków, czyli 6k klejnotów)

    Błąd niestety spowodował duże straty indywidualne graczy, robiąc bukiety mogliśmy otrzymać dużą przewagę nad innymi graczami (w szybkości
    zdobywania pd) lub poprzez sprzedaż premii (niezły zarobek!)

    Czy BB jest w stanie rozważyć takie rozwiązania?

    Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez plusik11 ; 05.03.2019 o 19:21

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez plusik11 Zobacz posta
    Droga Penelopo,

    dziękujemy za odpowiedź, jednak nie jest ona dla nas do końca satysfakcjonująca.

    Oczywiście błędy się zdarzają i mogą się zdarzyć dosłownie każdemu.

    Przedłużenie II fazy wydarzenia, cóż może komuś się przyda, dla mnie wydarzenie mogłoby się zakończyć nawet dziś.
    Nie możemy też rozpatrywać rekompensaty za błędy ogólnie, tylko powinno zostać to rozpatrzone indywidualnie.

    Moja propozycja to:
    uaktywnienie premii
    zamiana bukietów na klejnoty (wstępnie wyliczyliśmy, że 1000 bukietów to 3k kwiatków, czyli 6k klejnotów)

    Błąd niestety spowodował duże straty indywidualne graczy, robiąc bukiety mogliśmy otrzymać dużą przewagę nad innymi graczami (w szybkości
    zdobywania pd) lub poprzez sprzedaż premii (niezły zarobek!)

    Czy BB jest w stanie rozważyć takie rozwiązania?

    Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
    Dokładnie tak to realnie wygląda, to jest strata poniesiona w wyniku tego niedopatrzenia.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2014
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    to nas BB zrobiło na szaro delikatnie powiedziane , bukiety zrobione i do skasowania szkoda , wiem przeczytałam to co chciałam ale naprawdę mogły by działać
    pozdrawiam

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    w sumie było napisane ze premie warunkowe nie będą uruchamiane, wiec nie bardzo o co jest drzeć koty. Odnośnie wyliczeń za klejnoty to trochę hipokryzja trąci. Każdy się chyba zgodzi ze ceny u kupca są z kosmosu
    Ostatnio edytowane przez Milikliades ; 05.03.2019 o 19:44

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Bardzo przepraszam za moje niedopatrzenie, jednak wcześniej było napisane "warunkowe premie nie będą już uruchamiane".
    Cytat Zamieszczone przez Milikliades Zobacz posta
    w sumie było napisane ze premie warunkowe nie będą uruchamiane, wiec nie bardzo o co jest drzeć koty. Odnośnie wyliczeń za klejnoty to chyba po cenach bb ^^
    Premie warunkowe posiada również uroczy ogród, i one działają.
    Wiec nie wypisanie jakie premie warunkowe przestają działać spowodowały problem.
    A wpis że Premie Bukiety kwiatów będą działały cały rok zmienił całkowicie myślenie.

    Edycja na kilkanaście godzin przed zakończeniem 1 fazy (widać na zdjęciach) dopiero wyraźnie wyjaśniła o co chodzi,
    szkoda że jednak cały event był inny mylący wpis.

    Przecież takie bukiety robi się bardzo długo i praktycznie żeby uzyskać taką sumę trzeba robić je było cały event.
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 05.03.2019 o 20:19

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.