Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Problem z logowaniem powrócił ?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2017
    Posty
    27
    Serwer
    Złota Góra

    Problem z logowaniem powrócił ?

    Zdaje się, że znów to samo - nie sposób zalogować się do gry. A był konieczny relog bo cięło nieprzytomnie ...
    Czy amatorzy z BB udają, że z tym permanentnym przycinaniem to jest ok i nie ma sprawy bo JAKOŚ się da chwile pograć ?

    EDIT: odpalone na Chrome, FF, Opera, IE, Brave i Safari. Efekt zawsze ten sam... pasek logowania do połowy i zima...


    http://prntscr.com/mqhpp5

    i jeszcze coś fajniejszego

    http://prntscr.com/mqilue
    Ostatnio edytowane przez marcelina9 ; 26.02.2019 o 21:50

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    od 12 lutego od aktualizacji mam ten problem, czyszczenie ciastek regularne, ustawienia komuteraz twarda pamiec flasha itp. wsyzstko zrobione nic nie pomoglo.
    na zgloszenie do suportu gdzie zaznaczlem ze ciastka wyczyscilem itp rzeczy, oczywisice rada jaka dostalem to wyczszczenie ciastek co juz wczesniej czynilem, tak dziala support nawet nie czytaja zgloszenia

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie mogę się zalogować, od dwóch dni. Próbowałam czyszczenia ciasteczek, róznych przeglądarek i innych bajerów.
    Najgorsze jest to, że wywaliło mnie po zaakceptowaniu zaproszenia do przygody koooperacyjnej... pewnie Ci co wykonali swoją część przygody powiesili na mnie wszystkie możliwe psy.
    Wcześniej (rano) również nie mogłam się zalogować, a kiedy już się zalogowałam (ok 17tej) padły uprawy kwiatów, kupiłam nawóz, wymieniłam walentynki, przyjęłam zapro do ŁG i koniec imprezy....
    Info od supportu wyczyść ciasteczka, zmień przeglądarkę...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2017
    Posty
    27
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie był już i reinstal flasha i czyszczenie ciastek... przeglądarek to już nawet nie mam koncepcji jaką by zainstalować , chyba edge jeszcze zostało I ostatecznie udało mi się wejść ale po 5 sekundach pojawił sie komunikat o koniecznym odświeżeniu przeglądarki i jak problem będzie się powtarzał to mam skontaktować się z suportem.
    Czyż to nie jest rozkoszne... Juz tylko uśmiech pozostał... może do końca gry jakoś się przekulam to tylko parę miesięcy...

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez marcelina9 Zobacz posta
    Zdaje się, że znów to samo - nie sposób zalogować się do gry. A był konieczny relog bo cięło nieprzytomnie ...
    Czy amatorzy z BB udają, że z tym permanentnym przycinaniem to jest ok i nie ma sprawy bo JAKOŚ się da chwile pograć ?

    EDIT: odpalone na Chrome, FF, Opera, IE, Brave i Safari. Efekt zawsze ten sam... pasek logowania do połowy i zima...


    http://prntscr.com/mqhpp5

    i jeszcze coś fajniejszego

    http://prntscr.com/mqilue
    Logowanie trwa bardzo długo to fakt, u mnie zazwyczaj około 15-20min i gra w końcu sie zładuje, oczywiście podczas gdy to się dzieje najlepiej zostawić przeglądarkę w spokoju i iść np. zrobić sobie kawę. Drugi komunikat świadczy o twoim niestabilnym połączenie z netem. Też tak czasem mam. Zwłaszcza że logowanie trwa długo jest większa szansa na to że jakieś pakiety pobłądzą i wywali taki komunikat. I tu nie ma znaczenia że masz np. 100MB/s czy lepsze połączenie czasem tak się dzieje że po drodze (niezależnie od ciebie) coś wywali i już.
    Gra na kilku h wymaga reloga bo jest niegrywalna i można nieraz się nie dobić :<

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2017
    Posty
    27
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Logowanie trwa bardzo długo to fakt, u mnie zazwyczaj około 15-20min i gra w końcu sie zładuje, oczywiście podczas gdy to się dzieje najlepiej zostawić przeglądarkę w spokoju i iść np. zrobić sobie kawę.
    Uważam że 15-20 min to już o 15-20 min za długo. To XXI wiek a nie ładowanie gierki z magnetofonu do ZX czy Commodore Czyżn't ?

    Drugi komunikat świadczy o twoim niestabilnym połączenie z netem.
    Zawodowo korzystam z sieci, płaci za nie moja firma i tu nie ma żadnej, ale to żadnej możliwości by to moje łączę było niestabilne. Jest gwarantowane bez upadków do większości serwerów na globie. Z wyjątkiem jak się okazuje serwerów TSO. Nie chciało mi się wczoraj sprawdzać gdzie ta niestabilność mogła nastąpić ale gotów jestem postawić złoto przeciw muszelkom, że ani Ty ani ja specjalnie byśmy się nie zdziwili.
    Projekt się nawet nie kładzie, projekt leży. I po prawdzie niewiele ma to wspólnego ze środowiskiem w którym przyszło mu działać. Oczywiście jest im wygodniej utwierdzać nas w przekonaniu, że to wina flasha - bo jak juz przyjdzie koniec to właśnie tym się zasłonią. Ale sam wiesz że tam już dawno stracono kontrolę nad silnikiem gry i z każdą wprowadzaną zmianą sytuacja się pogarsza.
    Pozostaje traktować to jako lekką odskocznię od otaczającego nas swiata i korzystać póki jeszcze można.

  7. #7
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    To samo - pasek zatrzymuje się jak na pierwszym zdjęciu i czekam już pół godziny

    Ciekawe, ze na androidzie, przez Puffin, ładuje się szybko i bez problemow, tylko ze na smartfonie ciężko się gra

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    wystarczy raz na miesiac, wyczyscic cache flesh playera ( polecam, program pl:ODKURZACZ ) , Wiadomo, ze potem po takim czyszczeniu 1 logowanie troche trwa, ale kolejne to chwilka moment (Warunek, nie skaczemy po innych zakładkach).

    czasem pomaga samo wyłączenie wspomagania sprzętowego we ustawieniach we flesh playeru.

    Spróbujcie..

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Gra się laduje po 40 min i sa takie lagi ze masakra. od wgrania eventu. 2 promocje na klejnoty w ciągu tyg plus 3 konserwy. Event jest nastawiony na kooperacje a jak relog 40min trwa? zbesztają. Zbierac kwiatki gdzie budynki nie dzialaja? suport o ciasteczkach penelopa milczy

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.01.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Znowu problemy z logowaniem.
    Ja od 3 dni nie mogę się zalogować do gry. Gra staje na planszy z kartką walentynkową, pasek postępu ładuje się do połowy i dalej stoi. Wczoraj ponad 1,5 h i nic. Odświeżam stronę, usuwam cookies z przeglądarki. To samo na IE, Chrome i firefoxie. Fajny ewent szkoda że nawet sięz niego nie skorzysta.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.