Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Czarujący geolog

  1. #11
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Margherita wierzysz w to ?
    Licz na odp "Tak ma być".
    Jest ryzyko jest zabawa, szkoda że zawsze naszym kosztem.

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A nie działa to tak jak przy złożach miedzi? Tam jest tak, że informacja na złożu wymienia wszystkie umiejętności, z których geolog skorzystał.
    http://prntscr.com/mr1g9p -tak wygląda szybkie złoże
    http://prntscr.com/mr1gss - tak wygląda wolne złoże.
    Złoża były szukane tym samym geologiem, a opisy się różnią. Na nowym geologu powinno być podobnie ale nie testowałam jeszcze, więc głowy nie dam.
    Ostatnio edytowane przez Milady84 ; 28.02.2019 o 08:22
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Milady, nie. Tu jest jedna umiejętność: "czarujące złoże" i w opisie jest 50% szansy na szybkie złoże plus 100% większe. Dwa w jednym. Pojawia się przy każdym złożu jakie odkrył mój geolog. Złóż nie da się rozróżnić. Że jest bogatsze, to akurat widać gołym okiem. Ale nie widać czy jest szybkie.

    "Solidne stemple" są tylko przy kopalniach miedzi i złota. I tam jest wszystko jasne. Tu po prostu nie pomyśleli. Mam nadzieję, że naprawią a nie stwierdzą, że tak ma być i trzeba liczyć na fuksa. W tym evencie chyba wszystko działa "nie tak jak zamierzono".

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No to lipa. Potestowałabym ale jeszcze troszkę mam do wydobycia w starych i stoją na każdym dostępnym miejscu. Także to dopiero po ewencie
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dostałam odpowiedź z supportu, że zostało to zgłoszone projektantom jako błąd.

    Teraz uzbroję się w cierpliwość i poczekam na poprawkę. A zależało mi bardzo żeby mieć po 2 kopalnie przemysłowe tytanu i saletry, bo czasem wskakuje mi takie zadanie w poszukiwaczu (2 na co najmniej 6 levelu). Mam już wolne, teraz chciałam mieć po jednej szybkiej. I jak widać nici z planu na razie.

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W sumie jak nie zależy na obrazku to można zwykłe postawić. Długo się nie rozbudowują.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Milady, nie. Tu jest jedna umiejętność: "czarujące złoże" i w opisie jest 50% szansy na szybkie złoże plus 100% większe. Dwa w jednym. Pojawia się przy każdym złożu jakie odkrył mój geolog. Złóż nie da się rozróżnić. Że jest bogatsze, to akurat widać gołym okiem. Ale nie widać czy jest szybkie.

    "Solidne stemple" są tylko przy kopalniach miedzi i złota. I tam jest wszystko jasne. Tu po prostu nie pomyśleli. Mam nadzieję, że naprawią a nie stwierdzą, że tak ma być i trzeba liczyć na fuksa. W tym evencie chyba wszystko działa "nie tak jak zamierzono".
    Pytanie za 100pkt? którekolwiek NIE BYŁO szybkie? Bo u mnie biega od kilku dni i każde złoże które znajduje jest szybkie.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Pytanie za 100pkt? którekolwiek NIE BYŁO szybkie? Bo u mnie biega od kilku dni i każde złoże które znajduje jest szybkie.
    U mnie jest to samo, już postawiłem dwie przemysłowe, saletra i tytan. Cały czas odnajduje szybkie złoża.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a propo wcześniejszej mojej wypowiedzi xD są lepsze jaja niż myślałem^^ te wolne które miałem po wstrzymaniu produkcji i wznowieniu zmieniły się na szybkie i na odwrót xD sprawa w supporcie, ale aktualnie po paru kliknięciach stop/play mam szybkie kopalnie.

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Postawiłam 2 tytanowe- są szybkie. Na rano znajdzie saletre. Tylko wolno strasznie szuka.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.