Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Czarujący geolog

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj

    Czarujący geolog

    Kupiłam tego lovelasa i wysłałam na poszukiwanie tytanu, a następnie saletry. Wcześniej go podszkoliłam na maksa z naciskiem na szybsze szukanie i znajdowanie bogatszych złóż. Znalazł 2 złoża - odpowiednio tytan i saletra. Na złożu jest informacja o umiejętnościach: urodzony kopacz (8% bogatsze), zbieracz rudy (30% szybciej szuka) i "czarujące złoże". Wg informacji tam zawartej geolog znalazł złoże o 100% bogatsze (być może, nie liczyłam). Do tego info: "zapewniają 50% szans na znalezienie złóż tego rodzaju, które można eksploatować szybciej" . Identyczne informacje mam na obu złożach, ale nie wiem czy one należą do tych 50% "szybszych" czy tych "wolnych". Bo skoro jest na to 50% szans, to może się okazać, że jest nie takie, jakiego potrzebuję.

    Pytanie może głupie, ale zanim postawię tam przemysłowe kopalnie tytanu i saletry, wolałabym wiedzieć na 100% jakie to jest złoże. Czy ktoś z was rozgryzł już ten problem?

    Dodam jeszcze, że na kopalniach miedzi czy złota są stosowne informacje: "solidne stemple" i wiadomo. A tu umiejętności połączono w jeden opis "czarujące złoże" i nie wiadomo o co chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Margherita ; 23.02.2019 o 19:03

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moge ci napisać że na testowym 100% złóż z takim opisem było szybkich. Ale to może szczęście tylko. Generalnie jak nie postawisz kopalni nie bedziesz wiedzieć :<

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    to jest to samo co pisałem już na forum, że nie ma pewności czy jest szybkie złoże, bo opis jest taki sam zawsze.

  4. #4
    konkur4
    A nie ma wtedy przypadkiem takiej informacji, jak po szkoleniu na odnajdywanie szybkich tj. jak jest szybkie to nazwa umiejętności wraz z opisem pojawiają się na złożu?

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jest informacja, ale zawiera ona 2 zmienne, raz że złoże powiększone zawsze (100%) i że jest szansa 50% na szybkie złoże

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wynika z tego że zawsze znajduje 100% większe złoże i także 2x szybciej wydobywające się.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    Wynika z tego że zawsze znajduje 100% większe złoże i także 2x szybciej wydobywające się.
    A zaryzykowałbyś i postawił tam kopalnię przemysłową?

    Specjalnie przed eventem na szybko robiłam wyprawy, żeby zdobyć dodatkowe 2 kopalnie saletry i tytanu. Teraz kupiłam geologa, miał szybie złoża wyszukać i wyszukał ... i cały misterny plan też ...

    To teraz nie wiem co robić. Jeśli postawię tam zwykłą kopalnię i się okaże, że szybkie złoże, to wyburzę ją razem ze złożem. Jeśli postawię przemysłową a będzie wolne, to wyburzę złoże razem z kopalnią.

    Może support ma jakieś magiczne właściwości i mi powie, które z tych złóż jest szybkie, które wolne. Albo chociaż podeślą parę kopalnie, do eksperymentowania Niewykorzystane zwrócę.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    A zaryzykowałbyś i postawił tam kopalnię przemysłową?
    Tak, ponieważ znalazł mi już z 5-6 złóż żelaza i każde ma 2x szybsze wydobycie, więc skoro tyle złóż jest i żadnego nie znalazł wolnego wniosek nasuwa się sam.

    Pozdrawiam.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wczoraj wybudowałem przemysłowe kopalnie saletry na złożach, które znalazł czarujący geolog. Kilka pracuje 6 minut, kilka 12 minut, ale opisem się nie różnią xD
    Jeśli chcesz wiedzieć czy złoże jest szybkie czy nie to musisz wybudować kopalnie -.-"
    kurtyna

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Milikliades Zobacz posta
    Wczoraj wybudowałem przemysłowe kopalnie saletry na złożach, które znalazł czarujący geolog. Kilka pracuje 6 minut, kilka 12 minut, ale opisem się nie różnią xD
    Jeśli chcesz wiedzieć czy złoże jest szybkie czy nie to musisz wybudować kopalnie -.-"
    kurtyna
    Czyli jednak nie da się postawić przemysłowych bez ryzyka straty. Napisałam do supportu, niech oni coś poradzą.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.