Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Czarujący geolog

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.06.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie na 9 postawionych - dwie są wolne. Były trzy wolne ale ... (ciekawostka!) jedna po podniesieniu na 2 poziom nagle stała się szybka i z 12 min po zbudowaniu zmieniła się nagle na 6. Dwie pozostały na 12 min. Tak więc jest ryzyko.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    problem dotyczy też kopalni miedzi itd wyraźnie oznaczonych stemplami, do chwili uruchomienia mogą pokazywać długi czas, więc analogicznie jest ze złożami znalezionymi przez Czarującego

    https://zapodaj.net/3bc77bff5416f.png.html

    sprawę zgłosiłem oczywiście do suppa, co oczywiście mają głeboko w poważaniu

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Postawiłam 7 kopalni tytanu i saletry. 4 były szybkie, a 3 wolne. 2 wolne postawione wczoraj, a uruchomione dzisiaj zmieniły się w szybkie. 3cia wolna postawiona dopiero dzisiaj mimo kilkukrotnego zatrzymywania zmienić się w szybką nie chcę. Poczekam z nią do jutra, może potrzebuje czasu jak tamte 2
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Postawiłam 7 kopalni tytanu i saletry. 4 były szybkie, a 3 wolne. 2 wolne postawione wczoraj, a uruchomione dzisiaj zmieniły się w szybkie. 3cia wolna postawiona dopiero dzisiaj mimo kilkukrotnego zatrzymywania zmienić się w szybką nie chcę. Poczekam z nią do jutra, może potrzebuje czasu jak tamte 2
    Robi się coraz ciekawiej ) . To ja poczekam. Na razie z 2 postawionych - jedna szybka, jedna wolna. Fifty-fifty. Niestety, żadna się nie zmieniła po podniesieniu. Ciekawe co warunkuje transformację. Czary?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.