Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Bubel- premia "Walentynka"

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Również przesłałem swoje sugestie
    mogę tylko zaznaczyć że wg BB powinniśmy screny robić każdego bubla bo inaczej oni nie wiedzą o czym my "wy" piszemy
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  2. #12
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pysia753 co by ci niby miało dać porzeniesienie na niemiecka wersję? Wszędzie jest ta sama wersja czy to pl,de,eu,us czy jakakolwiek inna. My mamy tylko domyślną inną nakładkę językową, a bebechy każdy ma takie same. Piszesz że na niemieckim forum wielkie oburzenie i masa postów, a u nas to nie? Mi support odpisał że wie, ale czeka aż to rozwiąże developer i nic dalej sami z tym zrobić nie mogą.
    Ale do końca eventu raczej by się go nie spodziewał, co najwyżej dostaniemy za niedługo jakąś globalną (dla każdego) paczke z opisem jak to nasi dzielni osadnicy znaleźli skarb. A potem event zniknie i problem zostanie zapomniany na kolejny rok. Smutne ale prawdziwe.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra
    Owszem, wersja jest wszędzie ta sama, błędy te same, bałagan ten sam. Tyle, że tam chociaż ktoś udaje, że się interesuje tym, co się z grą dzieje i jakoś reaguje na to co piszą gracze. Miałeś gdzieś tutaj informację, że problem jest znany? Do wczoraj nie widziałam. Dziś już mi się nawet nie chce sprawdzać. Tu, żeby pojawiło się "kopiuj-wklej" musi paść połowa serwów.

  4. #14
    vincii1980
    Problem dalej ten sam , po relogu nie działa premia walentynka mimo że w strefowych pokazuje że działa.

  5. #15
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    pysia753 co by ci niby miało dać porzeniesienie na niemiecka wersję?
    Daloby tyle, ze tam ludzi rozumiejacych po polsku zostalo pewnie nie wiecej niz 5 na serwer z tego wiecej problemow niz korzysci, chociaz faktycznie czasem lagi mniejsze.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #16
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    odpowiedź supportu - analizujemy problem
    poprawią na 1 dzień przed końcem eventu
    ile surowców i expa nie dostaniemy przez kolejne błędy
    wiem, że to tylko cyferki, ale skoro jest możliwość wyciągnięcia ich większej liczby to produkt powinien zostać zareklamowany
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 26.02.2019 o 12:24
    "Everybody lies"

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    dałem sobie sam premie i działa
    to że wszyscy musza miec premie to ściema

    w łg osoby mialy wekszy drop ja niestety nie

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Nie działa wówczas, gdy przekazane walentynki są nieszczere, ot co

  9. #19
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie z kolei problem jest taki ,że premia działa tylko do czasu pierwszego reloga. A, że bez relogów się grąć tutaj już raczej nie da, to musiałem non stop po relogach wrzucać nowe walentynki żeby działało. Ręcę opadają, chyba tylko gruba i geolog nie są zbugowani w tym evencie

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Igorb1985 Zobacz posta
    U mnie z kolei problem jest taki ,że premia działa tylko do czasu pierwszego reloga. A, że bez relogów się grąć tutaj już raczej nie da, to musiałem non stop po relogach wrzucać nowe walentynki żeby działało. Ręcę opadają, chyba tylko gruba i geolog nie są zbugowani w tym evencie
    Geolog akurat jest, tyle że na naszą korzyść, dlatego nikt nie narzeka Pewnie jego "naprawią" najszybciej :P

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.