Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12
Pokaż wyniki od 111 do 114 z 114

Wątek: Event walentynkowy brak zadan

  1. #111
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    no wiec kiedy bb zamierza wziac sie do roboty i to wszystko naprawic? po co event ktory nie dziala poprawnie ?

  2. #112
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gregoreks Zobacz posta
    Witam
    Miałem nadzieję wrócić do gry po latach przerwy, jednak ta sytuacja zniechęca. Przebolałem konserwę tuż po zarejestrowaniu ale pasek postępu ładowania wiszący nieodmiennie na 40 % przez 10 minut, odstrasza. Szkoda, bo kiedyś mi się tu (w sensie w grze) podobało. Trzeba jednak uśmiechnąć się do konkurencji...
    I żegnam
    Jak radzicie sobie z niemożliwością załadowania gry? Czy ktoś ma lub miał takie problemy i znalazł sensowne rozwiązanie?

  3. #113
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    wystarczy zmienic,na przegladarke Opere nr 58, 1 ladowanie trwa to normalka, ale potem to chwilka, pozdro

  4. #114
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z tym, że problem dotyczy Wydarzenia Walentynkowego, czyli nie jest już aktualny - temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.