Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Bubel- premia "Walentynka"

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra

    Bubel- premia "Walentynka"

    Niemieckie forum, 35 stron w wątku poświęconym wadliwemu działaniu premii Walentynka. Będzie jakaś reakcja ze strony naszego GM'a, czy mamy się przenieść na niemieckie serwery, żeby "poczuć się lepiej"? Proszę zgłosić "wyżej", że na polskich serwerach ta premia też działa jak chce, właściwie bardziej nie działa niż działa, mimo spełnienia wymogów, czyli: początek i koniec przygody w trakcie trwania premii. Podwojonego dropu NIE dostają osoby z AKTYWNĄ premią na SWOJEJ wyspie.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez pysia753 Zobacz posta
    Podwojonego dropu NIE dostają osoby z AKTYWNĄ premią na SWOJEJ wyspie.
    No i tak ta premia ma działać w/g Penelopy.

    Chcemy wyjaśnić opis walentynkowych Premii, ponieważ był nieco mylący:

    Każdy z graczy uczestniczący w przygodzie może otrzymać bonus do łupu przygody kooperacyjnej, ale aby otrzymać korzyść z premii każdy musi mieć aktywną premię na własnej wyspie. Premie nie działają u wszystkich w przygodzie tylko dlatego, że właściciel ma ją aktywną na swojej wyspie.
    Miłej gry,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    No i tak ta premia ma działać w/g Penelopy.
    To to ja wiem. Działa u tego kto ma aktywną premię. Problem w tym, że NIE DZIAŁA gdy masz AKTYWNĄ premię. Inaczej bym nie męczyła klawiatury.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zgłoszone do supportu
    rozpoczęte przeze mnie 4 przygody!
    2 z podwójnym dropem, 2 nie.
    oczywiście wszystko w trakcie trwania premii walentynka
    "Everybody lies"

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ta premia działa jak premium, musisz mieć ją aktywną na koniec dropa,, druga, trzecia, czwarta osoba również. Ni trzeba jej aktywować jak się zaczyna przygodę.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    miałem ją aktywną przy rozpoczynaniu i zakończeniu przygody, mimo to wybiórczo podwaja drop
    "Everybody lies"

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie za każdym razem wpada 100% więcej zasobów, warunek muszą mieć obie osoby ją, nie tylko Ty.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    żebym ja miał podwójny drop, muszą wszyscy być na premii walentynka? posr...e to i jakoś nie widzę w tym sensu.
    premia dotyczy mojego dropu, a nie innych -> "Dopóki ta warunkowa premia będzie aktywna, właściciel będą mogli wykorzystać zwiększone łupy ze wspólnych przygód, w tym uzupełnienia kwiatów!"
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 26.02.2019 o 03:07
    "Everybody lies"

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wiem że to jest porąbane, ale tak to działa, musi mieć każdy tą premie u siebie na wyspie, wtedy dostajecie podwójne zasoby.

    Link
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 26.02.2019 o 03:30

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie muszą mieć tej premii wszyscy uczestnicy gry, a to czy premia zadziała jest losowe. Potwierdzone empirycznie na przygodach. Czasem wszyscy gracze mieli premię aktywną lecz nie każdy otrzymał podwójnego dropa. W drugą stronę, jeśli ktoś z uczestników przygody nie miał aktywnej premii to mimo to inni otrzymali podwójne zasoby.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.