Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Obserwatorium

  1. #31
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    tak, chyba ze znajomy odpali..

    ale na łg odpalone obserwatorium, daje kopa , wszystkim zaproszonym . a wracaja szybciej, tylko tym z odpalonym obserw.

  2. #32
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Są przyspieszani w tych strefach, gdzie oddziałuje obserwatorium.

    Jak jak uruchamiam przygode z aktywnym obserwatorium to na mojej wyspie i na mojej przygodzie jest ono aktywne, więc jak ktoś wysyła na moją przygodę to generałowie będą przyspieszeni. Mimo że przy wysyłaniu pokazywany jest normalny czas, ale jak tylko pojawią się w przygodzie to jest on korygowany do wartości obejmującej Obserwatorium. Jak odsyłam wojsko z mojej przygody na wyspę (Obserwatorium ciągle aktywne) to generałowie są przyspieszeni także.

    Jak osoba zaproszona odsyła wojsko, czyli zmierza do strefy bez aktywnej premii Obserwatorium to jego czas podróży będzie normalny, mimo że przy odsyłaniu będzie informacja o redukcji czasu, ale jak tylko generał pojawi się w menu gwiazdy na wyspie głównej to ten czas będzie skorygowany do standardowego.

  3. #33
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Poniżej znajduje się częśc aktualizacji dotyczący Obserwatorium:

    Budynek Obserwatorium
    Większość Generałów działa poprawne z budynkiem Obserwatorium. Jednak na dzień dzisiejszy nadal istnieje co najmniej jeden przypadek, który działa niezgodnie z zamierzeniem (przypadek związany z Kwatermistrzami) , dlatego jest przez nas aktywnie badany. Więcej informacji podamy w najbliższej przyszłości.

    Kolejne kroki:
    Podczas jednej z nadchodzących konserwacji, uruchomimy odpowiednią poprawkę.


    Całość aktualizacji znajuje się > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    09.02.2016
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od ostatniego wpisu nic się nie zmieniło..Jaka jest szansa że jak napiszę do supportu to oddadzą mi chociaż przygodę?

  5. #35
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Problem został naprawiony podczas aktualizacji 30.07.2019 roku. Nie powinien już występować. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.