Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Niewidoczny przedmiot kolekcjonerski.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Niewidoczny przedmiot kolekcjonerski.

    Witam.
    Mam problem ze znalezieniem ostatniego przedmiotu kolekcjonerskiego. Nie zebym był nieuważny. Zdarza się to już od 3 dni (wcześniej nie grałem bardzo długo). Dziś trochę się zirytowałem, bo przez to nie mogę zakończyć zadania dziennego (nagroda to odłamki kryształów). Zakupiłem sobie premię "Płomień wróżki". Użyłem go i .... wielkie nic. Przeszukiwałem wyspę na największym przybliżeniu. Pomyślałem, że może za wolno. Więc kupiłem drugą premię, i zacząłem przeszukiwania od przeciwnej strony (Nie pamiętałem wtedy że premia trwa 5 minut). Nic to nie dało. Albo premia nie działała tak jak powinna, albo obiekt kolekcjonerski jest nieobecny na mapie :/. Proszę o pomoc.

    Edit. Używając premii "Wróżkowy Pył" udało się na nowo załadować pozycjębrakującego przedmiotu. Ale wydaje mi się, że to nie jest rozwiązanie problemu. Bo w takiej sytuacji będę musiał codziennie używać tej premii. Trochę to bez sensu.
    Ostatnio edytowane przez Shawdell ; 26.02.2019 o 14:23

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brakujący przedmiot zazwyczaj chowa się za czymś. Nie ma opcji że go nie ma wcale, ale po prostu tak się ukrył, że nieraz i z płomieniem nie udaje się go odnaleźć. Pył jak piszesz dobrze się sprawdza, ewentualnie można poprosić kogoś aby lukną za brakującą znajdką. Czasem świeże spojrzenie kogoś obcego da bardzo dobry efekt

  3. #3
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Do Chrome jest dodatek "Pinky", to rozwiązuje ten problem

  4. #4
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Do Chrome jest dodatek "Pinky", to rozwiązuje ten problem
    Hm.... Dodatek niedozwolony w grze?

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Hm.... Dodatek niedozwolony w grze?
    A Ty co, policja czy urząd skarbowy :P
    Równie dobrze mogą zakazać drapania się po głowie w czasie gry.
    A wróżkowy pył jest tani jak barszcz i też działa, zwłaszcza, że nawet jak włączysz pinkiego to nie ma gwarancji, że wszystko zobaczysz.
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 28.02.2019 o 12:49

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na brakujące przedmioty jest sposób, troszkę czasochłonny.
    Sprawdzić wszystkie duże budynki, wieże czy za nimi się nie schował takowy przedmiot.
    Tak jak pisze set2g, paskuda się zawsze gdzieś za czymś schowa.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2019
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zdążyłem zauważyć że się chowają. Zastanawiam się czy mogą się schować za nie zdetonowane góry. Dodatkowo zaczęły mi się pokazywać NA dużych budynkach. Dosłownie na nich. Na przykład na ulepszonym magazynie, gdzieś mniej więcej po środku, albo na domu władyki. Według mnie nie powinno się tak dziać. Ale co ja tam wiem.

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Do tego dodam, że nie używam dodatków do przeglądarek jeśli mam wątpliwość czy są zgodne z regulaminem.

    Pozdrawiam Shawdell.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na pewno jest takie miejsce między dwoma prawymi złożami marmuru w S8. Na ulepszonych magazynach pokazują się od dawna (nie pamiętam czy od początku czy potem coś mieszali), ale zawsze jest to jedno i to samo miejsce, podobnie jak w przypadku domu władyki.

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Shawdell Zobacz posta
    Witam.

    Edit. Używając premii "Wróżkowy Pył" udało się na nowo załadować pozycjębrakującego przedmiotu. Ale wydaje mi się, że to nie jest rozwiązanie problemu. Bo w takiej sytuacji będę musiał codziennie używać tej premii. Trochę to bez sensu.
    To nie jest bez sensu - pyl jest tak tani ze prawie za darmo. I prawie za każdym razem trzeba go użyć bo zawsze się coś gdzieś schowa - zwłaszcza w evencie kiedy itemów jest znacznie więcej.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ShawWolf Zobacz posta
    Zdążyłem zauważyć że się chowają. Zastanawiam się czy mogą się schować za nie zdetonowane góry. Dodatkowo zaczęły mi się pokazywać NA dużych budynkach. Dosłownie na nich. Na przykład na ulepszonym magazynie, gdzieś mniej więcej po środku, albo na domu władyki. Według mnie nie powinno się tak dziać. Ale co ja tam wiem.

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Do tego dodam, że nie używam dodatków do przeglądarek jeśli mam wątpliwość czy są zgodne z regulaminem.

    Pozdrawiam Shawdell.
    Złap grządke kwiatów i zobacz gdzie możesz ją postawić np. władyka czy środek magazynu ulepszonego, tak więc i tam znajdki mogą się pojawić.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.