Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Uroczy ogrod

  1. #1
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia

    Uroczy ogrod

    Gdzie można przeczytać, co dokładnie ten budynek będzie robił.
    Opis ze sklepiku jest mocno enigmatyczny

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z tego co wiem, to nigdzie nie ma info.
    Dopiero po postawieniu na wyspie można poczytać jego funkcje.

    Wejdź na testowy i pobaw się tam.
    Z tego co ja wiem, to on ma premie strefowe do przyrostu populacji, działa jak jarmark BN i premiuje się nim budynki do populacji.

    10 budynków - 100% do przyrostu
    20 budynków - zadanie w księdze zadań
    25 budynków - 200% do przyrostu

    zasięg pola 9x9
    jedna premia nigdy nie pokrywa 25 budynków, max jego możliwości to tylko 24szt

    Tyle info ode mnie, jest to pisane z pamięci i po testach na testowym, czy coś zmienili u nas na żywych serwerach nie wiem.

    Pozdrawiam,
    Bestia.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...entynkowe-2019


    Uroczy ogród


    Uroczy Ogród jest budynkiem publicznym o bardzo podobnej funkcji do Jarmarku Bożonarodzeniowego, który wydaliśmy w zeszłorocznym Wydarzeniu Bożonarodzeniowym. Uroczy Ogród uruchamia premie, na podstawie których włączane są efekty strefowe i dodatkowa zawartość. Dzięki niemu uruchomimy następujące premie:

    Nazwa Premii Opis Koszt Regeneracja Ikona
    Premia Uroczego Ogrodu Efekt: nakłada premię serduszkową, od której zależy spełnienie warunków.

    Cel: Dom
    Czas trwania: 12 godzin 500 Wody

    500 Chleba 21 godzin
    N/A


    Pierwsza warunkowa premia uruchomi się, gdy jednocześnie nałożysz premię na przynajmniej piętnaście (15) Domów:

    Nazwa premii Opis Warunek Regeneracja Ikona
    Medaliony w kształcie serca - poziom 1
    Efekt: +200% wzrost populacji

    Cel: Dom Władyki, Szkółka wiejska, Uniwersytet
    15 aktywnych Premii Uroczego Ogrodu Nie dotyczy
    N/A

    Gdy wybudujesz pierwszy Uroczy Ogród, możesz zauważyć zadanie, które poprosi Cię o użycie dwudziestu (20) premii na Domach i odczekanie 1 godziny! Po upływie godziny, gdy warunek zostanie spełniony, otrzymasz losowe zadanie z Uroczego Ogrodu. Te zadania będą wymagały od Ciebie różnych czynności np.: ukończ przygodę, znajdź złoże, przejdź do poszukiwań skarbów itp. jako nagrodę otrzymasz odpowiednią premię. Po wykonaniu zadania nie otrzymasz go ponownie, dopóki nie wykonasz ponownie wymaganego zadania (Użycie premii na Domach), A gdy minie kolejna godzina po zakończeniu, otrzymasz kolejną misję!

    Zwróć uwagę, że jeśli zburzysz Urocz ogród podczas jednego z tych zadań, będziesz w stanie je ukończyć, ale nie dostaniesz kolejnego zadania, dopóki nie zostanie ponownie umieszczony.

    Ostateczna premia warunkowa do odblokowania zostanie dodana, gdy jednocześnie nałożona zostanie premia na co najmniej dwudziestu pięciu (25) Domach:


    Nazwa Premii Opis Warunek Regeneracja Ikona
    Medaliony w kształcie serca - poziom 2 Efekt: +300% do przyrostu ludności

    Cel: Dom Władyki, Szkółka Wiejska, Uniwersytet
    25 Aktywnych premii Uroczy Ogród Nie dotyczy
    N/A


    Aby uzyskać więcej informacji na temat zasięgu premii obszarowej z Uroczego Ogrodu, sprawdź ten zrzut ekranu pokazujący które pola odnoszące się do każdego budynku populacji, i to w jakim obszarze muszą się znajdować, aby kwalifikować się do premii.

    Nazwa: Uroczy Ogród (Limit: 2)
    Rodzaj: Budynek 2x2 (Nie można podarować, można handlować)
    Opis: Budynek publiczny uruchamiający premie, na podstawie których włączane są efekty strefowe i dodatkowa zawartość.
    Cena: 1,990 Kwiatów

  4. #4
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Dzieki

    24.02
    Pooglądałem na testowym.
    Wg mnie zupełne nie ciekawy budynek
    Ostatnio edytowane przez TedMruczek ; 24.02.2019 o 19:25

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Z postawieniem ogrodu uruchamia się zadanie, w którym trzeba mieć aktywnych 20 premii uroczego ogrodu na budynkach. Jednym ogrodem nie udało mi się rzucić premii na 20 budynków, więc dokupiłem drugi. Obydwa stoją na wyspie i razem obejmują zasięgiem 21 budynków. Uruchomiłem jeden z ogrodów i rzucił premie, ale ten drugi nie daje się uruchomić (mogę zrobić regenerację za klejnoty, tak jak w tym pierwszym) i nie rzucił premii. Wygląda, że obydwa uruchamiają się równolegle, ale premie rzuca tylko jeden. Ktoś wie, jak to działa?

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Działa jak wszystkie budynki tego pokroju; boisko, jarmark, stanica itp. Kolejne sztuki tylko zmniejszają cooldown. Premia nie jest przypisana do konkretnego budynku tylko globalna. Uruchomienie w jednym powoduje odliczanie w każdym.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    No właśnie premia jest przypisana do konkretnego budynku - do budynków, które są objęte zasięgiem ogrodu i to widać (świecą), przy drugim ogrodzie nie świecą. Stąd nie wiem jak zaświecić 20 budynków jednocześnie jednym ogrodem.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    próbowałem z tym ogrodem i lipa...dałem rade 17 budynków objąć i więcej sie nie dało..komuś udało sie objąć 20????

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez hadzi4 Zobacz posta
    komuś udało sie objąć 20????
    Tak, w s6 można postawić 20

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Premia trwa 12 godzin, ale mając dwa ogrody można ją rzucić za 10,5 godziny, zatem mamy niecałe pół godziny na rzucenie premii, po czym musimy odczekać godzinę i zaliczyć zadanie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.